0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

D. A.

Cok cok sevindim Ilkay Abi, gule gule, keyifle, huzurla kullanin... Bildigin armator oldun artik Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

N. B.

Ynt: B.Oceanis 45/. Yardım
« Yanıtla #166 : Kasım 26, 2015, 19:41:43 »
Güle güle kullanın.
Keyifli seyirler dilerim.

*

A. S.

Komşucum hayırlı uğurlu olsun. Tüm aileye keyif biriktirsin inşallah. Artık yazın ortalarda biryerlerde buluşur yelken yaparız beraber. Çok iyi seçim kutlarım. Sevgiler.

*

M. Ç.

Güle-güle  kullanın, hep keyifli günleriniz olsun...

*

T. A.

Yeni resim yok mu?

*

İ. E.

Perşembe günü BodruM'daydım. Tekneyi eski sahibi ve eş ile birlikte boşalttık, akşama kadar sürdü.. Onlar da ben de bu kadar süreceğini tahmin etmemiştik.  Akşam anahtarları, marina giriş kartı, belgeler, szöelşemler vs hepsini aldık.

Marina hakkında not : Marina kalan 7 ay süre için asla sorun çıkarmadı. "Sigorta, sahiplik, şirket ve iletişim bilgilerini mutlaka bize iletin o kadar" dediler. Marina yeni bir marina gibi değil, wc ve duşlar sorunlu..  Milta ve D Marin WC/Duşlar beş yıldızlı otel havası hissediyorsun. Burada ise Edirne Star Moteli gibi. Ön Büro güler yüzlü ve saygılı. Palamar servisi çok hızlı.

Neyse Cuma alışveriş, yeni tekneye yeni ıvır zıvır alışverişi, hava nasıl yaz gibiydi..
Cumartesi yağmur fena ama öğleden itibaren açtı.
Pazar yaz gibiydi. Gümüşlük, Çatal Adaya gittik demir atma, demir alma, marina giriş çıkış denemeleri .

Çatal Ada harika bir demir yeri. 50 feet zorlanırım dedim. Sütliman havada girdim çıktım marinaya ama bu bow thruster'ı kim icat ettiyse ondan Allah razı olsun. Hayat bu kadar mı kolaylaşır. Tekne gerçekten kayık gibiydi. En çekindiğim hususta oldukça rahatladım.

Resim? Tekneye özgü bir şey çekmedim ama insanlı minsanlı deneyeyim..

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

Resimler gözükmüyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. A.

bende de gözükmüyor...
*

İ. E.

Hmm. Google photos hatası. Aksama düzelteyim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

İ. E.

Tapatalk ile direk resim yüklenebiliyor. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

A. B.

Güzel görünüyor. İyi günlerde kullanmanız dileğiyle.
Sonraki tekneniz Amel 55 olur umarım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. B.

Hayırlı olsun İlkay Korsan.
*

A. G.

Hayırlı olsun, mutlulukla kullanın  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap