0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Hakan Zorlu

• * Gezgin Korsan
  • 7.333
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • S/Y Maşallah
    • S/Y Maşallah
Ynt: Benim Teknem
« Yanıtla #6150 : Mayıs 30, 2018, 01:11:29 »
Hay yaşa Savaş abim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Aslında yazar da iyice ehtiyarladı bu Cüneyt abi. Geceden 'yarın yazıcam' diye yatıyo, sabaha 'nereye ne yazıcaktım' diye unutuyo. Not alıyo, sonra unutup notları atıyo falan. Geçen gün Bodrum Bitez'de kendini Côte d’Azur'da sanmış. Fransızca konuşmuş. Demeçler vermiş, 'Macron'u Fransa sahillerinde mavi kart gereksiz diye istifaya çağırmış'

Gerçi gene durumu iyi keşke hepimiz onun gibi 147 yaşına geldiğimizde bu kadar dinç olsak. Allah daha nice sağlıklı ömürler versin kendisine.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mayıs 30, 2018, 01:16:16 Gönderen: Hakan Zorlu »
S/Y Maşallah - Setur Yalova Marina D 05
*

Çevrimdışı Neco Önengüt

• * Gezgin Korsan
  • 440
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul/Silivri
    • Sosyal Ağ Hesapları
« Yanıtla #6151 : Temmuz 14, 2018, 15:33:19 »
Cüneyt Korsanım, çok özledik seni.. Hoşgeldin! En çok senin gönderilerini izler, beni çok mutlu ederdin. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ... Sevgiyle.
« Son Düzenleme: Temmuz 14, 2018, 15:34:51 Gönderen: Neco Önengüt »
*
« Yanıtla #6152 : Ağustos 08, 2019, 10:49:56 »
Ne kadar güzel ve özel bir konuymuş, keşke güncel olarak devam etse. Selamlar, saygılar.
*

Çevrimiçi Özcan Togay

• * Gezgin Korsan
  • 693
    • Yaşadığı Şehir
  • Ayvalık
    • Tekne Adı
  • S/Y OgiMel , Ayvalık
« Yanıtla #6153 : Ağustos 08, 2019, 16:12:16 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hay yaşa Savaş abim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Aslında yazar da iyice ehtiyarladı bu Cüneyt abi. Geceden 'yarın yazıcam' diye yatıyo, sabaha 'nereye ne yazıcaktım' diye unutuyo. Not alıyo, sonra unutup notları atıyo falan. Geçen gün Bodrum Bitez'de kendini Côte d’Azur'da sanmış. Fransızca konuşmuş. Demeçler vermiş, 'Macron'u Fransa sahillerinde mavi kart gereksiz diye istifaya çağırmış'

Gerçi gene durumu iyi keşke hepimiz onun gibi 147 yaşına geldiğimizde bu kadar dinç olsak. Allah daha nice sağlıklı ömürler versin kendisine.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bu mesajın üzerinden bir buçuk sene geçmesine rağmen, Cüneyt abi hala sana fırça atmadıysa, muhtemelen sosyal medya zenginlerinden olmuş ve artık kimseyi tanımıyordur. Yoksa ihtiyarlamamıştır, zannetmem. Artık ehliyetin üstündeki fotoğrafa benzemiyor oluşu ihtiyar olduğunu göstermez.

« Son Düzenleme: Ağustos 08, 2019, 16:15:16 Gönderen: Özcan Togay »