0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

O. E.

6 Beygir 4 zamanlı Suziki dıştan takma motor
« : Ekim 05, 2018, 20:27:17 »
Sadece 20 saat kullanılan motor
Kışlık Bakımı yapılmş halde satılıktır

*

E. S.

Ynt: 6 Beygir 4 zamanlı Suziki dıştan takma motor
« Yanıtla #1 : Ekim 06, 2018, 12:54:20 »
Oktay Korsan, motorun bir yerlerde ilanı mevcut mu? Mevcut ise linki, değilse kaç model, şaft kısa mı uzun mu? Fiyatı ne kadar? biraz detay verirseniz sevinirim.

*

O. E.

« Yanıtla #2 : Ekim 06, 2018, 17:35:40 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Oktay Korsan, motorun bir yerlerde ilanı mevcut mu? Mevcut ise linki, değilse kaç model, şaft kısa mı uzun mu? Fiyatı ne kadar? biraz detay verirseniz sevinirim.

Yok bir yerde ilanı ...
Kısa şaft ,2017 model ben hiçe yakın kullandım...botunuda
Burdan satmıştım.
Fiyat konusunu bende bilmiyorum sorarız daha ucuza veririz

Ben burdan satıyorum her şeyi hiç ilan vermeden.
İki bot ,bir çapa,bir charplotter, bir spot takip cihazı,bir radar ,bir drone daha bir sürü şey sattım ilana gerek yok ....
Yakında benim tekneyi falan burdan okutacağım ...
Sen karar ver kolay

*

H. A. T.

« Yanıtla #3 : Ekim 12, 2018, 15:44:59 »
Merhaba satıldı mi? Satilmadiysa fiyatı nedir?

*

O. E.

« Yanıtla #4 : Ekim 12, 2018, 17:34:26 »
Merhaba satıldı mi? Satilmadiysa fiyatı nedir?

Satılmadı henüz...

*

H. A. T.

« Yanıtla #5 : Ekim 12, 2018, 19:58:24 »
Fiyat ne düşünüyorsunuz?
*

M. A.

« Yanıtla #6 : Ekim 15, 2018, 14:20:01 »
....
İki bot ,bir çapa,bir charplotter, bir spot takip cihazı,bir radar ,bir drone daha bir sürü şey sattım ilana gerek yok ....
....

Abi iş adamı olarak sistemdeki bug'ı bulmuşsun.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Tekneyi böyle parça parça satınca daha fazla para ediyor tabi...

Bir diğer ilanların herhalde; 40lt boiler, çok iyi durumda hidrofor, bir yaşında cenova ve ana yelken, ıstralya, liftin, direk derken en son satılık kalıplık kabuk deyivercen galiba  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #7 : Ekim 15, 2018, 15:07:28 »
....
....

Abi iş adamı olarak sistemdeki bug'ı bulmuşsun.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Tekneyi böyle parça parça satınca daha fazla para ediyor tabi...

Bir diğer ilanların herhalde; 40lt boiler, çok iyi durumda hidrofor, bir yaşında cenova ve ana yelken, ıstralya, liftin, direk derken en son satılık kalıplık kabuk deyivercen galiba  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sorma Whatsap gruplarında çok iş oluyor...
Chartplotter Bir günde sattım, Delta 25 Kg demiri Bir haftada
Whatsup grubunda Drone'nu yazdım Beş dakika sonra ilk arayana sattım...
Ben Bizim işleri yavaş yavaş buraya doğru kaydırayım....diyorum.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Amerikadan 4 adet Icom telsiz getirdim ancak Kar etmedim pişmanım   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ekim 15, 2018, 15:10:49 Gönderen: Oktay Eryılmaz »
*

Ç. Ş.

« Yanıtla #8 : Şubat 18, 2019, 18:34:50 »
Merhaba motor hala satılık ise fiyat nedir, 3.20 şişme bota takacağım, yetersiz gelir mi emin değilim bu arada Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #9 : Şubat 18, 2019, 18:55:47 »
Merhaba motor hala satılık ise fiyat nedir, 3.20 şişme bota takacağım, yetersiz gelir mi emin değilim bu arada Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Satılık durumu devam ediyor .....
*

M. B. A.

« Yanıtla #10 : Şubat 18, 2019, 20:16:48 »

Teknenin kıyı irtibat botu olarak kullanacaksanız yeterli olur... Aynı motordan bende de var, gayet memnunum...   
*

Ç. Ş.

« Yanıtla #11 : Şubat 18, 2019, 21:08:43 »

Teknenin kıyı irtibat botu olarak kullanacaksanız yeterli olur... Aynı motordan bende de var, gayet memnunum...

Teşekkür ederim, botu yeni aldım 2 veya mx. 3 kişi kıyı kıyı AVŞA adasında gezmeyi planlıyorum. Yeterli olacak ise fiyat almam gerekecek ama fiyat almak bayağı zor galiba. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #12 : Şubat 18, 2019, 21:30:44 »

Teşekkür ederim, botu yeni aldım 2 veya mx. 3 kişi kıyı kıyı AVŞA adasında gezmeyi planlıyorum. Yeterli olacak ise fiyat almam gerekecek ama fiyat almak bayağı zor galiba. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Yok canı. Olur mu sordum servisine yarın cevap verecekler, motor zaten ilk bakımı için servise gitti dahada almadım geri...
Bakımı yapıldı yani
Toplam 6 saat kullanılmamış daha..
*

Ç. Ş.

« Yanıtla #13 : Şubat 18, 2019, 21:34:41 »
Teşekkürler, sizden rakam bekliyorum yani.
*

O. E.

« Yanıtla #14 : Şubat 18, 2019, 21:36:10 »
Teşekkürler, sizden rakam bekliyorum yani.

Sizde bir araştırın
Selamlar