0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. Ç.

Ynt: MOTOSİKLETCİ KORSANLAR
« Yanıtla #15 : Ekim 31, 2008, 13:04:30 »
Ben de motorcuyum ben de Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ama son yıllarda skutırcı oldum gari, saylır mı bilmem! Aprilia Atlantic 500'e biniyorum. Bi de 72 model kara cavam var, mahallede gürültü çıkarmak istersem şöyle bir iki sokak dolanıyorum.

Aslında çapırcıydım, eşim "ben buna binmem artık, dayak mı yiyoruz motorla mı geziyoruz belli değil" dedi. Ben de oturuşu en rahat görünen atlantic'i aldım ama yine binmiyor. Şimdi enduro neyim ile mi deniştirsem diye kaşınıyorum. Ama Allah da boy vermemiş ki, ayağım yere değmiyor enduroda Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. N.

« Yanıtla #16 : Ekim 31, 2008, 13:35:17 »
çapır neye biniyordun?

*

E. Ç.

« Yanıtla #17 : Ekim 31, 2008, 14:25:19 »
suzuki LS 650. tek tokmak 650lik bi makinaydı. birisi "ne o ya, gaz tenekesi gibi bunun motoru" demişti. hakketen de öyleydi.
bi de aynı sıralar 54 çift silindir BMW vardı. o da maalle arasında Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. E.

« Yanıtla #18 : Kasım 01, 2008, 19:04:27 »
2 teker olsunda çapır olsun sukutır olsun farketmez.... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A.

« Yanıtla #19 : Kasım 01, 2008, 19:51:40 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Piaggio FLY 100 kullanıyorum yaklaşık 10 gündür önümüzdeki zamanlarda ilk rotamız Trilye olacak sanırım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap kara korsanı olarak yarın yapılacak GEKo buluşmasına fly'ımla gelmeyi düşünmekteyim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

selamlar
Ada

*

Ö. E.

« Yanıtla #20 : Kasım 02, 2008, 00:45:22 »
vallahi insiyatif kullanıp silip atacağım ben bu başlığı... gitsenize kardeşim motorcu forumlarına... motoru olan var olmayan var... eşi izin veren var vermeyen var... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Kasım 02, 2008, 07:25:58 Gönderen: Özgür Evren »
*

H. Z.

« Yanıtla #21 : Kasım 02, 2008, 00:48:07 »
E seninde motorun var Özgür, hemide marina ev arasında 2 senede yuksek kilometrelerde  (900km) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ö. E.

« Yanıtla #22 : Kasım 02, 2008, 05:43:06 »
1300... lütfen... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

T. N.

« Yanıtla #23 : Kasım 02, 2008, 07:06:05 »
Özgür'ün derdi motoru olup olmaması değil ki.
Motorunu büyütmesine Nazlı Hanımın (Özgürün deyimiyle) izin vermemesi.Bize saldırması bu yüzden.
*

Ö. E.

« Yanıtla #24 : Kasım 02, 2008, 07:21:13 »
estagfurullah... saldırmak ne kelime sayın komodorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ama insanın canı çekiyor yahu!
*

H. E.

« Yanıtla #25 : Kasım 02, 2008, 07:57:37 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
vallahi insiyatif kullanıp silip atacağım ben bu başlığı... gitsenize kardeşim motorcu forumlarına... motoru olan var olmayan var... eşi izin veren var vermeyen var... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sil baba. Sonuna kadar dediklerine katılıyorum. Sınavı geçip A2 ehliyeti alacakken eşi birşeyler söylemiş olan var...
*

N. Ö.

« Yanıtla #26 : Kasım 02, 2008, 09:56:04 »
O zaman başlığı ikiye ayırırız siz de "motorcu olmak isteyen ama karısı izin vermeyen korsanlar" başlığı altında şeyettirirsiniz. Hayır yani biz nasıl bir psikoloji olduğunu anlamadığımızdan muhabbetinize de katılamayız, "nasıl yani, izin mi vermiyor", "allah allah" gibi anlamsız sözlerle ortamınızı bozarız felan, o yüzden, eyle yane...
*

N. Ö.

« Yanıtla #27 : Kasım 02, 2008, 21:36:56 »
En son bir arkadaşımın kaza yapması ile birlikte motor hevesim yarıda kaldı. Babamdan kalma 1958 model Alaman bir Zundapp Bella'mızı (Super Sabre) şaftı ve şaft mili kırık vaziyette  hala saklıyoruz. Günümüz scooter'lerin ve Vespa'nın atası desem daha doğru olacak, yalnız arkası daha uzun.

Trakker ve uzun yol motorları daha çok hoşuma gidiyor bu günlerde, chopper'lar için yaşlandık galiba. Tüm motorsever arkadaşlara selamlar.
*

E. Ş.

« Yanıtla #28 : Kasım 25, 2008, 02:08:00 »
Merhaba motorcu korsanlar
Korsanların içinde bu kadar motorcu olması çok keyifli, varolan motorcu dostlara birçok motorcu daha katıldı demektir bu, bir chopper motorcuda benim, Yamaha wild star 1600 cc ben ona payton diyorum. Belki yaz sezonunda toparlanır gelirsiniz sizleri burada Marmaris motosiklet kulübü olarak misafir etmek bizim için onurdur. Ayrıca 3-4-5 temmuzda action birde festivalimiz var. Dilerim birlikte eğlenir ve yol yaparız böyle bir forumunda olması çok güzel. Hepinize kazasız belasız sürüşler diliyorum tekeriniz düz bassın.
« Son Düzenleme: Kasım 25, 2008, 02:09:19 Gönderen: Erdoğan Şahin »
*

H. Z.

« Yanıtla #29 : Kasım 25, 2008, 02:15:26 »
Erdoğan korsan abi,

Festivalleri izledik gördük. Valla temmuzda buradan 7-8 motor konvoy halinde gelebilirizde. Belki o tarihten evvel sen İstanbul'a gelirsinde bizde seni burada ağırlarız.

Aaa bu arada benim motorun adı İT. Yani İki Teker in baş harfleri yanlış anlaşılmaya:)
« Son Düzenleme: Kasım 25, 2008, 02:18:36 Gönderen: Hakan Zorlu »