0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

R. E.

5 ARALIK (yarın) ISTANBUL'da Hava
« : Aralık 04, 2012, 10:45:22 »
Yarın için windguru 12 - 18 saatleri arası güneyli  9nds sağnakları 11-13 arası veriyor.

Fransız meteoconsult sitesi ise aynı saatlerde, 30 - 31 nds sağnaklarda 49 hava veriyor. basınçı 995'e düşürüyor.

Bu ne yaman çelişki. Acep yarın hava nasıl olacak ??

*

M. Ç.

Ynt: 5 ARALIK (yarın) ISTANBUL'da Hava
« Yanıtla #1 : Aralık 04, 2012, 10:47:24 »
Geçiş mevsimlerinde tutturamıyorlar, şiddeti tuttrsa saat kayıyor. Windguru Pazar akşam 7 fecaat diyordu, gece yarısı kısacık geldi. Piri Reis onu tutturdu, dün geceyi tutturamadı.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

İ. Y.

« Yanıtla #2 : Aralık 04, 2012, 10:54:36 »
7 hava yürekleri acıtırmı?

*

D. H.

Acayip havalar
« Yanıtla #3 : Aralık 04, 2012, 10:58:00 »
Havalar iyice şaşırdı, hava tahmin istasyonları ondan daha şaşkın vaziyette. Dün akşam Erdek için de çok acayip veriler var idi, zannettim kıyamet kopacak: 15-16 birim yağmur, 35-40 knts lodos ve tam gece yarısı bir saat içinde hava sıcaklığı 12 dereceden 6 dereceye düşüyor. Çok dramatik değişimlerdi ama o kadar olmadı.

Bu sabah ta Accuweather'den gördüğüm değerler ise iyice acayip; dün için 21 derece olmuş bugün için ise 5 derece olacak diyor hava sıcaklığına!!!  Bu ani değişimlere bünyelerimiz de umarım ani uyum sağlar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. B. A.

« Yanıtla #4 : Aralık 04, 2012, 11:05:05 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
... Bu ani değişimlere bünyelerimiz de umarım ani uyum sağlar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
...

Sağlamıyor... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Yavrukorsanım iki gündür evde hasta, korsaniçe ona yakın, hasta olmak üzere, benim durum da bıçak sırtı...du bakali n'olcek... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

R. E.

« Yanıtla #5 : Aralık 04, 2012, 11:06:12 »
Geçmiş olsun çok sevgili Bekir Koran'ım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. B. A.

« Yanıtla #6 : Aralık 04, 2012, 11:19:15 »
Teşekkürler Ali Rıza Tevfik korsanım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. B.

« Yanıtla #7 : Aralık 04, 2012, 16:36:18 »
Geçmiş olsun çok sevgili Bekir Koran'ım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

O Başut korsan..
*

U. K.

« Yanıtla #8 : Aralık 04, 2012, 16:40:42 »
benim durum da bıçak sırtı...du bakali n'olcek... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

ohooo..  kıvırtmaya başladın Mahirim.
*

M. A.

« Yanıtla #9 : Aralık 04, 2012, 16:43:13 »
Bende 3 gündür evde yatıyorum perişan vaziyetteyim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
3 gün önce sağanak yağmurda sabah yürüyüşe çıkayım dedim üzerimde yağmurlukta vardı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hanım gitme hasta olursun dedi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bende bana bişey olmaz dedim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Oldu walla 5 km falan yürümüşümdür ancak ama üzerimdeki yağmurluk nasıl bir yağmurluksa içimde ıslanmadık yer kalmadı rüzgarıda yiyince şifayı kapmak zorunda kaldık malesef  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İlaç kullanmayı ve doktora gitmeyide sevmediğimden şimdilik otrivinele burnumu açık tutup yatarak atlatmaya çalışıyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Allah tüm hasta arkadaşların yar ve yardımcısı olsun hepimize geçmiş olsun Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

R. E.

« Yanıtla #10 : Aralık 04, 2012, 16:50:02 »
Geçmiş olsun Murat Korsan'ım,

yağmurlukla yürüyünce, içeri su almasa da insan fena terliyor ve daha beter oluyor. Islanmayı göze alarak yürümek daha iyi.
*

M. A.

« Yanıtla #11 : Aralık 04, 2012, 16:50:58 »
Eyvallah Rıza Kaptanım sağolasın  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. O.

« Yanıtla #12 : Aralık 04, 2012, 16:51:09 »
Geçmiş olsun Murat Korsan'ım
Yağmurluğunu da SUNBRELLA'dan diktirecektin.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #13 : Aralık 04, 2012, 16:53:20 »
Sunbrellayı kim kaybetmişki biz bulalım Aydın Kaptanım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu yağmurluğu bizim birader hediye etmişti bana kendisine almış ama sevmemiş bana vermişti  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bende bayram değil seyran değil niye durduk yerde bana yağmurluk hediye etti bu diyodum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Demek vamış bi bildiği verdi bana kurtuldu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. B. A.

« Yanıtla #14 : Aralık 04, 2012, 17:00:01 »
...
ohooo..  kıvırtmaya başladın Mahirim.

Evelallah atlatırız, yarışlar var, etkinlikler var, var oğlu var iyileşmek lazım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bende 3 gündür evde yatıyorum perişan vaziyetteyim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
...

Bundan sonra hanım sözü dinlersin artık Murat Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Geçmiş olsun...