0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. Ç.

Ynt: MOTOSİKLETCİ KORSANLAR
« Yanıtla #690 : Şubat 28, 2019, 22:51:07 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İzmir'li motosikletçi korsanlar, bir gün toplansak? Mesela iki günlük bir gezi organize etsek?

- Sabah Narlıdere'de buluşma.
- Urla, Balıklıova, Mordoğan. Bol mola.
- Karaburun'da depo + mide fulleme.
- Sarpıncık Deniz Feneri keşif.
- Fenere yakın, deniz kenarında sakin ve orta halli ufak otelde konaklama (Çadır da olabilir).
- Ertesi gün kahvaltı sonrası Akdağ zirvesi (1.200 m).
- Akşamüstü dönüş.

Sadece günübirlik de yapabiliriz.

Başka rota önerisi olan?

(Tolga Sezer gelmesin, 1200'lük minik makinesiyle bunalıma girmeyelim.)

pcx ile kabul görürsem varım.

*

L.

« Yanıtla #691 : Şubat 28, 2019, 23:00:04 »
Motorumu sattıktan sonra yapılır mı bu Günhan korsan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Pardon  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap. Ama ben daha yeni alabildim. Size kiralık bulamaz mıyız? Ekipmanlarınız duruyor mu?

PCX bir scooter mı? Benimki de zaten vitesli 125'lik, uzun yol konforlu seyir hızı ancak 70-80.

*

M. B.

« Yanıtla #692 : Şubat 28, 2019, 23:00:15 »
Ben de 2019 sonunda motor alacağım kısmet olursa, o zaman İzmir ekibine dahil olurum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. S.

« Yanıtla #693 : Şubat 28, 2019, 23:16:36 »
Mert korsan, Kısmetse yakın zamanlarda alacağız gibi. İzmir motor tayfası büyüyecek☺

Günhan korsan, Ekipmanlarım duruyor. Ayarlarım bir motosiklet kısmetse. 16-17 Mart hafta sonu olabilir. Günü birlikse önümüzdeki cumartesi de olabilir.

*

E. Ç.

« Yanıtla #694 : Şubat 28, 2019, 23:21:10 »
Motorumu sattıktan sonra yapılır mı bu Günhan korsan Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Pardon  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap. Ama ben daha yeni alabildim. Size kiralık bulamaz mıyız? Ekipmanlarınız duruyor mu?

PCX bir scooter mı? Benimki de zaten vitesli 125'lik, uzun yol konforlu seyir hızı ancak 70-80.

Evet 125 cc honda pcx scooter

*

R. E.

« Yanıtla #695 : Şubat 28, 2019, 23:23:52 »

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Soğuk havada sabah erken saatlerde sokak köpeklerine dikkat edin.

Bir de bazıları motosiklet egzostu sesine takıntılı..
*

L.

« Yanıtla #696 : Şubat 28, 2019, 23:34:53 »
Tolga bey, Ctesi yağmurlu gösteriyor. Ben emekli olduğumdan her zaman müsaitim, fakat yağmurlu havada doğrusu çekinirim. Bir de toprak yollar çamur olur vs. İki günlük gidersek çadır mı, otel mi? Benim için farketmez, ama ona göre çadır-ekipman ayarlamam gerekecek. Gününe ve konaklama durumuna Erkan bey de fikir beyan etsin.

Erkan bey, gayet uyumlu oluruz bence.

Recep ağbi, aynen. Nedir bunların derdi bizimle anlayamadım.
*

T. S.

« Yanıtla #697 : Şubat 28, 2019, 23:35:14 »
Evet. Haklısınız. Bu şekilde kaza yapan çok motosiklet kullanıcısı var. Bazıları çok acı sonuçlanıyor. Teşekkürler.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. S.

« Yanıtla #698 : Şubat 28, 2019, 23:38:19 »
Benim için de tarih kesin değildi aslında. Yağmurda ben de sevmem. Güzel havaları kollarız. Bir hafta öncesinden az çok belli olur. Lütfen siz bizi organize etmeye devam edin☺
*

L.

« Yanıtla #699 : Şubat 28, 2019, 23:55:23 »
Tamamdır Tolga bey. Gün ve konaklama türü konusunda Erkan bey'den de haber bekleyelim.

Bu arada aşağıdaki kitaplar bana artık lazım değil, isteyen olursa hediye edeceğim.

*

T. S.

« Yanıtla #700 : Mart 02, 2019, 10:58:58 »
Buluşmamıza getirirseniz ben bir incelemek isterim abi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. Y.

« Yanıtla #701 : Mart 02, 2019, 14:24:59 »
Selamlar, izmir turkchopper grup üyesiyim. Suan da italya da moto guzzi kullanıcısıyım. Gruptaki arkadaşlara başarılar dilerim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap) alakasız 😂 girdim araya pardon
*

E. Ç.

« Yanıtla #702 : Mart 02, 2019, 14:54:11 »
Tamamdır Tolga bey. Gün ve konaklama türü konusunda Erkan bey'den de haber bekleyelim.

Bu arada aşağıdaki kitaplar bana artık lazım değil, isteyen olursa hediye edeceğim.

İlk gezi için günübirlik plan yapsak daha mı iyi olur. Hem tanışır hem de ilerisi için yapabileceğimiz geziler hakkında görüş alışverişinde bulunuruz.

Ben de emekliyim, haftasonu olması şart değil, güneşli her gün bana uyar. Yeri ve zamanı siz seçin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. S.

« Yanıtla #703 : Mart 02, 2019, 15:59:33 »
İlk buluşmada günübirlik bence de mantıklı olur.
*

C. V.

« Yanıtla #704 : Mart 25, 2019, 16:17:05 »
Herkese selamlar... Ankara'dan kimler var? Bir şey kaçırdım mı acaba?