0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Ö. T.

Radyomuzun 2018-2019 sezonu sona erdi
« : Nisan 29, 2019, 15:54:27 »
Değerli arkadaşlar

Ekim 2018 de başlayan sezonumuz, Nisan 2019 sonu itibariyle sona ermiştir.

Bu dönem, radyomuz kurulduğundan beri en fazla yayın yapılan dönem olmuştur. 9 ayrı programcı tarafından hazırlanan yaklaşık 140 program, haftanın her gününe dağılarak yayınlanmıştır.

Yayınlanan programların her biri, belli bir tema üzerine özenle hazırlanmıştır. Böylesine emeklerle Radyomuza değer katan bütün programcı arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Diğer taraftan arkadaşlarımızın bu emeklerine kayıtsız kalmayan, ilgisini, desteğini esirgemeyen bütün dinleyicilerimize de teşekkür ediyoruz.

Yeni yayın dönemimiz Ekim 2019 tarihinde başlayacaktır. Bu sürede planlı canlı yayın yapılmayıp, banttan yayın yapılacaktır, ancak isteyen programcı arkadaşımız muhtelif gün ve saatte canlı yayın yapabilecektir, bu yayınlar WhatsApp gruplarımızda duyurulacaktır.

Saygılarımızla
Gezgin Korsan Radyo Ekibi

« Son Düzenleme: Nisan 29, 2019, 16:26:43 Gönderen: Özcan Togay »

*

Ö. B.

Ynt: Radyomuzun 2018-2019 sezonu sona erdi
« Yanıtla #1 : Nisan 29, 2019, 16:05:13 »
Zaman ne kadar çabuk geçti. Sezon bitti bile...
Kış gecelerimizi keyifli hale getiren, Gezgin Korsan Radyo dinlemek çok keyifliydi.
Kaçırdığım pek çok programı da arşivden dinledim.
Tüm program yapımcılarına ve Gezgin Korsan Radyo dinlememizde emeği geçen herkese çok teşekkürler.
Yeni sezonda görüşmek üzere...

*

H. E.

« Yanıtla #2 : Nisan 29, 2019, 16:11:45 »
Benim bildiim AsabiDJ yayın yapar. Sıkıyosa engelleyin!

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. T.

« Yanıtla #3 : Nisan 29, 2019, 16:28:46 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Benim bildiim AsabiDJ yayın yapar. Sıkıyosa engelleyin!

Metni; isteyen istediği zaman, AsabiDJ her zaman yayın yapacaktır olarak düzeltiyoruz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

N. Ö.

« Yanıtla #4 : Nisan 29, 2019, 18:45:40 »
Tüm program yapımcısı arkadaşlar; Ellerinize, emeğinize sağlık. Dinlemeye devam edeceğiz.
Sevgiyle.

*

H. Z.

« Yanıtla #5 : Mayıs 03, 2019, 00:41:59 »
Bir not düşmek gerekirse,

Herkesin programı neredeyse 90 dakika, 15 dakika program yapan Vira Para Süleyman Makineci en çok dinlenen olmuş.

İşin ucuna para girince her şey değişiyor. Seneye ben de Hakan'la Rüzgar N'erden Eserse olan programımı "Hakan'la Para, para, mani, altın esiyor, havada para kokusu var a dostlar" olarak değiştirsem mi acebağ  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. D.

« Yanıtla #6 : Mayıs 03, 2019, 01:26:26 »
   Olur. Hatta jenerik müziği olarak "bas bas paraları Leyla'ya" türküsünü çal iyi olur  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
Yalnız sonunda "gördün mü? gördün mü? paraları basmayı gördün mü?" durumuna düşmeyiz inşallah sayende Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
« Son Düzenleme: Mayıs 03, 2019, 01:29:50 Gönderen: Erdal Duran »
*

H. Z.

« Yanıtla #7 : Mayıs 03, 2019, 13:09:09 »
İyi olursa Allah'tan, kötü olursa benden bileceğniz dimi?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. Ö.

« Yanıtla #8 : Mayıs 03, 2019, 14:08:52 »
Asabi DJ'ime çok selamlar. Engellemek ne demek seni çook seviyoz Aaabi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap A be! biraz da trakya avası koysan sabahları, konu komşu geliriz kahvaltıya more! Seeni mangala götürür, besleriz be yaa! Annanem çok zayıflamış olarek buldu seni a be! Ahh yavruum diyerek duruyor burda, bi de adını unutuyo. Cengiz Han deyyo!! Benim 40 yıllık AakedeşimEe! Eer zaman radyomuz yanımızda! Bi merak ilen bekliyoz seni gaari. Öpeyyoom!
*

H. E.

« Yanıtla #9 : Mayıs 03, 2019, 20:06:02 »
Asabi DJ'ime çok selamlar. Engellemek ne demek seni çook seviyoz Aaabi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap A be! biraz da trakya avası koysan sabahları, konu komşu geliriz kahvaltıya more! Seeni mangala götürür, besleriz be yaa! Annanem çok zayıflamış olarek buldu seni a be! Ahh yavruum diyerek duruyor burda, bi de adını unutuyo. Cengiz Han deyyo!! Benim 40 yıllık AakedeşimEe! Eer zaman radyomuz yanımızda! Bi merak ilen bekliyoz seni gaari. Öpeyyoom!

AsabiDJ yarın akşam yayında...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #10 : Mayıs 03, 2019, 21:58:50 »
AsabiDJ'in 27 Nisan 2019, Geleneksel Gezgin Korsan Mehmet Özharar Ralli'sinden binbir zorlukla yaptığı canlı yayının kaydı arşivde olamasa bile burada:

AsabiDJ, dinleyicisini yalnız bırakmayan program.

AsabiDJ, başarısını çekemeyenlerin her türlü engellemesine rağmen yasakları kıran program!

*

N. Ö.

« Yanıtla #11 : Temmuz 09, 2019, 18:05:45 »
Canım Hakan'ım, Ellerine emeğine sağlık.. Bu sabah kayınvalidemi hastaneden çıkardık. Şu an dinletiyorum bu kaydını ve çok mutlu..
Birden gözleri açıldı, konuşmaya başladı. "Nasılsın anacığım?" diye sordum. "Hemşire çok canımı yaktı, kollarım ağrıyor" dedi. Sanırım serum iğnelerinden. Evine geldiği için çok mutlu. İnşallah uzun ömrü olur benim tontonumun.
Asabi DJ'ime, sevgili "Hakan"ıma her zaman sağlıklı, uzun seyirler diler, yanacıklarından öperim. İyiki; Varsın! Sevgiyle.
*

H. E.

« Yanıtla #12 : Temmuz 09, 2019, 18:57:12 »
Canım Hakan'ım, Ellerine emeğine sağlık.. Bu sabah kayınvalidemi hastaneden çıkardık. Şu an dinletiyorum bu kaydını ve çok mutlu..
Birden gözleri açıldı, konuşmaya başladı. "Nasılsın anacığım?" diye sordum. "Hemşire çok canımı yaktı, kollarım ağrıyor" dedi. Sanırım serum iğnelerinden. Evine geldiği için çok mutlu. İnşallah uzun ömrü olur benim tontonumun.
Asabi DJ'ime, sevgili "Hakan"ıma her zaman sağlıklı, uzun seyirler diler, yanacıklarından öperim. İyiki; Varsın! Sevgiyle.

Ellerinden öperim. Çok geçmiş olsun. Daha nice uzun yıllar boyunca en sevdiği şarkıları dinlesin.