0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Z.

Ynt: Benim Teknem
« Yanıtla #6150 : Mayıs 30, 2018, 01:11:29 »
Hay yaşa Savaş abim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Aslında yazar da iyice ehtiyarladı bu Cüneyt abi. Geceden 'yarın yazıcam' diye yatıyo, sabaha 'nereye ne yazıcaktım' diye unutuyo. Not alıyo, sonra unutup notları atıyo falan. Geçen gün Bodrum Bitez'de kendini Côte d’Azur'da sanmış. Fransızca konuşmuş. Demeçler vermiş, 'Macron'u Fransa sahillerinde mavi kart gereksiz diye istifaya çağırmış'

Gerçi gene durumu iyi keşke hepimiz onun gibi 147 yaşına geldiğimizde bu kadar dinç olsak. Allah daha nice sağlıklı ömürler versin kendisine.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mayıs 30, 2018, 01:16:16 Gönderen: Hakan Zorlu »

*

N. Ö.

« Yanıtla #6151 : Temmuz 14, 2018, 15:33:19 »
Cüneyt Korsanım, çok özledik seni.. Hoşgeldin! En çok senin gönderilerini izler, beni çok mutlu ederdin. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ... Sevgiyle.
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2018, 15:34:51 Gönderen: Neco Önengüt »

*

M. K.

« Yanıtla #6152 : Ağustos 08, 2019, 10:49:56 »
Ne kadar güzel ve özel bir konuymuş, keşke güncel olarak devam etse. Selamlar, saygılar.

*

Ö. T.

« Yanıtla #6153 : Ağustos 08, 2019, 16:12:16 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hay yaşa Savaş abim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Aslında yazar da iyice ehtiyarladı bu Cüneyt abi. Geceden 'yarın yazıcam' diye yatıyo, sabaha 'nereye ne yazıcaktım' diye unutuyo. Not alıyo, sonra unutup notları atıyo falan. Geçen gün Bodrum Bitez'de kendini Côte d’Azur'da sanmış. Fransızca konuşmuş. Demeçler vermiş, 'Macron'u Fransa sahillerinde mavi kart gereksiz diye istifaya çağırmış'

Gerçi gene durumu iyi keşke hepimiz onun gibi 147 yaşına geldiğimizde bu kadar dinç olsak. Allah daha nice sağlıklı ömürler versin kendisine.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu mesajın üzerinden bir buçuk sene geçmesine rağmen, Cüneyt abi hala sana fırça atmadıysa, muhtemelen sosyal medya zenginlerinden olmuş ve artık kimseyi tanımıyordur. Yoksa ihtiyarlamamıştır, zannetmem. Artık ehliyetin üstündeki fotoğrafa benzemiyor oluşu ihtiyar olduğunu göstermez.

« Son Düzenleme: Ağustos 08, 2019, 16:15:16 Gönderen: Özcan Togay »

*

T. A.

« Yanıtla #6154 : Ağustos 21, 2023, 15:26:08 »
son durum nedir ?

*

R. E.

« Yanıtla #6155 : Ağustos 21, 2023, 21:33:44 »
son durum nedir ?

Üstadımız gelmez. Küsüp giden yüzlerce foruma katkı yapan iyi, nitelikli amatör denizcinin gitme nedeni "birlikte çektirilmiş foto"ların kadraj dışında olmaları olabilir mi?

*

H. Z.

« Yanıtla #6156 : Ağustos 22, 2023, 03:14:22 »
E girseymiş o zaman çağırıldığında foto çekilirken. Ben gelmem demeyeymiş!!!!

Üst perdeden hallenmek, horozlanmak bu kültürü yüksek grupta yemiyo abi. Herkes eğitimli, herkes donanımlı..

Üstada sormak lazım, kendiniz için ne tür bir ayrıcalık istediniz de grupta herkes eşit haklara sahip diye verilmedi size bir  ayrıcalık??

Alçak gönüllüğe geçmiş grup bu. Kalan sağlar bizimdir. Ego herkeste var ama kimsenin egosu kimseye yemez.

A grubu, B grubu Üyelik mi yapaydık?  Ya da mesaj sayısıyla rütbe ölçülen ergen siteleri gibi.  10 mesajı olan şövalye, 100 mesaj komutan vs.  Bu forum  2008 den beri ayakta. Çıkarızca. Çokmşey başarıldı, çok başarılı alt grup çıkarıldı. 

Bu açıdan bakalım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap yani.

Gelen ve katkı verenler bizimdir..

Cüneyt abi de bizimdir, canımızdır. İlgi alanı değişti bu sıralar denizden az biraz uzak. Ama döner. Dönerse bizimdir zaten Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ağustos 22, 2023, 03:53:09 Gönderen: Hakan Zorlu »
*

E. S.

« Yanıtla #6157 : Ağustos 22, 2023, 11:30:35 »
Cüneyt Korsan forumdan elini eteğini çektikten sonra facebook hesabı üzerine yoğunlaştı, çok da iyi gidiyordu. 2021 de karavan sevdasına düşünce hem kendi sayfasından hem de denizden uzaklaştı.
Facebook genç-orta yaş grubunun takip ettiği bir platform olmaktan çıktı. Instagram, youtube gibi platformalarda çok sayıda ve ciddi emek harcayarak içerik üreten hesaplar ortaya çıkınca "Benim Teknem" gibi hesaplara ilgi kalmadı.
*

S. T.

« Yanıtla #6158 : Ağustos 22, 2023, 17:10:41 »
Cüneyt Korsan forumdan elini eteğini çektikten sonra facebook hesabı üzerine yoğunlaştı, çok da iyi gidiyordu. 2021 de karavan sevdasına düşünce hem kendi sayfasından hem de denizden uzaklaştı.
Facebook genç-orta yaş grubunun takip ettiği bir platform olmaktan çıktı. Instagram, youtube gibi platformalarda çok sayıda ve ciddi emek harcayarak içerik üreten hesaplar ortaya çıkınca "Benim Teknem" gibi hesaplara ilgi kalmadı.

Zaman içinde insanların ilgi,heves,heyecan vbg azalıyor,sönümlenebiliyor...ilk zamanlarda bayagı bir takip etmiştim benim teknemi..esprili bir dil ve ilgi cekici konuları vardı...amatör olarak tek başına içerik üretmek,hazırlıgı vbg bayagı zaman alıcıdır,iser istemez bir yerlerde tıkanacak yada akışı yavaşlayacak bu tip sayfa yada blogların..gençligimizde takip ettigimiz,iyide tirajları olan haber,kültür,aktüel,edebiyat ,mizah,dergilerinden hiç biri kalmadı diyebilirim..hayat boşlukları af etmez,doldurur derlerde.,malesef bu alanlar dolmuyorda artık...