0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. A.

Ynt: Biraz da Müzik
« Yanıtla #1260 : Ekim 17, 2021, 14:47:46 »
güzel parçalar için teşekkürler... bu gidişe eklenir mi bilmem ama aşağıdaki de benden gelsin  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #1261 : Kasım 13, 2021, 11:02:25 »
Kendilerini hiç/pek bilmem, evde dinleniyordu bir şekilde takıldı, çok güzel geldi…  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Iron Maiden-Senjutsu toplamda, ama içinden iki parça burada;

*

E. S.

« Yanıtla #1262 : Haziran 08, 2022, 19:03:00 »

*

A. Y.

« Yanıtla #1263 : Haziran 11, 2022, 11:08:15 »

*

M. A.

« Yanıtla #1264 : Haziran 23, 2022, 17:44:11 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

teşekkürler Anıl Korsan  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A.

« Yanıtla #1265 : Haziran 23, 2022, 17:52:59 »
Ne zamandır, olur a bir radyo programı olursa bunu kullanırım diye dinlediğim, kıskançlıkla paylaşmadığım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap , üstelik tanıma sebebim de Gezgin Korsan Radyo olan, Salih Korkut Peker'in Denize Dik diye topladığı grupta "Kayıp Kirve" şarkısı size gelsin  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap denizdekilere, denizde olmak isteyenlere... bir de "Dünün Halayı"  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. D.

« Yanıtla #1266 : Eylül 30, 2022, 20:46:53 »
   Deniz ve tekne görünce öğretici olabilir diye düşündüm Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
*

M. A.

« Yanıtla #1267 : Eylül 30, 2022, 22:41:27 »
   Deniz ve tekne görünce öğretici olabilir diye düşündüm Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.

foruma saldırı var demişlerdi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. D.

« Yanıtla #1268 : Eylül 30, 2022, 22:49:45 »

foruma saldırı var demişlerdi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Korsanlar saldırmıştır Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.
korsan
ad
1.
gemilere saldıran, gemileri ele geçirip yağmalayan deniz haydudu.
2.
MEC.
başkalarının hakkını zor kullanarak ele geçiren kimse.

Korsan ne anlamına gelir?
Korsan, deniz taşıtlarına saldıran, yağmalayan haydut. Korsanlar bir milleti ya da orduyu temsil etmezler ve amaçları çoğunlukla ganimet ele geçirmektir.
*

R. E.

« Yanıtla #1269 : Şubat 16, 2023, 20:45:47 »

Yeni, yani benim izlediğim ikinci Babil filminin müzikleri...
Sevdim...

*

E. S.

« Yanıtla #1270 : Mart 24, 2023, 12:12:18 »
Akustik sünger başlığı altında konunun geldiği noktaya bir ekleme de ben yapmak istedim.

&t=1s