0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ö. T.

Ynt: Gezgin Korsanların Destek ve Yardımlaşma Başlığı
« Yanıtla #15 : Mart 31, 2019, 10:17:28 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Marmara adasında birisi olsa hemen gel diyeceğim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

AVŞA adasında evim var. Bütün yaz orada olacağım. Ama şimdi derseniz haberleşelim.
Marmara adasında birisi olsa hemen gel diyeceğim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

AVŞA adasında evim var. Bütün yaz orada olacağım. Ama şimdi derseniz haberleşelim. atlarım Tekirdağ feribotuna

Çok teşekkür ederim , yazın muhakkak görüşürüz inşallah.

Bu arada Nisan 13 gibi Yalova da karaya çıkacağım , şu an buradaki işlerim arma ayarı ,yelkenlerin takılması , tekne altının ve pervanenin yol için silinmesi vb. Işler , ada nın balıkçı tayfasından arkadaşlar bir el atar lazım olunca diye düşünüyorum. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yalova ya gelirseniz orada da sohbet ederiz.
Yardım teklifiniz çok içten sağolun ,  siz de bir yardıma ihtiyacınız olduğunda haber verin lutfen.

Sevgi ve selamlar.

*

Ç. Ş.

« Yanıtla #16 : Mart 31, 2019, 10:42:06 »
Tamamdır Öcal korsanım haberleşelim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. A.

« Yanıtla #17 : Nisan 01, 2019, 09:34:28 »
Öcal abi bende 6 nisanda Yalova'ya geçiyorum,8 nisanda karaya cıkıyorum.Bir iki gün erken gel yelkenleri takmaya yardım ederim.Organik likit getir gelirken  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ç. Ş.

« Yanıtla #18 : Nisan 10, 2019, 17:16:32 »
Öcal korsanım, yalovaya gelme durumum olursa nerede bulayım isiz ?

Limanda dediğinizi duyar gibiyim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ç.

« Yanıtla #19 : Nisan 10, 2019, 17:56:32 »
Uzun zaman önce:

Teknem Kalamış marina'da karada, klasik sezon öncesi bakım yapıyorum. bir kaç tanıdık tekne de var. Kimseyi yardıma çağırmadım ama akşamüstüne doğru, inanılmaz sayıda eş dost yardıma geliiyor, herkes işin bir tarafından tutuyor, zaten yorulduğum için ben biraz yavaşlıyorum. Hava kararmaya yaklaşınca bakım zamanı geliyor, bardaklar şişeler çıkıyor, yoksa Migros yakın, alınıyor, omurga altına koymak için yapılmış ahşaplar üst üste koyuluyor ve çilingir sofrası kuruluyor.

Bir çoğunun marinada teknesi var, olmayan aekadaşları da görevliler idare ediyor, etmezse de mevcut teknelere ziyaretçi yazdırıyoruz. Şimdiye kadar yardımlaşma için çekek yerinde veya denizde marinalardan hiç bir sorunla karşılaşmadım, nadiren misafir olarak kayıt yapıldı.

*

Ç. Ş.

« Yanıtla #20 : Nisan 10, 2019, 17:59:05 »
Ahmet korsanım, gerekirse hazırım yani  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. Ö.

« Yanıtla #21 : Nisan 11, 2019, 10:37:47 »
Öcal korsanım, benim tekne Yalova'da çekek yerinde. 13 Nisanda Yalova'da olacağım. Yardım için hazırım.
Bu vesile ile tecrübelerinizden istifade ederiz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
saygılar

mert