0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Z.

Ynt: EBRULARIM
« Yanıtla #30 : Mart 13, 2013, 00:35:36 »
Kaan'ım üzülme... Ben bu işi Noyan korsandan sıkı pazarlıkla 150.000 TL ye kapatır sonra sana 75 liraya 24 taksitle satar kazanç elde ederim.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

K. E.

« Yanıtla #31 : Mart 13, 2013, 00:37:31 »
Olmaazzz,
Sen epey tacir göründün bana.Gel anlaşalım 12 ay ve ayda 155 TL bak bu son teklifim ha ona göre.Tövbe tövbe yaşına başına bakmadan adam öpecek.
Gençlik işte

*

H. Z.

« Yanıtla #32 : Mart 13, 2013, 01:03:33 »
Çakallık yapma, samimi ol canımı ye. Ayda 4 TL 3 ay... Son teklifim. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

K. E.

« Yanıtla #33 : Mart 13, 2013, 01:08:32 »
asıl Çakal sensin
her kesin önünde beni öpüp bi de prim yapcen değil mi?
Neyse ben senin büyüğünüm.
Verdim gitti.
Yoksa alacakmıydım ne?

*

H. Z.

« Yanıtla #34 : Mart 13, 2013, 01:46:37 »
Benimle iddialaşıp dalaşmayın bu konuda... Acımasızca davranıp; evi senin, tekneyi Noyan abinin üzerine yapıp önümüzdeki 10 senelik vergilerini ödedim. Yarın da arabaları satıp, gelen rakamı ikiye bölüp hesabınıza EFT yaparım... Ne kadar acımasız olduğumu Umut korsana sorun...

İşte! Bitiririm hayatınızı böyle

(AcımasızTicaretErbabıUzmanKişi) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

K. E.

« Yanıtla #35 : Mart 13, 2013, 02:00:36 »
Tırstım ,
Hakanım,
Arabalardan birini elde tutsan da yarın ki ulvi ve süripriz amaca uygun kullanabilsek! Ne dersin?
hem bak sana Bad boy denen bugün amerikanyadan gelen aleti Gezgin Korsandaki tüm hazirundan daha evvel uzzun uzuun anlatırım.
Yolda :-)
Sonra buraya ister seen ,ister beenn en olmadı olayın müsebbibi Nezih korsanım 32 kısım tekmili birden yazar.
Dırırnınım,
Hadi şimdi aldı mı gekoları bi merak,
Ula ne olaki bu Bad Boy diye,
3 vakte açıklarız helbet ,
Azıcık meraklanasınız canlarım
*

U. K.

« Yanıtla #36 : Mart 13, 2013, 05:44:50 »
Kaan abum,
Cakallikta bununla yarisaman.
Gecen allem etti kallem etti, istinyedeki yaliyi benim uzerime yapti, vergileri bana cakti.
*

H. Z.

« Yanıtla #37 : Mart 13, 2013, 07:58:20 »
Eeeeeeee o vergi kismi da bizim kârımız Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. Y.

« Yanıtla #38 : Mart 13, 2013, 10:10:11 »
Şşşşş!!!! Forumu ticari amaçlarla kullanmak yasak, bilmiyormusunuz? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ama, Noyan korsan Şal ebrusunu bana hediye eder, Umut yalıyı bana devreder Hakan da vergileri üstlenirse kimseciklere demem ticaret yaptığınızı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
çakalınkralıfırsatçıvedeşantajcıkorsan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. B.

« Yanıtla #39 : Mart 13, 2013, 14:52:42 »
Klasik ebrunun en büyük ustalarından birisi de Necmeddin Okyay'dır. Ebruda çiçek desenli ebruyu ilk defa uygulayandır. Bundan dolayı çiçekli (Lale, karanfil, gül gibi) ebrulara Necmeddin ebrusu denir.

Necmeddin ebrusuna bendenizden bir örnek,

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Diğer ebru çalışmalarım örnekler;

Hatip Ebrusu

Bir başka Hatip ebrusu

Taraklı Ebru

Çatlatma Ebru

Çatlatma ebru her zaman ve kolayca çıkmaz. Kitrenin bozulmaya yüztuttuğu zamana rastlarsa ve biraz şansınız yaver giderse çok iyi örnekler elde edebilirsiniz. Özellikle çatlatmak isterseniz inat eder boyanız çatlamaz.
Ebrular çerçeveli ve önlerinde yarı saydam cam olduğu için fotoğraflar istenildiği gibi olmuyor. Biraz benim acemiliğim de var tabii. Asılları fotoğraflarından daha güzeldir. Bunlar bende kalanlar.
Muhtelif kolleksiyonlarda daha bir çok ebrum bulunmaktadır  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mart 13, 2013, 14:54:18 Gönderen: Noyan Bakır »
*

H. E.

« Yanıtla #40 : Mart 13, 2013, 15:55:09 »
Noyan Hocam,
Bu ebrunun iPhone applikasyonu var mı?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Suydu, boyaydı ne uğraçaz, ekrana vur vur, serp, barnağınlan kaydır... mis gibin ebru! Cart diye basarsın da printerdan.

Ankara-İstanbul 400 km. idi değil mi?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. B.

« Yanıtla #41 : Mart 13, 2013, 16:24:47 »
O yönde çalışmalarım devam ediyor. Yalnız IPhone mu olsun, Samsung mu yoksa
Giresung mu daha karar veremedim.

Kilometre farketmez. Bir ayağımız İstanbul'da zaten. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Mart 13, 2013, 16:26:13 Gönderen: Noyan Bakır »
*

M. B. A.

« Yanıtla #42 : Mart 13, 2013, 17:00:08 »
Noyan abi çok güzelmiş gerçekten, eline sağlık.

HakanZ korsan moderatör ve tayfasına dikkat et ama! 50 bin liralık Ebru'ya 100 bin verip seni kandırırlar aman dikkat Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

N. B.

« Yanıtla #43 : Mart 13, 2013, 17:11:53 »
Biliyorum ne cin onlar.

*

H. Z.

« Yanıtla #44 : Mart 15, 2013, 00:45:45 »
Bu gün metroya binerken iki defa bastım kartı, kimse görmedi. Görse de çaktırmazdım. Eskiden gişeler vardı boğaz köprü ve otoban gişelerinde... 3 liralık geçiş ücretine 50 lira verip para üstü almadan kaçardım ama gişe işini bitirdiler, OGS, HGS geldi...

Ticaretin, yolda yürürken para kazanmanın keyfni kaçırdılar...