0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

A. Y.

Ynt: Biraz da Müzik
« Yanıtla #960 : Haziran 08, 2018, 21:07:57 »

*

A. Ü.

« Yanıtla #961 : Temmuz 12, 2018, 21:48:53 »
Neşet Ertaş - Dane dane benleri var yüzünde.

NEŞET ERTAŞ ACEM KIZI.

*

E. A. A.

« Yanıtla #962 : Temmuz 12, 2018, 22:59:36 »
Rock dendi mi İngilizler akla gelir. Malum British Invasion kavramı var. Viki pedi şöyle demekte :  British Invasion, Britanya'da filizlenen müzik oluşumlarının 1960'ların ortasından itibaren diğer İngiliz kültürü ögeleriyle birlikte, Amerika Birleşik Devletleri'nde popüler olması olgusudur. Atlantik'in iki yakasındaki etkileşim adına önemlidir.
Ancak Eagles  ve Three Dog Night  gibi Amerikan kökenli abileri de unutmamak gerekir. Rock gurupları kendilerine çok ilginç gizemli isimler seçerler. Mesela Three Dog Night  adı  aslında bir Aborjin deyimi ... Çok soğuk gecelerde donmamak için üç köpeğin arasında oturup geceyi geçirirlermiş.

*

M. A.

« Yanıtla #963 : Temmuz 12, 2018, 23:12:50 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

NEŞET ERTAŞ ACEM KIZI.

özlemiştik Ali Korsan sizin seçtiklerinizi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap teşekkürler
yeni dönemde (yeni) radyo programınız olacak sanırım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Ü.

« Yanıtla #964 : Temmuz 12, 2018, 23:21:24 »

NEŞET ERTAŞ ACEM KIZI.

özlemiştik Ali Korsan sizin seçtiklerinizi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap teşekkürler
yeni dönemde (yeni) radyo programınız olacak sanırım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Rica ederim,konuk bulursam neden olmasın  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #965 : Temmuz 12, 2018, 23:23:54 »

NEŞET ERTAŞ ACEM KIZI.

Rica ederim,konuk bulursam neden olmasın  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap bulacağınıza inanıyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #966 : Temmuz 12, 2018, 23:28:53 »
Rock dendi mi İngilizler akla gelir. Malum British Invasion kavramı var. Viki pedi şöyle demekte :  British Invasion, Britanya'da filizlenen müzik oluşumlarının 1960'ların ortasından itibaren diğer İngiliz kültürü ögeleriyle birlikte, Amerika Birleşik Devletleri'nde popüler olması olgusudur. Atlantik'in iki yakasındaki etkileşim adına önemlidir.
Ancak Eagles  ve Three Dog Night  gibi Amerikan kökenli abileri de unutmamak gerekir. Rock gurupları kendilerine çok ilginç gizemli isimler seçerler. Mesela Three Dog Night  adı  aslında bir Aborjin deyimi ... Çok soğuk gecelerde donmamak için üç köpeğin arasında oturup geceyi geçirirlermiş.

Emin Korsan  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Gezgin Korsan radyoda bu tarihi gelişimi/geçişleri/hikayeleri örnekleriyle anlatsanız ne güzel bir program olur, keyifle dinleriz (ben dinlerin kesin)  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. A. A.

« Yanıtla #967 : Temmuz 13, 2018, 23:25:37 »

Emin Korsan  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Gezgin Korsan radyoda bu tarihi gelişimi/geçişleri/hikayeleri örnekleriyle anlatsanız ne güzel bir program olur, keyifle dinleriz (ben dinlerin kesin)  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yapabilsem ne  güzel olurdu tescilli bir ikizler burcu olduğumdan hiç bana göre değil, belki iyi başlasam da kesin sıkılırım süregiden bu tip işlerden. Ayrıca mesai diye bir kavramın olmadığı işim var , kapıdan içeri yeni girdim mesela saat gece 11 oldu. En iyisi burada çerden çöpten yazışmak aman ne güzel bir yer kavga yok gürültü yok arkadaşlarımın müzik zevkleri konusunda fikrim oluyor yeni yeni şeyler de öğrendiğim oluyor. Bazen sizlerin paylaştığı parçalara sarıyorum 20-30 kere dinlediğim oluyor . Ataklar tarzında havalı org ,senfonik gotik metal klasik rock  nöbetlerim geliyor , Meraklıları geldikçe keyif artar. 
*

M. A.

« Yanıtla #968 : Temmuz 15, 2018, 11:35:46 »

Yapabilsem ne  güzel olurdu tescilli bir ikizler burcu olduğumdan hiç bana göre değil, belki iyi başlasam da kesin sıkılırım süregiden bu tip işlerden. Ayrıca mesai diye bir kavramın olmadığı işim var , kapıdan içeri yeni girdim mesela saat gece 11 oldu. En iyisi burada çerden çöpten yazışmak aman ne güzel bir yer kavga yok gürültü yok arkadaşlarımın müzik zevkleri konusunda fikrim oluyor yeni yeni şeyler de öğrendiğim oluyor. Bazen sizlerin paylaştığı parçalara sarıyorum 20-30 kere dinlediğim oluyor . Ataklar tarzında havalı org ,senfonik gotik metal klasik rock  nöbetlerim geliyor , Meraklıları geldikçe keyif artar.

Alıntı

Haklısınız bu alanın bağlayıcı olmaması muhteşem, çok da zengin (adı olmayan) katmanları var, insan içinde kayboluyor, öğreniyor... (ama gene de radyo aklınızda olsun  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )

« Son Düzenleme: Temmuz 15, 2018, 11:39:20 Gönderen: Meltem Anay »
*

M. A.

« Yanıtla #969 : Temmuz 15, 2018, 11:40:30 »
  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap alıntının alanından kurtulamadım...
*

A. Y.

« Yanıtla #970 : Temmuz 20, 2018, 08:49:56 »
*

M. A.

« Yanıtla #971 : Temmuz 21, 2018, 12:23:32 »

😄 e bu da buraya gelsin o zaman; Mine Kürkçüoğlu / Haftaya (1978 olabilir)

*

A. Y.

« Yanıtla #972 : Temmuz 21, 2018, 22:55:46 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap yaaaa'ni 1978 mantıklı.. ramaya 1977 çünkü..
Mine hanımefendi şarkı haline getirmiş.. yoksa ilk haliyle dayı şarkı söylemekten çok dalga geçiyor gibi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

A. Ü.

« Yanıtla #973 : Temmuz 31, 2018, 23:13:54 »
Nesrin Sipahi - İçin İçin Yanıyor.

Nesrin Sipahi - Aşkın Kanunu.

*

A. Y.

« Yanıtla #974 : Ağustos 13, 2018, 08:54:55 »