0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Z.

Hakan Zorlu'yla "Rüzgar Nereden Eserse"
« : Şubat 02, 2017, 01:53:25 »
Merhaba Korsanlar,

Her pazartesi yapmaya çalışacağım Rüzgar Nereden Eserse isimli programın konsepti, tamamıyla 'Rüzgar Nereden Eserse' olacak. Belli bir konu, sohbet veya müzik türü yok. Kısacası o an nasıl canımız çekerse.

Fikir, öneri ve isteklerinizi bekliyorum..

*

H. Z.

Ynt: Hakan Zorlu'yla "Rüzgar Nereden Eserse"
« Yanıtla #1 : Şubat 02, 2017, 01:57:50 »
30 Ocak 2017 Pazartesi günkü program '70 ve '80 lerin Türk Hafif Müziği üzerineydi.

6 Şubat 2017 Rüzgar nereden essin?

A- '70 ve '80 lerin Türk Hafif Müziği parçalarından sırası gelmeyenlerle devam
B- '80 lerin 'oooo korsanım da teşrif etmişler' tadındaki 'Taverna Müziği'
C- Psychodelic Rock

*

A. Ü.

« Yanıtla #2 : Şubat 02, 2017, 06:22:02 »
Fikir, öneri ve isteklerinizi bekliyorum..

Hakan korsanım.Program akışında,türkülerimiz,ezgilerimiz de olabilir.
Neşet Ertaş -Karadır Bu Bahtım Kara,mümkünse tabi..

*

D. E.

« Yanıtla #3 : Şubat 02, 2017, 10:06:17 »
50-60'lar.. bence.. Ayten Alpman, Ayla Algan, Üç Hürel, Barış Manço, İlhan İrem, (ama ne olur Ajda olmasın içim almıyor kadını zekasız..) gibi..

Ay bir de bana sormadan parça çalma olur mu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ö.

« Yanıtla #4 : Şubat 02, 2017, 16:01:01 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
50-60'lar.. bence.. Ayten Alpman, Ayla Algan, Üç Hürel, Barış Manço, İlhan İrem, (ama ne olur Ajda olmasın içim almıyor kadını zekasız..) gibi..

Ay bir de bana sormadan parça çalma olur mu  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Dilek Hanım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap kendi programlarınızdan haber veriniz. Yarın Cuma... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #5 : Şubat 02, 2017, 16:15:33 »
"Rüzgar nereden eserse" şeklindeki oportunist-lümpen radyo programını kınıyorum. Bir radyo programının karakteri olmalı.

Asabi DJ
*

G. Ö.

« Yanıtla #6 : Şubat 02, 2017, 16:25:13 »
"Rüzgar nereden eserse" şeklindeki oportunist-lümpen radyo programını kınıyorum. Bir radyo programının karakteri olmalı.

Asabi DJ

Hakan korsan, maalesef size de aynı şeyi yazacağım. Programınızdan haber veriniz. Program yapmadan asabi olunuyor da, DJ olunmuyor. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #7 : Şubat 02, 2017, 18:31:54 »

Asabi DJ

Hakan korsan, maalesef size de aynı şeyi yazacağım. Programınızdan haber veriniz. Program yapmadan asabi olunuyor da, DJ olunmuyor. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben program yapıyom.

Ama o kadar güzel oluyor ki yayınlamaya kıyamıyom.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

G. Ö.

« Yanıtla #8 : Şubat 06, 2017, 21:31:03 »
Yayına az kaldı.
Saat 21.30- 22.40 Ali Ünalan'la
Gönül Dostları

22.40-??   Hakan Zorlu
Rüzgar Nereden Eserse

Canlı yayın.
*

Ö. T.

« Yanıtla #9 : Şubat 20, 2017, 21:39:18 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

yayın başladı

*

M. A.

« Yanıtla #10 : Şubat 20, 2017, 22:53:40 »
Ben de geldim, rüzgara takıldım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #11 : Mart 06, 2017, 22:17:22 »
Geldimmm, dinliyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Deniz Kızları/ Oda Boro sohbetinin başını kaçırmışım ama güzel bir yerinden yakaladım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

« Yanıtla #12 : Mart 06, 2017, 22:43:42 »
Hakan korsanım.Program harika gidiyor elinize sağlık..
*

G. Ö.

« Yanıtla #13 : Mart 06, 2017, 22:46:47 »
Geldimmm, dinliyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Deniz Kızları/ Oda Boro sohbetinin başını kaçırmışım ama güzel bir yerinden yakaladım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Önümüzdeki toplantıda daha çok sohbet olacak. Tabi siz de Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #14 : Mart 07, 2017, 00:32:14 »

Önümüzdeki toplantıda daha çok sohbet olacak. Tabi siz de Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Takipte olacağım, umarım katılabilirim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap