0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

n. k.

Ynt: Emniyet ipi ve halatı hakkında fikir
« Yanıtla #15 : Ekim 06, 2014, 01:14:25 »

Mehmet bey , fotoğraflar aşağıda. Şerit için problem üzerine basmak ise güverte üzerinde kenarlar bizim için ayak altı sayılmaz aslında.  Metalin gövde üzerinde bir hasarı olur mu, iyi etüd etmek lazım.
Güverte

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Boyanmamışken görünüşü

Kıçtan

Yandan

Önden

« Son Düzenleme: Ekim 06, 2014, 01:19:20 Gönderen: Nuri Kongur »

*

C. G.

« Yanıtla #16 : Ekim 06, 2014, 10:43:27 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Teknede aklı olan imam bulduğunda  muhakkak ki olacak Bülentcim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Abi,

"imamin kayigina binmek"  deyimi nereden geliyor.

*

E. A. A.

« Yanıtla #17 : Ekim 06, 2014, 11:32:45 »
Teknede aklı olan imam bulduğunda  muhakkak ki olacak Bülentcim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Abi,

"imamin kayigina binmek"  deyimi nereden geliyor.

Cenk Kardeşim, sanırım " bağlama ruhsatı, kütük kaydı, şirket kurulumu yapmadan, keyif bizden sorumluluk toplumdan, son defa  sorunsuz bir kayığa binmek" anlamına geliyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 

Bu arada  söz etmeden geçemiyeceğim, bir hocamız rahmetli oldu , çok da yapılı iri yarı biri,  tabuta da özenmişler yurt dışından getirilmiş oldukça ağır bir şey zaten, fakültede tören yapıldı konuşmalar filan, neyse tabutu yüklendik salondan çıkarıp 300-400 metre ötede arabaya taşıyacağız. Malum sevap kazanmak lazım her gelen ön tarafa geçip arkaya senkronize hareketlerle, modifiye Michael Jackson yürüyüşü ile ilerliyor.(aslında relativite teorisine göre taşıyanlara göre geriliyor ,dışarıda melul melul bakan uyanıklara göre ilerliyorlar).(bak şimdi inanmazsın formulunu de vereyim   T/t = kök içinde 1- (Vkare /C kare) ....  Görünüş etkileyici insanlar deniz gibi gerçekten, fakat deniz benzetmesi fazla gerçekçi olmaya başladı  tabut 3 eksende asimmetrik asenkronize hareket etmeye başladı. Sağanağa yakalanmak gibi bir şey yani. Ulan ne oluyor dememe kalmadan bütün yükün üzerime çöktüğünü imanı az olan yan taraf müminlerin taşımada hafif kaytardıklarını farkettim. Canhıraş bir ikazla diğer cennet mekan iri abilerin göreve gelmesini sağladıktan sonra ,hocamızı şerefimizle üniversite dışına çıkarttık ,az daha internet fenomeni oluyorduk. Başlıkları düşün artık Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bir an kendimi "kayığın"  içinde farzettim, ön kamarada lombozu olmayan bir teknede sağlam bir havada gidiyor gibisin neticede... Kusmak endişen filan yok diğer gastrointestinal fenomen için "pamuk" görev başında zaten... Benim bildiğim bu kadar Allah "detaylardan" korusun, öperim kardeşim... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

n. k.

« Yanıtla #18 : Ekim 06, 2014, 11:59:16 »
Emin bey, gülmekten kahvaltım yarıda kaldı vallahi. Elinize sağlık.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. A. A.

« Yanıtla #19 : Ekim 06, 2014, 12:34:04 »
Hep  iyi günlerde olup , neşeyle gülelim Nuri Korsanım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. G.

« Yanıtla #20 : Ekim 06, 2014, 13:04:11 »
Abi,

Cok guzeldi eline saglik anladim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. D.

« Yanıtla #21 : Ekim 06, 2014, 13:39:03 »
Ben Belediyelerin kredi ile aldıkları malları  nitelik ve nicelik olarak son kontrolünü yapıp demir başa kayıt etmeleri için olur raporu yazıyorum.
Fethiye tarafında bir belediye soğutmalı imamın kayığı almış beni rapor için göreve  çağırdılar,gittim inceledim soğutma sistemi güzel,yalıtım güzel,tabut dıştan güzel görünüyor,cenazeyi araba ile başka şehre götürürken tabutu arabaya bağlama  "D" halkaları var ve sağlam yani her şey düzgün  ama fiili olarak soğutma nasıl acaba? enerjiyi verip tabutu soğuttum belli süre sonra otomatik yapıp soğutma durdu tabutun kapağını açıp eğilip tabutun içini nasıl soğumuş diye yokladım hiç bir şey anlamadım eee ne olacak düşündüm taşındım zaten yaz günü hava sıcak mı sıcak tekrar dolabı pardon tabutu çalıştırdım girdim içine bir güzel yattım OHHHHH BEEEE içi serin mi serin kapattırdım tabutun kapağınıda; 2 saat kadar tabutun içinde uyumuşum her yanım o yaz gününde soğuktan kaskatı olmuş,çıktım olumlu raporumu yazdım,belediye başkanı dahil olayı bilen her kes bana hala hortlak görmüş gibi bakıyor.
Saygılar
*

A. B.

« Yanıtla #22 : Ekim 06, 2014, 23:11:39 »

Bu güzeldi işte... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben Belediyelerin kredi ile aldıkları malları  nitelik ve nicelik olarak son kontrolünü yapıp demir başa kayıt etmeleri için olur raporu yazıyorum.
Fethiye tarafında bir belediye soğutmalı imamın kayığı almış beni rapor için göreve  çağırdılar,gittim inceledim soğutma sistemi güzel,yalıtım güzel,tabut dıştan güzel görünüyor,cenazeyi araba ile başka şehre götürürken tabutu arabaya bağlama  "D" halkaları var ve sağlam yani her şey düzgün  ama fiili olarak soğutma nasıl acaba? enerjiyi verip tabutu soğuttum belli süre sonra otomatik yapıp soğutma durdu tabutun kapağını açıp eğilip tabutun içini nasıl soğumuş diye yokladım hiç bir şey anlamadım eee ne olacak düşündüm taşındım zaten yaz günü hava sıcak mı sıcak tekrar dolabı pardon tabutu çalıştırdım girdim içine bir güzel yattım OHHHHH BEEEE içi serin mi serin kapattırdım tabutun kapağınıda; 2 saat kadar tabutun içinde uyumuşum her yanım o yaz gününde soğuktan kaskatı olmuş,çıktım olumlu raporumu yazdım,belediye başkanı dahil olayı bilen her kes bana hala hortlak görmüş gibi bakıyor.
Saygılar
*

C. G.

« Yanıtla #23 : Ekim 06, 2014, 23:14:23 »
Imamin kayigi hemde soguk ...
*

M. E.

« Yanıtla #24 : Ekim 06, 2014, 23:22:22 »
Görev aşkı.Denediğiniz tabut daha önce kullanılmamıştır inşallah. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. D.

« Yanıtla #25 : Ekim 06, 2014, 23:32:31 »
Imamin kayigi hemde soguk ...
O sıcak havada görev yaparken bulmuşum bana özel soğuk ortamı çıkardım tadını.
Görev aşkı.Denediğiniz tabut daha önce kullanılmamıştır inşallah. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yok yok gıcır gıcır dı yani imalatcıdan daha o gün gelmişti kargo ile.Tabutun ilk müşterisi ben oldum hemde  canlı canlı
*

C. G.

« Yanıtla #26 : Ekim 06, 2014, 23:35:54 »
Abim,

Gorev aski iste sizi anliyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. D.

« Yanıtla #27 : Ekim 06, 2014, 23:51:49 »
Abim,

Gorev aski iste sizi anliyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Görev aşkı yada aldığımız maaşı hak etmek....bu uğurda boklu lagım sularınada girdim,fethiye pis su arıtma tesisi çıkışından temizlenmiş lagım suyuda içtim...görev görevdir.
*

C. G.

« Yanıtla #28 : Ekim 07, 2014, 00:02:06 »
Abim,

Gorev kutsal(mis) Allah sizleri basimizdan eksik etmesin
*

H. D.

« Yanıtla #29 : Ekim 07, 2014, 00:05:17 »
Abim,

Gorev kutsal(mis) Allah sizleri basimizdan eksik etmesin

Devlet babada maaşı eksik etmesin kafidir.