0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

U. K.

Umut ve Trompet
« : Mart 17, 2013, 14:58:33 »
Evet efendim,
Mehmet Ünsalan ağabey'den özendim, repertuarımı paylaşayım dedim.
Sistemimiz şu.  Playalong denen nota&CD 'leri kullanıyoruz, fonda altyapı müziği çalarken ben de üzerine çalıyorum.  Altyapı müziği teypten geldiği için pek iyi duyulmamış.  İleride bu sorunu da çözmeye çalışacağım.  Bazı playalonglarda trompetle de eşlik etmişler, o sebeple o trompeti de duyarsanız şaşırmayın.
İlk parçamız Carlos Antonio Jobim bestesi DESAFINADO
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

N. B.

Ynt: Umut ve Trompet
« Yanıtla #1 : Mart 17, 2013, 15:22:54 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Evet efendim,
Mehmet Ünsalan ağabey'den özendim, repertuarımı paylaşayım dedim.

Umut'cuğum, önce ben Suluboyalarım - Ebrularım diye Mehmet Ünsalan ağabeye özenmişdim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ama iyi çalmışsın (!)...
« Son Düzenleme: Mart 17, 2013, 15:23:45 Gönderen: Noyan Bakır »

*

U. K.

« Yanıtla #2 : Mart 17, 2013, 15:34:04 »
Marsa yolculuk ve Umut kelimelerini yanyana koymak resim ve Umut kelimelerinden daha olasi.

*

N. B.

« Yanıtla #3 : Mart 17, 2013, 16:23:32 »
Umut ile resim neyse Noyan ile trompet de o.

*

N. Ö.

« Yanıtla #4 : Mart 17, 2013, 16:27:39 »
çok güzel, pazar konseri Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

D. E.

« Yanıtla #5 : Mart 17, 2013, 16:39:05 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. K.

« Yanıtla #6 : Mart 17, 2013, 16:39:41 »
Umut Korsanım, tebrikler, ilk istek parça benden olsun; repertuarında varsa bir jaz örnek rica edeceğim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #7 : Mart 17, 2013, 18:22:47 »
Ben hiç anlamam bu işlerden ama hiçde fena değil valla  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ağzına sağlık Umut Kardeşim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. S.

« Yanıtla #8 : Mart 17, 2013, 18:38:46 »
Nefesine sağlık Umut korsan kulaklarımızın pasını attık.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. T.

« Yanıtla #9 : Mart 18, 2013, 00:07:55 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. D.

« Yanıtla #10 : Mart 18, 2013, 08:30:33 »
Umut korsanım
Her şeyden önce teşekkür ederim.Bende bu müzik aleti ile seslendirme yapmak isterdim,ama beceremedim,seni dinlemek güzel oldu.
Not:Galiba aralarda bir kaç detone nota sesi de duydum  değilmi?
Saygılar
*

U. K.

« Yanıtla #11 : Mart 18, 2013, 08:59:24 »
arada oluyor Hüseyin Abim.
mühendis olarka "o kaddar nota içinde bi tane bozuk çıkmış, istatistiksel olarak ihmal edilebilir" diyor ve geçiyorum.
*

T. Ö.

« Yanıtla #12 : Mart 18, 2013, 09:24:22 »
tebrikler umutcuğum.
*

E. K.

« Yanıtla #13 : Mart 18, 2013, 10:06:03 »
Umut'cum çok güzel çalmışsın, tebrikler.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap nefesine sağlık.

Devamını, repertuarından diğer parçaları bekliyoruz.
*

R. E.

« Yanıtla #14 : Mart 18, 2013, 10:43:52 »
Ama bu olmadı... Biz seni teknede dinlemek istiyoruz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap