0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

T. A.

OFF ROAD
« : Ağustos 08, 2019, 00:04:37 »
yıllardır içimde olan CJ model bir arazi aracı hevesimi sonunda gerçeğe dönüştürdüm ve 1955 model CJ3B model bir willys aldım
orjinal motorlu , günlük kullanılmış off road görmemiş bir araç
bahriyeli geçmişimiz mi ağır bastı nedendir rengi de bir başka hoş geldi gözüme ve 22.500 aldım bu aracı
Antalyada ve veya çevresinde CJ den anlayan usta  ve yedekparça tedarikçisi tavsiye edebilecek Korsan var mıdır
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. Y.

Ynt: OFF ROAD
« Yanıtla #1 : Ağustos 09, 2019, 19:09:23 »
Bende de 1989 CJ6 vardı ZJ’ye geçtim yenice. Urla’da Ercan Oto Offroad’a sorup yardım alabilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

*

T. A.

« Yanıtla #2 : Ağustos 10, 2019, 01:21:35 »
Bende de 1989 CJ6 vardı ZJ’ye geçtim yenice. Urla’da Ercan Oto Offroad’a sorup yardım alabilirsiniz.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Özkan Korsanım
teşekkür ederim

*

S. K.

« Yanıtla #3 : Ağustos 10, 2019, 15:33:33 »
2002'de beri görmediğim, artık birbirimizin yolunu izini kaybetiğimiz 30 yıllık arkadaşlarım var; Mustafa - Murat Erdoğan kardeşler.. TSK'nın hurda ihalelerinden bunları 50'şer 100'er alıp; koltuk - dodik - rollbar falan takıp yine filolar halinde  kapadokyaya ve Antalya civarındaki turizm şirketlerine satıyorlardı... Şimdi üzerinde onlarca blok inşa edilmiş devasa bir alanları vardı, artık depo da denebilir, hurdalık da... TR'de kim bu işle uğraşsa aradığı parçayı hiçbir yerde bulamasa onlarda muhakkak bulurdu... Eğer emlak zengini olup bu işleri bırakmadılarsa eminim hala en zengin parça stoğu onlardadır... İnternetten bir araştırın isterseniz isimlerini; ulaşırsanız da bir selamımı söyleyin (Arnavut diye bilirler beni)..

*

A. A.

« Yanıtla #4 : Ağustos 10, 2019, 17:32:49 »
Gökhan Doğan 05326708884.

Tüm offroad araçlardan anlar.

*

T. A.

« Yanıtla #5 : Ağustos 10, 2019, 19:35:44 »
2002'de beri görmediğim, artık birbirimizin yolunu izini kaybetiğimiz 30 yıllık arkadaşlarım var; Mustafa - Murat Erdoğan kardeşler.. TSK'nın hurda ihalelerinden bunları 50'şer 100'er alıp; koltuk - dodik - rollbar falan takıp yine filolar halinde  kapadokyaya ve Antalya civarındaki turizm şirketlerine satıyorlardı... Şimdi üzerinde onlarca blok inşa edilmiş devasa bir alanları vardı, artık depo da denebilir, hurdalık da... TR'de kim bu işle uğraşsa aradığı parçayı hiçbir yerde bulamasa onlarda muhakkak bulurdu... Eğer emlak zengini olup bu işleri bırakmadılarsa eminim hala en zengin parça stoğu onlardadır... İnternetten bir araştırın isterseniz isimlerini; ulaşırsanız da bir selamımı söyleyin (Arnavut diye bilirler beni)..
[/quote

Sedat Korsanım
teşekkür ederim
aradım ama henüz bir iz bulamadım
iyi bayramlar
*

T. A.

« Yanıtla #6 : Ağustos 10, 2019, 19:36:34 »
Gökhan Doğan 05326708884.

Tüm offroad araçlardan anlar.

Ali Korsanım
teşekkür derim
*

S. K.

« Yanıtla #7 : Ağustos 11, 2019, 10:53:06 »
Alıntı
Sedat Korsanım teşekkür ederim aradım ama henüz bir iz bulamadım iyi bayramlar

Sonradan yanlış yazdığımı hatırladım, Özdemir olacak Erdoğan değil Ama zahmet etmeyin, doğru isimle de ben araştırdım ama sonuç çıkmadı.. Muhtemelen bırakmışlardır bu işi..

Size de iyi bayramlar..