0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Z.

Eylül 2019 Göçek dalışa gidiyoruz.
« : Ağustos 20, 2019, 00:18:34 »
Yazıştık durduk, şu organizasyonu yapıp bizi bi toparlasana be Hakan'ım Tiryaki'm korsanım.

*

H. T.

Ynt: Eylül 2019 Göçek dalışa gidiyoruz.
« Yanıtla #1 : Ağustos 20, 2019, 00:24:38 »
Memnuniyetle.

Öncelikle, gelebilen herkesi elimden geldiğince ağırlamaktan memnuniyet duyarım.

Dalış için Yengeç ve de tüm imkanlarım emrinize amade. Elbise falan dert etmeyin. Hem elimde bolca var, hem de denizsuyu en son çorba kıvamında, 31 dereceydi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Son iki yıldır butik dalış merkezi olarak bir otel bünyesindeyim. Dolayısıyla eskisi kadar fazla ekipmanım yok ama yine de geleni daldırmadan göndermem, rahat olun. Hele bir bakalım, kim var, kim yok, ona göre detaylandırırız programı.

*

H. Z.

« Yanıtla #2 : Ağustos 20, 2019, 00:37:54 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Elbise falan dert etmeyin.

"Elbise dert değil" derken "serbest kıyafet mi"? Ben "smart casual" dalabilir miyim mesela. Benim tanıdığım Mahir Aşut takım elbiseyle dalar mesela.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ağustos 20, 2019, 00:40:57 Gönderen: Hakan Zorlu »

*

H. T.

« Yanıtla #3 : Ağustos 20, 2019, 12:58:44 »

Elbise falan dert etmeyin.

"Elbise dert değil" derken "serbest kıyafet mi"? Ben "smart casual" dalabilir miyim mesela. Benim tanıdığım Mahir Aşut takım elbiseyle dalar mesela.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Takım elbiseyle gelene kuru elbisem var. Dert değil dediysek var bir bildiğimiz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Smokin üzerine bile giyebilir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

S. T.

« Yanıtla #4 : Ağustos 20, 2019, 13:00:57 »
Tarihler ve dalis suresi ile ilgili bir program var mi ? Ben gelmek istiyorum .

*

H. Z.

« Yanıtla #5 : Ağustos 20, 2019, 18:19:48 »
Hulki Erdem korsan'da geliyor.
*

H. E.

« Yanıtla #6 : Ağustos 20, 2019, 20:19:20 »
Feci dalarım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap geliyorum tabil
*

M. B. A.

« Yanıtla #7 : Ağustos 22, 2019, 15:01:07 »
... Benim tanıdığım Mahir Aşut takım elbiseyle dalar mesela.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Smokinsiz dalmam abi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

İşlerimle ilgili bazı gelişmelerden dolayı yüzde yüz diyemiyorum ama katılmayı çok isterim...
*

N. D.

« Yanıtla #8 : Ağustos 23, 2019, 10:52:36 »
Hakan kosanim butik demissiniz yeriniz tam nerde?

Bende isterdim, vakit, daha dogrusu tarihler uyarsa, hemide beraber olmak güzel olurdu.

Smokinde gerekmiyor bana  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Eylülde gezide olacagim Ekim ortasindan sonra oralardayim
« Son Düzenleme: Ağustos 23, 2019, 10:53:46 Gönderen: Nedim Delen »
*

H. E.

« Yanıtla #9 : Ağustos 23, 2019, 11:14:36 »
Memnuniyetle.

Öncelikle, gelebilen herkesi elimden geldiğince ağırlamaktan memnuniyet duyarım.

Dalış için Yengeç ve de tüm imkanlarım emrinize amade. Elbise falan dert etmeyin. Hem elimde bolca var, hem de denizsuyu en son çorba kıvamında, 31 dereceydi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Son iki yıldır butik dalış merkezi olarak bir otel bünyesindeyim. Dolayısıyla eskisi kadar fazla ekipmanım yok ama yine de geleni daldırmadan göndermem, rahat olun. Hele bir bakalım, kim var, kim yok, ona göre detaylandırırız programı.

Eğitim almak mümkün olur mu? Zira herhangi bir belgem yok.
*

H. T.

« Yanıtla #10 : Ağustos 23, 2019, 15:14:19 »
Hakan kosanim butik demissiniz yeriniz tam nerde?

Bende isterdim, vakit, daha dogrusu tarihler uyarsa, hemide beraber olmak güzel olurdu.

Smokinde gerekmiyor bana  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Eylülde gezide olacagim Ekim ortasindan sonra oralardayim
Poruklu'da, Rixos'un plajındayım.
Memnuniyetle.

Eğitim almak mümkün olur mu? Zira herhangi bir belgem yok.
Tabi ki alabilirsiniz ama 3-4 güne ihtiyacınız olacaktır.

*

M. B. .

« Yanıtla #11 : Ağustos 23, 2019, 22:47:14 »
+ 1
*

H. Z.

« Yanıtla #12 : Ağustos 26, 2019, 05:37:16 »
Günaydın,

son durum, kimler geliyor? Hakan Tiryaki dalgıcı hocası, toparlasana abi bizi..

Bir de ne verices, ne yapıcaz, ne lisansıydı, brövesi alıcas. Yahu bu adamın ağzından laf kerpetenle dahi çıkmıyor. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)))  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   Canım Hakan'ım, senden daha iyisini mi bulucaz, dalmak istiyoruz. Daha önce dalmamışlar da senden dalmayı öğrenmek istiyor. Amma da naz yaptın yahuuuuu. Hadi bilenleri daldır, bilmeyenlere öğret şu işi. Bi defa dalınca dalasın geliyo bak millet. Ama Hakan tiryaki üşenip yazamıyo şuraya Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap))

HakanT bizi suyun altına götür. Allahh Allahhhhh...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. T.

« Yanıtla #13 : Ağustos 26, 2019, 09:05:07 »

Buyrun, buradan her türlü sorunuzu yanıtlayayım. Planlayalım, programlayalım.

*

H. Z.

« Yanıtla #14 : Ağustos 26, 2019, 16:59:31 »

İlgilenenleri whatsapp gruba bekliyoruz.