0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

F. Ö.

Çocuk Can Yeleği
« : Nisan 20, 2019, 17:15:43 »
Merhabalar,
Çocuklar büyüdü . Güvenlik amaçlı satın almış olduğum 2 adet ;
biri sıfır, bir diğeri de çok az kullanılmış olan çocuk can yeleklerini elimden çıkarmak istiyorum .
Mâlum siteye ilan verdim , aşağıda linklerini bulabilirsiniz.
İlgilenenlere duyurulur.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. S.

Ynt: Çocuk Can Yeleği
« Yanıtla #1 : Nisan 20, 2019, 17:31:45 »
Merhaba Feyiz korsan. Can yelekleri için 30-40kg arası uygundur yazmışsınız. Bu maksimum değer midir? Bir alt değer de varmıdır ürün özelliklerinde acaba?

*

F. Ö.

« Yanıtla #2 : Nisan 20, 2019, 18:46:39 »
Merhabalar Tolga Korsan.
İlandaki 3. resimde görüldüğü üzere (Lalizas olan) can yeleğinin içinde beyaz büyük bir etiket var. Orada code larına göre bir sınıflandırma yapmışlar. Bendeki model 71074 modeli.

Buna göre
BUOYANCY 55N
CHEST SIZE 70-80cm
BODY WEIGHT 30-40kg olarak verilmiş.

*

T. S.

« Yanıtla #3 : Nisan 20, 2019, 19:18:49 »
Anlaşıldı. Uygun olmayacak öyleyse.  Bizim ufaklık henüz 10kg Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Hayırlı satışlar dilerim.

*

İ. G.

« Yanıtla #4 : Nisan 20, 2019, 19:36:59 »
Tolga kaptan, bizim ufaklık 15-30kg seviyesine geçti. Iskartaya çıkan bir yelek var size uyabilir. Tekneye gidince fotosunu gönderirim. Gönlünüzden ne koparsa define sandığına bağış yaparsınız gönderebilirim. Selamlar.

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

T. S.

« Yanıtla #5 : Nisan 20, 2019, 20:08:40 »
Peki İhsan korsan. Anlaştık. Bu yaz gerekli olacak artık. Resmi müsait bir zamanda bekliyorum. Teşekkürler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ç. Ş.

« Yanıtla #6 : Nisan 21, 2019, 19:33:04 »
Merhabalar,
Çocuklar büyüdü . Güvenlik amaçlı satın almış olduğum 2 adet ;
biri sıfır, bir diğeri de çok az kullanılmış olan çocuk can yeleklerini elimden çıkarmak istiyorum .
Mâlum siteye ilan verdim , aşağıda linklerini bulabilirsiniz.
İlgilenenlere duyurulur.

Mesaj attım Feyiz korsan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

İ. G.

« Yanıtla #7 : Nisan 25, 2019, 06:19:39 »
Peki İhsan korsan. Anlaştık. Bu yaz gerekli olacak artık. Resmi müsait bir zamanda bekliyorum. Teşekkürler. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Buyrun

*

T. S.

« Yanıtla #8 : Nisan 25, 2019, 08:52:03 »
Beni unuttunuz sanmıştım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Teşekkür ederim. Zahmet verdim size. Benim oğlum da sadece bu yaz kullanıp üst çıtaya geçer. Ben de sizin gibi bir ihtiyaç sahibine forumumuzdan ileteceğim.

Ben İzmir’de yaşıyorum. Ama Cuma günü birlik İstanbul’da olacağım. Nasıl alabilirim yeleği acaba sizden?
*

İ. G.

« Yanıtla #9 : Nisan 25, 2019, 09:03:50 »
Beni unuttunuz sanmıştım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Teşekkür ederim. Zahmet verdim size. Benim oğlum da sadece bu yaz kullanıp üst çıtaya geçer. Ben de sizin gibi bir ihtiyaç sahibine forumumuzdan ileteceğim.

Ben İzmir�de yaşıyorum. Ama Cuma günü birlik İstanbul�da olacağım. Nasıl alabilirim yeleği acaba sizden?
Özelden yazdım.

*

T. S.

« Yanıtla #10 : Nisan 30, 2019, 10:18:32 »
İhsan korsan, adınıza Define Sandığımıza 50₺ ödeme yaptım. Bizim ufaklığa da küçük gelince ben de aynı şekilde bir üyemize vereceğim. Tekrar teşekkür eder, keyifli güzel bir sezon dilerim.
*

İ. G.

« Yanıtla #11 : Nisan 30, 2019, 11:26:47 »
İhsan korsan, adınıza Define Sandığımıza 50₺ ödeme yaptım. Bizim ufaklığa da küçük gelince ben de aynı şekilde bir üyemize vereceğim. Tekrar teşekkür eder, keyifli güzel bir sezon dilerim.
Hayırlı olsun, ufaklık sever de bir denizci daha yetişir inşallah. Selamlar, size de keyifli sezonlar.