0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. S.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

Ynt: Ynt: Denizciliğe yeni başlayanların eğitimi
« Yanıtla #1 : Şubat 09, 2012, 14:18:06 »
Ahmet Korsan,
Çok güzelmiş bunlar. Fuarda falan satılmaz mı?

*

M. B. A.

« Yanıtla #2 : Şubat 09, 2012, 14:24:03 »
Ahha! Bu sürgülü cetvelden istiyorum Ahmet korsanım, nasıl alacağız?

*

A. S.

« Yanıtla #3 : Şubat 09, 2012, 14:44:30 »
istanbul tayfasından ,vakti çok bi korsan adresini versin  ona yollıyayım o dağıtsın sizlere hediyesi 15 tl diye biliyorum ,istenirse piri reisdenizcilik derneğin de alınabilir ancak herkesin ayrı ayrı bankaya para yollaması banka açısından iyi korsanlar açısından kötü olabilir,

Fuara geleceğim kesin olmadığı için şu benim getirmem zor gözüküyor.

*

M. B. A.

« Yanıtla #4 : Şubat 09, 2012, 15:27:51 »
Derneğin TR190006701000000088670366 no.lu hesabına 15 TL EFT'mi yaptım, e-postamı da attım, bakalım hayırlısı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #5 : Şubat 09, 2012, 16:18:23 »
istanbul tayfasından ,vakti çok bi korsan adresini versin  ona yollıyayım o dağıtsın sizlere hediyesi 15 tl diye biliyorum ,istenirse piri reisdenizcilik derneğin de alınabilir ancak herkesin ayrı ayrı bankaya para yollaması banka açısından iyi korsanlar açısından kötü olabilir,

Fuara geleceğim kesin olmadığı için şu benim getirmem zor gözüküyor.

HakanZ.

butürişleruzmanıkorsan
*

H. Z.

« Yanıtla #6 : Şubat 09, 2012, 21:30:08 »
HakanZ.

butürişleruzmanıkorsan

Ben de yarın Mahir korsanımın yaptığı gibi derneğin TR190006701000000088670366 numaralı hesabına 15TL yollayıp dekont ve adresi kendilerine mailleyeceğim.

/İnternettenSiparişVeripDekontuYollamaUzmanıKorsan/   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #7 : Şubat 09, 2012, 21:46:26 »
30 TL yolla da kargo parası vermeyelim. Ben sana 16 TL yollarım.

üstükalsınkorsan   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. Z.

« Yanıtla #8 : Şubat 09, 2012, 21:49:43 »
Valla iyi fikir, fikrin sahibi olarak HakanE arkadaşımıza siparişleri verebiliriz.

Liste yapalım.
1- HakanZ 1 Adet Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

K. E.

« Yanıtla #9 : Şubat 10, 2012, 01:20:30 »
Valla iyi fikir, fikrin sahibi olarak HakanE arkadaşımıza siparişleri verebiliriz.

Liste yapalım.
1- HakanZ 1 Adet Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Hakanım Zorlum,
15 tl üzerine gelen 16 ile 31 tl oldu.Bir 16 Tl de benden olsun, sonuç 47 Tl olsun. Listeye beni de alıver.
Sevgilerimle,
Kaan ERDEM
Dimple Y/Y
Fırsatçıyirmiikiyılhatırınaişçıkartanhocakorsan.:-)
*

H. Z.

Herkes siparişini kendi veriyor. Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

U. K.

iki adet de ben şeyettirdim.

dahayeniteknealmışarkadaşınadahediyeedecekinsan
*

A. S.

ADF sürgülü cetveli satmaya başladı,şu anda fuar da 11 pavyonda ADF standında satılıyor,ancak anlıyamadığım bir sebvten göz önüne çıkarmıyorlar sorunca arkalardan bir yerden çıkarıp veriyorlar.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İzmir den istanbul a yollamamız kargo firmalarının 8 tl istemesi nedeni ile pek mantıklı gözükmüyor.