0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. C.

Kivanc ciğim,
Güzel olmuştu niye 32 metre bu gigir teknesi çalışma derinliği degilmi.?
Haritalar a isaretlenmistir umarım birde tek yıldız olsaydı  ne güzel olurdu.☺

*

K. T.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Kivanc ciğim,
Güzel olmuştu niye 32 metre bu gigir teknesi çalışma derinliği degilmi.?
Haritalar a isaretlenmistir umarım birde tek yıldız olsaydı  ne güzel olurdu.☺

Valla aslında 25-26 m derinlik uygun görmüştük ama dışardan gelip dalmışlar ve bunu uygun bulmuşlar , gemi oldugundan gırgır falan bişi atamaz buna cesaret edemez ağı taktırdı mı bitter adam... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap bi bildikleri vardır diyelim Mehmet abicim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap yakında haritada çıkar... Bende fotoları akşam paylaşırım şu an tekneye yavrularını taşımış bir kedi ile savaş halindeyim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. İ.

Elinize sağlık başarılar, tebrik ederiz, süpersiniz.

*

Ç. Ş.

Dayanamıyorum eski başlıkları hortlatıyorum ama o kadar yazıdan sonra bir kaç fotoğraf koymaz mı kimse Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bari ben batarkenki resimleri paylaşayım.

*

K. T.

Teşekkürler Çetin korsan  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ç. Ş.

Aslında ben başlıkta su altı çekim resim ve/veya videoları olsun istedim ama bulamadım nette.
*

K. T.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Aslında ben başlıkta su altı çekim resim ve/veya videoları olsun istedim ama bulamadım nette.

Planlama yapılan gün hava çok sertledi dalışa izin verilmedi programda ertelenmek istenmedi.