0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

F. G.

Toplamalik Porsche aldim hadi hayirlisi.
« : Ağustos 16, 2020, 14:14:28 »
 87 Model 944 S Duz vites. Biraz isi var tabi. Simdilik temizligini vs yaptim/yapiyorum. Bunlar her 40/45K mil de zamanlama kayisi istiyor o degisek. Arac 2013 den beri yatisda , bu durumun getirdigi potansiyel problemlerle ugrasacagiz falan. Debriyaj da bir problem var. Kasa da 1 noktada avuc isi kadar curume. Boyada ister...Yavas yavas toparlamayi dusunuyorum

*

A. K.

Ynt: Toplamalik Porsche aldim hadi hayirlisi.
« Yanıtla #1 : Ağustos 16, 2020, 15:00:09 »
Türkiyede mi Amerikada mı

*

A. D.

« Yanıtla #2 : Ağustos 16, 2020, 15:24:52 »
944lere US de çokça LS makine ve şanzıman swaplıyorlar. Orjinal motorunu toplamaktan daha ucuza mal oluyor. Aklınızda bulunsun. 190hp yerine 370 hp güç hiç fena olmaz. Üstündeki 2.5lt motor biraz sıkıntılı. Triger çok çabuk eskiyor ve kopup büyük masraflara neden oluyor.

*

A. D.

« Yanıtla #3 : Ağustos 16, 2020, 15:27:09 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Türkiyede mi Amerikada mı
Abi 944 ü Türkiyede adam etmek için harcayacağın paraya 2010 model 911 alırsın. Ustası zaten çok az anlayan usta da saçma sapan para ister. inşallah burada değildir.

*

A. K.

« Yanıtla #4 : Ağustos 16, 2020, 16:36:06 »
Bende onu diyecektim. Türkiyede parça sorunu ,usta sorunu var . ve özellikle bürokratik prosedur cok bıktırıcı.
2005 senesinde kaplumbaga WV yi ful elektrik yapacaktım . O zamanın parasıyla komple 22-25bin e mal olacaktı ama bürokrasi beni vazgeçirtti.

*

F. G.

« Yanıtla #5 : Ağustos 16, 2020, 22:49:19 »
 Yok yok arac ABD de, Turkiyede olsa bulasmam. Usta sorunu hadi biryere kadar belki bulunur ama parca isi zor. Simdilik swap dusuncem yok, motordan cok umitliyim. Dediginiz gibi triger kayisi degisecek. Yatmis arac rehabilite onlemleri , ozellikle yakit sistemi onu bir elden gecirecegiz. Simdilik fren/suspansiyon vs hic isim olmaz motoru bir calistirip yurutebilirsen tamamdir. Uzerine biraz kaporta birde boya...
 Youtube kanali projesi kapsaminda gelismelerin videolari da cekiyorum, gorsel acidanda ilginc birseyler ortaya cikabilir. Buradan da altini cizeyim kanala abone olmayi unutmayalim.
  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

F. G.

« Yanıtla #6 : Ağustos 26, 2020, 20:02:11 »

SLOGANIMIZ: ALAMAN FILMLERIYLE BUYUYEN BIR JENERASYONUN JAPON ARABA SEVDASINI ANLAYAMAMALARIMIZ VAR
 GOAL: Finansal acidan goal yemeden 1-0 la maci almak...(very challenging so far)

FUUUUCKK! Dun dashboard daki trimlerden birini sokerken kirdim. Hala kufrediyorum!

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap