0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Z. D.

Köpekbalığı nasıl sevilir
« : Mayıs 03, 2011, 17:56:01 »
Düş hekimi Yalçın Ergir den gelen ilgimi çeken maili sizlerle paylaşmak istedim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

eger bugun de kopekbaliklarinin arasina 
- hem de yine kafessiz - dalacaksaniz;
mutlak bilmelisiniz tonik immobiliteyi:

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

o en guclu disleri, sevgi’li bir oksamayla,
ne hale getirebileceginizi…

dus hekimi yalcin ergir

*

E. Y.

Ynt: Köpekbalığı nasıl sevilir
« Yanıtla #1 : Mayıs 03, 2011, 21:37:20 »
o en guclu disleri, sevgi’li bir oksamayla,
ne hale getirebileceginizi…

Taaabiii, taaabii.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  
Yalnız, biraz yüzük ister Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2011, 21:37:54 Gönderen: Erol Yapıcı »

*

U. U.

« Yanıtla #2 : Mayıs 03, 2011, 22:04:22 »
Yüzüğü napacan Erol korsanım, nişan mı takacan  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .

*

E. Y.

« Yanıtla #3 : Mayıs 03, 2011, 22:14:02 »
Conta olarak... diyeyim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2011, 22:14:38 Gönderen: Erol Yapıcı »

*

Ö. O.

« Yanıtla #4 : Mayıs 03, 2011, 22:25:28 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. Ö.

« Yanıtla #5 : Mayıs 04, 2011, 04:42:49 »
Kızıldenizde mako ve kaplan köpek balıkarıyla mutlaka bir deneyim edinicem bende... Tabiki de  kafes dalışı ile.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Heleki güney afrikada oldukça ucuzmuş diye duymuştum...
Bu bey amcada makoya yada kaplana yapsın bakalım bunu yapabiliyomu...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap) İşte o iş yüzük filan değil; Baya baya büzük ister... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #6 : Mayıs 04, 2011, 07:44:24 »
Aklınızı peynir ekmeklemi yediniz arkadaşlar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Yahu hiç köpek balığı sevilirmi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bence size nasıl yapılacağını tarif etseler bile hiç denemeyin derim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Tövbe Tövbeeeee   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Yahu aramızda hiç akıllı adam göremeyecekmiyiz  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sağlam adam çıkmicak galiba aramızdan hiçbir zaman  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Köpeği sevdik  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Balığı eksik kaldı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. A.

« Yanıtla #7 : Mayıs 26, 2011, 01:35:36 »
güzel bir universal studio yapımı olmuş ....Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. Ö.

« Yanıtla #8 : Mart 09, 2014, 07:46:21 »
Geh kuçu kuçu diyemi çağıracağız ?
Yoksa dalmadan önce parmagimizimi keseceğiz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Malum pisikopatiz köpekbalığı sevmeye gidiyoruz.
Bence bunun içinde bir işaret kullanılmalı su altında.
Mesela dört parmakla baş parmak birbirine değdirip bırakılırken obur elin ayası ile işare yapan elin üstü oksanmalı Bu köpek balığın i sevmeye gidiyorum işareti olarak literatüre kazandırılmalı. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

D. H.

« Yanıtla #9 : Mart 09, 2014, 08:27:47 »
Bence köpeği ayrı, balığı ayrı sevelim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. Ö.

« Yanıtla #10 : Mart 09, 2014, 09:14:08 »
Bence köpeği ayrı, balığı ayrı sevelim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çok politik olmuş.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Köpek balığını elektron bombardımanına tutsak köpekbalığı köpek ve balık olarak ayrılır miki ?
Hem o zaman Dilek korsanın dediği gibi gider ayrı ayrı severiz.
Yalnız bu bombardıman sonucu ortaya başka yan ürünler çıkarmı diyede kafam karıştı.
Mesela benden bir tane daha Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )))
*

K. A.

« Yanıtla #11 : Mart 09, 2014, 15:42:47 »
hem mako cinsi köpek balığını hemde büyük beyaz köpek balığına bu tonik durumuna getiriyorlar bir yabancı biyolog var birde kadın bunlarla ilgili belgesel film bazen yaban tvde yayınlanıyor
*

Ö. K.

« Yanıtla #12 : Eylül 11, 2018, 11:02:45 »
Hocam iyi yürekmiş valla Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bırak sevmeyi yanımdan geçse kaçarım ben  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. D.

« Yanıtla #13 : Eylül 11, 2018, 11:31:40 »
Dalış sertifikası için  Yanbuda köpekbalığı tanıma dalışı yapmış ve çekiçbaş, kaplan ve makoların arasında kafessiz olarak normalde o derinlikte 1 saatte harcayacağım tüpü 20 dakikada tüketmiş biri olarak söylüyorum. Kafessiz sakın dalmayın. Çekiçbaş ve kaplanda sorun yok ama mako çok tehlikeli ve agresif. Çekiçbaş size temkinli yaklaşıyor. Kaplanlar aynı kedi gibi karnı toksa hiç sorun yok yunus gibi oyna. Ama mako dediğin hayvan tam bir vahşi kurt. Nereden nasıl çıkacağı hiç belli olmuyor. İnanılmaz hızlı ve yavaş kesinlikle yüzmüyor. Biz dalışı bitirdik diğer grup aşağıda eğitim yaparken iki arkadaş belimize gelen resiflerin üzerinde snorkelle takılırken aramızdan torpil gibi geçti. Kaptan gördü yavaş yavaş gelin dedi. Herif bana sürtünmek için dibimden geçmiş ıskalamış. Meğer hayvanoğlu canlı mı değil mi diye sürtünüp kan çıkartıp öyle saldırırmış. Tekneye geldik ben dinlenceye normalde merdivensiz hayatta çıkamam tek hamlede çıktım.
*

O. E.

« Yanıtla #14 : Eylül 11, 2018, 15:19:06 »

Ben zaten seviyorum, en azından Düşman değilim...

Konu Balığın fiilen Kafasını okşamaksa .....

Nerede bulacağız da seveceğiz ....

Ayrıca ne lüzumu var ?