0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

R. Y.

Başlıyoooorum.
« : Eylül 29, 2020, 22:12:22 »
Merhaba bende bilmiyordum.Bir tekne daha kızaga konmadan adı konur imal edileceği kızaga adı yazan bir plaket çakılır. denize inerken bu plaket tekneye konurmuş .Çok eski bir Viking geleneği olduğu sanılıyor. Bende odin efendiyi kızdırmamak adına plaketi bir Ekimde kızaga çivil,yeceğim. Kızımız 1160 Mice Tasarımı bir katamaran hedef haziranda suyla buluşturmak. yapım evrelerini sizlerle paylaşıp ilgi alanınıza giriyorsa edineceğim tecrübeleri paylaşmak. Denizi seven(Deniz Akkaya  değil) tüm sevdalıların da yaşaması dileğiyle.   Saygılar.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. B. A.

Ynt: Başlıyoooorum.
« Yanıtla #1 : Eylül 29, 2020, 22:19:41 »
Hayırlısı olsun şimdiden Rıdvan korsan...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #2 : Eylül 29, 2020, 23:05:27 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

O. G.

« Yanıtla #3 : Eylül 29, 2020, 23:53:15 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Rıdvan Korsan,

Merhaba,
Haziran'da Mavişini suya indirebilirsen, bir usturmaçası benden..
(Ben de bu kışı nasıl organize olunur, işler nasıl "hep bir yarın"a ertelenmeden bitirilir, okur, izler, ders çıkarmakla geçiririm..)

Kolay gelsin..

*

M. A.

« Yanıtla #4 : Eylül 29, 2020, 23:59:38 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ne keyif ... kolaylıklar size Rıdvan Korsan, Blue Eyes’ın yolu açık olsun hep  🐟 yapım süreci notlarını bekliyoruz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

b.

« Yanıtla #5 : Eylül 30, 2020, 01:03:42 »
Kolay gelsin. Merakla süreci takip edeceğim
*

M. A.

« Yanıtla #6 : Eylül 30, 2020, 12:29:21 »
Kolay gelsin, rıdvan korsanım, şimdiden uğurlu kademli olsun.
*

A. F. G.

« Yanıtla #7 : Eylül 30, 2020, 21:59:20 »
Kolay gelsin.

Kendi katamaran yapım tecrübemden aldığım en önemli ders, projede veya tarif edilen yapım süreçlerinde hiç değişiklik yapmamaktır. Yaptığım her değişiklik ne kadar ince düşünülmüş, veya iyi niyetli vs. olsa da daha fazla paraya ve zamana mal oldu ve bitmiş tekneye çeşitli yönlerden negatif yansıdı. Umarım bu bilgi işinize yarar. Sizinki benimkinden güzel olur.
*

R. Y.

« Yanıtla #8 : Eylül 30, 2020, 22:27:37 »
Teşşekür ederim ikazınız için. Elbette değiştirmek veya ilave etmek istediğim şeyleri soruyorum ve onaylanmayanlardan vaz cayıyorum.

*

T. E.

« Yanıtla #9 : Ekim 11, 2020, 12:22:54 »
Hayırlı olsun  kolay gelsin bende kendi catamaran ımı yapmak için mike waller tasarımlarına bakıyorum büyük bir heyecanla süreci takip edicem denizle buluşması dileğiyle
*

Ö. K.

« Yanıtla #10 : Ekim 18, 2020, 19:14:29 »
Kolay gelsin Rıdvan abi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. G.

« Yanıtla #11 : Ekim 18, 2020, 21:20:44 »
Hayırlı olsun Rıdvan Korsan. Haziran iddialı bir zaman. Umarım her şey gönlünüze göre olur. Takipte olacağım.
*

K. K.

« Yanıtla #12 : Ekim 30, 2020, 18:57:44 »
Hayırlısı olsun İnşallah.
*

L. K.

« Yanıtla #13 : Ekim 31, 2020, 00:52:15 »
Hayırlı olsun, kolay gelsin. İlerlemenizin ne durumda olduğunu Merak ediyoruz.