0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. K.

Motosikletçi Korsanlar
« : Eylül 18, 2018, 10:36:32 »
Selamlar 😊 Yarın akşam (19.09.2018) Maltepe’de MOTOBAHRİYE ekibinin tanışma toplantısı var. Ortak konu motor ve deniz olduğu için Gezgin Korsan da katılabilir, tanışabilir diye düşündüm. Güzel de olur. 💙 Sosyal Medya hesaplarından MOTOBAHRİYE incelenip kimdir bunlar sorusuna yanıt bulunabilir.😊 İlgilenenler bana ulaşabilir.

*

N. Ö.

Ynt: Motosikletçi Korsanlar
« Yanıtla #1 : Eylül 18, 2018, 15:05:21 »
Motobahriye'yi kutlarız.. Riders of Bilgi olarak. Sevgiyle..

*

N. Ö.

« Yanıtla #2 : Eylül 18, 2018, 15:11:36 »
Motobahriye'yi kutlarız.. Riders of Bilgi olarak. Şu an kulübümüz çok yoğun yeni okul döneminden dolayı.. Kayıtlar, ders günleri, vb. İnanıyorum ki; Bir dahaki seferde yanınızda olacağız. Sevgiyle..

*

H. E.

« Yanıtla #3 : Temmuz 05, 2020, 12:25:26 »

Şişirilebilir Elektrikli Bisiklet: Poimo
Sırt çantasında taşınabilen termoplastik poliüretandan yapılmış Poimo elektrikli bisikleti çantadan çıkarıp bir dakikada şişirip yola koyulmak mümkün.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #4 : Mart 11, 2021, 13:15:48 »
Neler denenmedi neler... Bir motosiklet sahibi olmak için...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. Ö.

« Yanıtla #5 : Mart 12, 2021, 17:20:56 »
Bu raporu gerçekten verdilerse kesin toplanıp şamata için imzalamışlar ve üzerine de meyhaneye gidip " Sedat ara lan şu hastayı babası parayı verecekmiymiş?" demiştir. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #6 : Mart 12, 2021, 20:29:00 »
Bu raporu gerçekten verdilerse kesin toplanıp şamata için imzalamışlar ve üzerine de meyhaneye gidip " Sedat ara lan şu hastayı babası parayı verecekmiymiş?" demiştir. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

4 tane profesörün aynı kalemle, ilkokul çocuğu imzaları attığına inanırsak her şey olabilir.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Gerçekte olan, Ahmet'in iflah olmaz bir Adanalı olması...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. Y.

« Yanıtla #7 : Mart 13, 2021, 17:59:58 »
Neler denenmedi neler... Bir motosiklet sahibi olmak için...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Buna çok güldüm sevgili HErim bir an bizim oğlanlar gözümün önünden geçti. Önlemini almamız lazım Hoş babadan ne gördüyse diyorum ben ama hanım ikna değil.

Sent from my iPhone using Tapatalk