0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

O. B.

Ynt: MOTOSİKLETCİ KORSANLAR
« Yanıtla #780 : Haziran 30, 2020, 19:47:10 »
Merhabalar uzun suredir mt09 kullanicisiyim hep birlikte bir organizasyon olursa katilmak isterim..

*

Ü. B.

« Yanıtla #781 : Temmuz 03, 2020, 00:25:10 »
14 yıl önce motoru bıraktım. Ama uzun yol gezisi içimde kalmıştı. Bir gün Avrupa seyehatı derseniz bir tane edinir katılırım bende...

*

M. A.

« Yanıtla #782 : Temmuz 03, 2020, 09:09:54 »
Avrupa biraz zorda en azından Şile falan yakınlarda bir yer olursa iyi olur valla  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ö.

« Yanıtla #783 : Aralık 01, 2020, 22:19:21 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. G.

« Yanıtla #784 : Aralık 27, 2020, 03:34:07 »
Benim Yoldas bu en ucuzundan Amerika'da ama surus kolaylik dayanıklılık burdaki tabirler work horst,
Cok eglenceli gruplar var ara sira pazar takiliyorum. Ama tabi cocuk aile olunca artik azalmaya basladi bu turlar,
Motosiklet turu icin en guzel yol route 66 denilen amerika tarihindeki ilk ipekyol icimde kaldi insallah bir gun oda olur diye dua ediyorum.
Not : ben $1500 aldim ama $500 bile bulunur yillik sigorta $80.00 New York icin.
Yamaha Virago 750 birde Vstar serisi var daha cruiser bir model ikisi favorimdir.
Havali fiyakali degiller ama cok rahat suruslu motorlar, Harleyciler kusura bakmasin tam 5 kati para degmez ustelik harleyci yolda kaliyor biz kalmiyoruz bu dostla,

*

T. S.

« Yanıtla #785 : Aralık 27, 2020, 17:44:58 »
Motosikletçi korsanlar sayfamıza hoşgeldiniz.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Umarım tekrar güzel uzun yollar yaparsınız. Ben de aile çoluk çoçuk sorumluluklar derken iki üç ayda bir binebiliyorum. Uzun yol ancak yılda bir kez mümkün olabiliyor.

Demek Harleyler Japon denklerinden daha kötüler, yolda kalıyorlar. Üzüldüm Harley sahipleri için. Onca para ver. Yolda kal🙂
*

M. G.

« Yanıtla #786 : Aralık 29, 2020, 04:56:58 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
$500 ALDIM
5000 mil yol yapmis cit cikarmadan Simdi Harleyciler kizdirmayalim tabiki harley baska mevzu ama ben ugrasamam valla
Fabrikasini gezdim pennsylvania"dakini Arkadasta var 2018 cruiser valla cok agir cok sesli bana gore evet gorunum guzel arkada bile 2 saatte kulaklar gitti benim,
Zevk meselesi tabi,
bu basit karburatoru motor kendin sok tak bir sey basit,
ne vercem $15 000 (daha bu amerika fiyati 2 yas civari cruiser) birde ustune en ufak birseyde hayda servise git,
simdi motorcular kizacak bana ama vallaha yamaha R1 iki tur attim dondum geri verdim arkadasa al sunu yoksa butun NYPd pesime dusecek hadi kulagi gectim diye  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Turkiye de neden bu kadar pahali ve vergi fazla akil kari degil malesef,
umarim yayginlasir biraz hala motor sanki seytan is ve cok az Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. S.

« Yanıtla #787 : Aralık 30, 2020, 12:27:54 »
Tabi tabi Harley sevenlerin de onu sevmelerinin sebepleri vardır. Herkesin zevki farklı olabilir. Motosiklet bir tutkudur, keyiftir. İşin sonunda tatmin olma mecburiyeti vardır. Herkesin tatmin olma tarzı farklı olabilir. Ben dual sport tarzı kullanıyorum. Sıkı bir böksörcüyüm. Yani bmw r1200gs modeli aşığıyım. Benim aşık olduğum kadar nefret edeni de var. Sizin gibi japon severler. Ama ben japonlardan nefret etmiyorum🙂 Size katılıyorum. Japon candır. Ucuzdur. Ucuz olduğu kadar sorunlu değildir. Ama ben bahsettiğim tatmini tartışmasız bmw de buldum. Bir nevi sizin taraftaki Harleyciler gibiyim. Fiyat ve markanın geçmişi benzerliği anlamında... Tekeriniz düz bassın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. A.

« Yanıtla #788 : Aralık 30, 2020, 12:50:17 »

10 yıl once sattıgım moturumun aynı model aynı rengini aldım tekar Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sezona hazır bekliyorum
*

T. S.

« Yanıtla #789 : Aralık 30, 2020, 14:05:57 »
Ne güzel. Sezon ifadesiyle kısıtlamayın kendinizi🙂 Dönsün teker
*

H. E.

« Yanıtla #790 : Aralık 30, 2020, 17:13:46 »
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
$500 ALDIM

500 dolara motor almak nasıl bir duygu?

Biz burada en basit scooter'ı 3000 dolara alabiliyoruz.
*

T. S.

« Yanıtla #791 : Aralık 30, 2020, 22:03:32 »
Ben de tam gayrimenkul ve sağlık hizmeti bedellerini bizdeki ile kıyaslamasını rica edecektim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. G.

« Yanıtla #792 : Ocak 01, 2021, 05:28:33 »

@tolgasezer ben kisa gezi icin dedim eger 1 ay + ustu surekli tur ise zaten sizin secim yada tarz sart tabiki,
kisa hafta sonu icin bizimkisi afrika turuna tabiki bmw boksor yada rakipleri
hakan erim 500 dolar adamin agzindan cikti verdim az tantana yapsam turk usulu al 200 gotur sunu diyende var adamlar durust duzelt sunu olmesin parcalama lutfen dedi adam bana ornegin,
Benden oncede daha buyuk honda almisti adam komple 2 sene guney amerika turuna baslayacak ne yapsin garajda yamaha,yi
evet galiba bizdeki vergi yuzunden malesef biarzda kultur ben yatirim diye toros alanı bilirim turk lirasi eriyor diye dusunun artik.
Bir ara parca alip yollama isi yaptim ona bile bizim gumrukculer yamyam resmen alin sizin olsun dedim biraktim direk,
Motorcuyum diyen route 66 90 gun yapsin derim bakmayin trump falan irkci uc bes polise vs verirsin cezasini geçersin bitti guvenli yani bas agrisi varmi var sinirine hakim olmazsan belasi varmi var ama işini bilir he der gecersen super destinasyon route 66 bakalim olmeden kismet olacakmi bende yapmadım daha,
motor bu aman dikkat sansiniz bol olsun,

sayin erim gayrimenkul cok uzun is eyalet eyalet sehir sehir farkli bayagi isini bilip uc besi olana tr den ucuz
bilmezsen paran yoksa yandin,
ornek new york city icin manhattan midtown haric iki katli iki aile ev 1 milyona yakin
mortgage yapsan $200k pesinat lazim al sana $200k param var dersen  yemez tabi nerden buldun? uc sene $200k gelir lazim e onu  gostersen senede $60k vergi odemek lazim 60k'ya  bye bye demek lazim
$200 pesin verdin hadi banka 800 icin 30 yil hesapladim %4 ten (yillik tabi) ayklik odemen 4500- 5000 arasi
bir kat kira gelirin $2500 ama buyur kirani oderken evine odersin tabi,
aradan gecen her bes sene icin kira kafadan zamanina gore olsada ortalama %30 ekle /
kisaca 10 sene once alanin bankasi su an $1500 alt kattan aldigi kira $2500 aylik (yillik su vergi isinma ve sana ait $7000)
bu new york sehir merkezi brooklyn astoria queens staten island manhattan bronx ozel mulk ev aprtman hesabi apayri bir sey tabi daha ucuz,
sasimiza 2005 e kadar ev alan ise %2.5 odedi ustelik 10 000 pesinatla hatta degeri fazla gosterip ustune bakim onarim ayagina da 50 bin aldilar o nesil ustelik banka $1500 odeme kiraci veriyor $2000 beles ev aldilar sonsuz kredi karti limiti kulanip iflas ettiler bol bol
simdi yok bitti iz bitti
hadi yine iyi sayilirdi simdi fed 8 triliyon para basti (tolam dolar emisyonun 3 kati)
gelecek nesillere ekmek su yok biz onu bulduk
ama hala cebinde pesini olana cennet yatirim evler hala ayni fiyat (yurtdisi cinli rus para akisi durdu)
tabi kiraci yonetim uzman lazim resmen ben yaparim olmuyor
izinsiz harac odemeden camasir makinesi bagladi diye adamin evini alirlar resmen adi demokrasi yersen,
uzun ve anlam yazim bozukluklari icin ozur ozelden uyarirsiniz duzeltirim
admin silerse banada uyar alistim : Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

haa ikinci evide alirsan banakalr zaten sana %2 ile direk ceki keser veriri eline 30 yil sorgu sual sormaz bile (ne acayip su banka parasi olana veriyorlar sadece parayi ?)
iste o seviye asilirsa da yemede yaninda yat,
nepal afrika eski taksicilerin benim mahallede 20 ser evi var ,
carpin 2m ile kira aylik hesabıma giremiyorum bile,

*

T. S.

« Yanıtla #793 : Ocak 01, 2021, 10:56:53 »
Mustafa korsan, birşey için dediniz ve ben ona karşılık verdim durumu yok. Ben sadece farklı bir tarz kullanıyorum. Ama benzer frekansta olup sizi anlıyorum demek istedim sadece🙂

Gayri menkule değinen Hakan korsan değildi. Bendim. Motosiklet ve araba gibi ürünlere sahip olmak batı ülkelerinde kolaydır. Ancak sağlık hizmetleri, ev kiralamak ve ev almak hayatınızı kapsayan bir süreçtir. Yurt dışında ikamet etmiyorum. Ama bir kez Alaska’ya bir kez İsviçre’ye göçme şansım oldu. Araştırınca bu gerçekleri gördüm.

Hakan korsan bu kadar az ücretle motosiklet satın almak nasıl bir duygudur diye sormuştu...
*

M. G.

« Yanıtla #794 : Ocak 02, 2021, 07:45:18 »
hocam estağfurullah sadece insanlari rahat birakin zaten devlet daha cok kazanir demek istedim ben,
cocuk mootra merakli vergi bindirip cocuga 5 senelik kazanc sormak sacma hatta tekne yada yelkene merakli asgari ucret x 10 marina sormak vicdansizlik bence hos bunu isteyenede kazanc degil ama analmiyorki kaz kafa,
dunyanin 3/4 deniz su marina fiyatlarina buyrun
vallaha dua ediyorum gelecek nesiller cekmesin bu derdi inşallah.
26 yasinda motor $500 bile cok bence onu alacak adam tamir ugras bilmeli ki bence beceri tesvik lazimken bizde kostek Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
insallah duzelir bu kafa
donerci ciragi binemiyorum diyorsa  keyifle hazretlimiz dusunsun derim,...