0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. E.

Ynt: Yengeç karada...
« Yanıtla #225 : Ekim 19, 2020, 20:55:01 »
Ç0k geçmiş olsun. Azminizi takdir ediyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. T.

« Yanıtla #226 : Ekim 19, 2020, 21:24:22 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ç0k geçmiş olsun. Azminizi takdir ediyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İnan o azmi bende takdir ediyorum ama bir o kadar da küfrediyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Erdim ulan!!! Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. S.

« Yanıtla #227 : Ekim 19, 2020, 23:23:31 »
Çok geçmiş olsun Hakan Korsan. Anlık dalgınlık feci sonuçlar doğurabiliyor. Aman dikkat edin.

*

H. T.

« Yanıtla #228 : Ekim 19, 2020, 23:51:14 »
Çok geçmiş olsun Hakan Korsan. Anlık dalgınlık feci sonuçlar doğurabiliyor. Aman dikkat edin.

Sağolasın Efe korsan. Ucuz atlattık diyelim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #229 : Ekim 21, 2020, 11:34:43 »
Abi geçmiş olsun... Refit olmuş Yengeç'i merak ediyorum.

Ama senin başlık dua yerine geçmiş de olabilir.. Acaba "Yengeç Denize İnmek Üzere Geçici Olarak Karada" falan mı yazsaydın  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kolaylıklar diliyorum abi, sabrın sonu selamet...

*

H. T.

« Yanıtla #230 : Ekim 21, 2020, 12:31:35 »
Abi geçmiş olsun... Refit olmuş Yengeç'i merak ediyorum.

Ama senin başlık dua yerine geçmiş de olabilir.. Acaba "Yengeç Denize İnmek Üzere Geçici Olarak Karada" falan mı yazsaydın  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kolaylıklar diliyorum abi, sabrın sonu selamet...
Valla bende çok merak ediyorum refit olmuş Yengeç'i. Hala umutluyum, göreceğim inşallah Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sağolasın Murat korsanım.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

N. Ö.

« Yanıtla #231 : Ekim 21, 2020, 12:54:17 »
Hakan bey çok geçmiş olsun.

Bütün sıkıntılar eziyetler tekne bitince eminim mutluluğa dönüşecek, ama önce sağlık...
*

M. A.

« Yanıtla #232 : Ekim 22, 2020, 00:59:18 »
Hakan korsanım , geçmiş olsun.  O yengeç e selam söyle, bunca emek kan ve terden sonra yine de  senin kadrini bilmez ise iki cihanda yatacak yeri yok...
*

S. K.

« Yanıtla #233 : Ekim 22, 2020, 10:30:22 »
Tiryaki korsan; bilmem hangi koyda bilmem hangi zamanda o havuzlukta içeceğin günbatımı rakısının resmini görmeyi senden fazla istiyorum sanırım... Okuması, uzaktan takip etmesi bile gerginlik oldu bu operasyonun... 

Şu kadar zamandır bu işi bırakıp balyozla benzinle tekneye girişmedin ya; seninle her plan yapılır, her yola çıkılır...

Bende "kendi kullanmadığım araçta yolculuk edememe" fobisi var. Kimin arabası olursa olsun, gerekirse kavga çıkartarak direksiyona illa ben geçerim; çift dümenli tekneye misafirken kendimi jotun jotun diğer dümenin etrafına atarım, gereğinde müdahale etmek için; 10 saatlik uçak yolculuğunda bile 15F'de otururken "gaz açtı, niye açtı ki?; niye yükseliyoruz, niye alçalıyoruz?" diye kendimi yer dururum ve gram uyumam (kaptan gel sen kullan lan! dese n'apacaksam artık)... Adım gibi eminim, bir teknede olsak ve dümende de sen olsan; yaptığın her işe manyaklık derecesinde bağlanacağına olan güvenle inerim kıç kamaraya, bebekler gibi 10 saat kılımı kıpırdatmadan uyurum (artık iltifat mı eleştiri mi bu, ben de anlamadım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  )...
« Son Düzenleme: Ekim 22, 2020, 10:31:40 Gönderen: Sedat Kasrat »
*

H. Ş.

« Yanıtla #234 : Ekim 22, 2020, 12:29:07 »
Çok geçmiş olsun.

Kısa zamanda iyileşmeniz dileğiyle.
*

H. T.

« Yanıtla #235 : Ekim 27, 2020, 20:43:47 »
Hepiniz sağolun, varolun.

Sedat korsanım, genel olarak öyle rahatlık hatta rehavet veren bir etkim var gerçekten. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yengeç yerinde kaldı. Otuzikibin memleketim lirası daha borçlandık marinaya. Mart sonuna kadar uzattık kontratı. Sonu hayrola bakalım... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #236 : Ekim 28, 2020, 18:51:06 »
Hepiniz sağolun, varolun.

Sedat korsanım, genel olarak öyle rahatlık hatta rehavet veren bir etkim var gerçekten. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yengeç yerinde kaldı. Otuzikibin memleketim lirası daha borçlandık marinaya. Mart sonuna kadar uzattık kontratı. Sonu hayrola bakalım... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ovvv bu çok büyük bir duruş oldu (okuyana) ben son hızla taşınma, çevre sistemin çatılması işine girilmiştir diyordum ki, o para verilmiş  ve çok büyük emekle kurulan düzenin bozulması gerekmemiş... umarım Yengeç’te işler hız kaybetmeden gidiyordur  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
not olarak; bu süreklilik radyo programının devamlılığı için de vesile olur umarım (bugün Çarşamba ya aklıma geldi) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ... kolaylıklar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. T.

« Yanıtla #237 : Ekim 28, 2020, 19:13:02 »
İşin doğrusu sökmeye başlamıştım ve bugün hala tekrar toplamaya çalışıyorum çatıyı. Dolayısıyla bu hafta da program yalan oldu. Haftaya rutine bağlarız.

Bu arada o para verilmedi, verilecek diye umuyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap))

*

M. A.

« Yanıtla #238 : Ekim 28, 2020, 19:36:55 »
İşin doğrusu sökmeye başlamıştım ve bugün hala tekrar toplamaya çalışıyorum çatıyı. Dolayısıyla bu hafta da program yalan oldu. Haftaya rutine bağlarız.

Bu arada o para verilmedi, verilecek diye umuyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap))

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap tamamdır... tüh, sökmeye başlamış olmak acı olmuş... diğer konuda da her şey kolayına olsun diyebiliyorum 🙏 bi de amin
*

Y. A.

« Yanıtla #239 : Kasım 19, 2020, 12:03:58 »
Hakan korsan selamlar,

Nedir son durum yengeçte?
En az sizin kadar merak ediyorum covidten dolayı uçaktan korkmasam hafta sonu uçağa atlayıp geleceğim Göceğe görmeye.