0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. T.

Ynt: Yengeç karada...
« Yanıtla #195 : Mayıs 08, 2020, 01:23:46 »
Astarı spreyle vurdum. Mavi endüstriyel seri, tabancayla attım.

*

H. T.

« Yanıtla #196 : Mayıs 08, 2020, 01:24:29 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ooo..deli mavi..çok şık olmuş Hakan.

Renklerde radikal değişiklikler var bu sene... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #197 : Mayıs 08, 2020, 15:43:19 »
Yengecin bordasına Lacivert çok güzel dururdu demiştim önceki senelerde; yoksa??  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Vallahi Hakan abi, kafanda bir hayal etsene... Güzel bir tonda lacivert, parıl parıl parlıyor... Uzaktan ben buradayım der...

*

H. T.

« Yanıtla #198 : Mayıs 08, 2020, 17:25:35 »
Yengecin bordasına Lacivert çok güzel dururdu demiştim önceki senelerde; yoksa??  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Vallahi Hakan abi, kafanda bir hayal etsene... Güzel bir tonda lacivert, parıl parıl parlıyor... Uzaktan ben buradayım der...

Yeni renklerimiz Jotun Hercules Mavi, siyah ve beyaz... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #199 : Mayıs 08, 2020, 17:42:02 »

Yeni renklerimiz Jotun Hercules Mavi, siyah ve beyaz... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Vaayyyy çok merak ettim... Ama şimdiden gözümde canlandırdığım kadarıyla çok beğendim bile...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Siyah borda, Hercules Mavi karina gibi mi? Beyazı nerede kullanacağını bilemedim.
« Son Düzenleme: Mayıs 08, 2020, 17:43:09 Gönderen: Murat Ayduk »

*

S. Ç.

« Yanıtla #200 : Mayıs 08, 2020, 19:16:50 »

Vaayyyy çok merak ettim... Ama şimdiden gözümde canlandırdığım kadarıyla çok beğendim bile...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Siyah borda, Hercules Mavi karina gibi mi? Beyazı nerede kullanacağını bilemedim.

Tiryaki istese,iki dakikada fotoşopta teknesinin üzerinde yapıp gösterir renkleri..de..zamanı yoktur şimdi..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. T.

« Yanıtla #201 : Mayıs 08, 2020, 20:26:32 »

Camlar değişti ama eskizi aşağıdaki gibi bir şey... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. Ç.

« Yanıtla #202 : Mayıs 08, 2020, 22:10:21 »
İşte bu kadar..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. T.

« Yanıtla #203 : Mayıs 08, 2020, 22:29:44 »
İşte bu kadar..Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çoktan hazırlamıştımdı. Her renk denendi. Bunda karar kılındı. Ama lumbozlara göre revizyon olacak tabi...
*

H. T.

« Yanıtla #204 : Mayıs 29, 2020, 18:15:33 »
Sokağa çıkma yasakları, usta mazeretleri vs derken yine bulduk Haziran'ı. Marina yine para diye ensemde. İş ilerliyor ilerlemeye ama bitmiyor arkadaş. Macunda ilk kat yarı yarıya bitti gibi. Bordalar sarıldı, onların macunu da bitince komple takozlanacak, sonra tekrar astar ve macun uygulanacak ve kısmetse nihayet boyaya hazır hale gelecek. Ha bir de direğin zımparası bitti, ahşap koruyucu vurup tamiri için iş sırasına girdi. Son durum aşağıdaki gibi...

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #205 : Mayıs 29, 2020, 18:24:12 »
 vovvv.... muhteşem... yepis yeni... Yengeç mi bu gerçekten, emin misin Hakan Tiryaki korsan 😄
*

i. t.

« Yanıtla #206 : Mayıs 29, 2020, 18:35:20 »

sevgili hakan
oncelikle cok guzel gorunuyor
bitiginde harika bir sey olucak bu kesin....
ama ben gecen seferde soyledim
ince iser hem en onemli islerdir
cunki taknenin goruntusu acisinda butun olumsuzluklarini
maskeleyen makyajlayan ve ayni zamanda goruntusunu ortaya cikaran en onemli olaydir
bu yuzdende iyi bir seyin ortaya cikmasi icin en cok zaman gecirilen olaydir.
belki yeniden tekne yaptirsaydin bu kadar zahmetli olmuyucakti ve daha kisa surede insa olurdu.
sonucta kolay bir olaya girismedin ama butun sikintilara ragmen
artik bitirme noktasina geldin.
hani nazimin bir siiri varya
guzel gunler gorucegiz cocuklar
motorlari maviliklere surucegiz...
ha sabir hakan cefasi bitiyor
sefasida yakin zamanda olucak
kolay gele selametle.
vallaha bitmis halini cok merak ediyorum simdiden..

*

H. T.

« Yanıtla #207 : Mayıs 29, 2020, 23:12:29 »
vovvv.... muhteşem... yepis yeni... Yengeç mi bu gerçekten, emin misin Hakan Tiryaki korsan 😄

Sanırım adı dışında pek bir şey kalmayacak geçmişinden geriye...

sevgili hakan
oncelikle cok guzel gorunuyor
bitiginde harika bir sey olucak bu kesin....
ama ben gecen seferde soyledim
ince iser hem en onemli islerdir
cunki taknenin goruntusu acisinda butun olumsuzluklarini
maskeleyen makyajlayan ve ayni zamanda goruntusunu ortaya cikaran en onemli olaydir
bu yuzdende iyi bir seyin ortaya cikmasi icin en cok zaman gecirilen olaydir.
belki yeniden tekne yaptirsaydin bu kadar zahmetli olmuyucakti ve daha kisa surede insa olurdu.
sonucta kolay bir olaya girismedin ama butun sikintilara ragmen
artik bitirme noktasina geldin.
hani nazimin bir siiri varya
guzel gunler gorucegiz cocuklar
motorlari maviliklere surucegiz...
ha sabir hakan cefasi bitiyor
sefasida yakin zamanda olucak
kolay gele selametle.
vallaha bitmis halini cok merak ediyorum simdiden..

Macun tüm işin kilit noktası. Düşündüğümden hızlı ilerliyor. Bir de dediğim gibi, şu usta milletinin satışları olmasa...
*

M. Ö.

« Yanıtla #208 : Mayıs 29, 2020, 23:32:04 »
Hakan korsan orjinal çizgileri bozmadan sarı kısımlar ördekbaşı yeşili ve ahşap kısımlar vernik nefis durur. Hem sarı olan direk ve sarı armaların da abes durmaz. Bence.
 Yengecin "N" sini unutma Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. T.

« Yanıtla #209 : Mayıs 29, 2020, 23:34:56 »
Hakan korsan orjinal çizgileri bozmadan sarı kısımlar ördekbaşı yeşili ve ahşap kısımlar vernik nefis durur. Hem sarı olan direk ve sarı armaların da abes durmaz. Bence.
 Yengecin "N" sini unutma Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yengeç'in yeni renkleri mavi-beyaz-siyah. Bundan böyle, her fırsatta söylediğim gibi, tekneme iki şey sokmam; vernik ve tik Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap