0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. A.

Güzel çekimli bir Atlantik geçişi
« : Nisan 03, 2020, 13:56:01 »
Değerli Korsanlar
Ekteki videonun çekim kalitesi gerçekten çok profesyonel. Teknede ki ekipmana biz Tr de tekne yaparız o ayrı bir konu ama kaptan da profesyonel kahve makinası ekmek yapma makinası bildiği dalgıç pompa ve en beğendiğim ise seyir takip sistemi oldu. B&G marka bir sistem. Çatışma hesaplaması yapıyor vs vs

<iframe width="560" height="315" src="
" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

*

A. A.

Auto pilotu bozulursa yedek bit system geliştirmeiş kaptan burada. Decathlonda satılan ağalık lastikleri ile rüzgarın şiddetine göre değiştirerek.

<iframe width="560" height="315" src="
tart=4223" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

*

M. D.

Ynt: Güzel çekimli bir Atlantik geçişi
« Yanıtla #2 : Nisan 04, 2020, 13:39:59 »
Bir Alman okyanusu nasıl geçer temalı güzel bir video olmuş. Herşey planlı.

*

A. A.

« Yanıtla #3 : Nisan 04, 2020, 16:01:22 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bir Alman okyanusu nasıl geçer temalı güzel bir video olmuş. Herşey planlı.

bu açıdan bakmamıştım. evet tam bir Alman tekniği. Biz geçerken yolda ayarlarız oysaki...

*

E. T.

« Yanıtla #4 : Nisan 06, 2020, 20:45:18 »
Gercekten duzenli ve planli cekimlerde guzel ama ben suna takildim. Adam marinadan ayriliyor bir iki sene sonra gorusuruz diyor.. Kimse ugurlamamis ayrica telsizin ucundakide cok soguk. Almanlarin disiplinine hayranim bizde olmayan bir sey Lakin Sanirim bizim kazancimiz onlarda olmayan bu sicak duygular..

*

A. P. G.

« Yanıtla #5 : Nisan 20, 2020, 05:28:03 »
İngilizce altyazı olsaymış izlenebilirmiş.
*

A. A.

« Yanıtla #6 : Nisan 20, 2020, 11:14:40 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İngilizce altyazı olsaymış izlenebilirmiş.
youtube da cc ye basınca altyazı ekliyor. %70 tutuyor çeviri ama telaffuzundan bazı kelimeler alakasız oluyor. ben o şekilde izledim ve 3 noktada yeni bir bilgi öğrenmiş oldum...
*

M. Ş.

« Yanıtla #7 : Haziran 06, 2020, 21:28:06 »
Arda Aybey kaptanın videosundaki yelkenlinin marka ve modelini söyleyebilir misiniz?
*

D. U.

« Yanıtla #8 : Haziran 06, 2020, 22:01:24 »
2008 Bavaria 34 Holiday