0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. B.

Motobahriye(Motomarinero)
« : Nisan 05, 2019, 16:41:51 »
Tekneyle çoook uzun miller katetmedim. Çok mil yapayım skor olsun derdim olmadı. Atlas Okyanusu gibi geçişlerin gerekliliğine de inanmıyorum. Tahminimce ortalamalarda bir denizciyim. Ama gittiğim kıyının içerlek taraflarını görmeyince bir yerlerim eksik kalıyor. Sonuçta denizden vazgeçemiyorum, karadan uzak duramıyorum. Bu kafaya en uygun yöntem tekneyi bağladığın yerden motosikletle çıkıp gezmek. Eğlenceli bide.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Benim gibi iki sevgiyi birleştirmiş insanların oluşturduğu bir topluluk var. Motobahriye.
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Dün akşam ilk kez topluluğun etkinliğine katıldım. Topluluğun konuğu sevgili Gülçin Söğüt, motosikletle yaptığı Afrika seyahatini anlattı. Ne zaman niyetlendiğini, hangi olayla başladığını, geçirdiği kötü has...  Gezgin işte. Bizim gibi ruhu maviye, tuza bulanmış insanlardan çok farklı değil. Biraz daha tozlu sadece. Yol tozu ama.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sitesi de var:  Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. D.

Ynt: Motobahriye(Motomarinero)
« Yanıtla #1 : Nisan 05, 2019, 16:52:04 »
Gülçin hanımın saçları neden üç numara tarzı kesilmiş acaba?

*

M. B. A.

« Yanıtla #2 : Nisan 05, 2019, 20:28:51 »
Gülçin hanımın saçları neden üç numara tarzı kesilmiş acaba?

Yazmış ya Serhat korsan?

...sevgili Gülçin Söğüt, motosikletle yaptığı Afrika seyahatini anlattı. Ne zaman niyetlendiğini, hangi olayla başladığını, geçirdiği kötü has...
...

Serhatım kaptanım, korsanım... Demek motorcu oldun... Artık sevmezsin bizi, hor görürsün... Batsın bu dünya Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Sen gel yazın ben gezdiririm seni, boşver tozlu topraklı yolları... Deniz mis gibi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

S. B.

« Yanıtla #3 : Nisan 06, 2019, 22:34:21 »
Abi Olur mu hiç... Ben senin gibi komşuyu kaybetmenin üzüntüsüyle vurdum kendimi yollara. Yoksa motor nedir? Ulaşım şeysi. Gelicem. Dağa da çıkarız.

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*

Ö. Y.

« Yanıtla #4 : Nisan 06, 2019, 23:56:07 »
Böyle bir gruptan haberdar olduğum için çok mutlu oldum;? Teşekkürler

Sent from my iPhone using Tapatalk

*

M. B. A.

« Yanıtla #5 : Nisan 08, 2019, 11:13:15 »
Abi Olur mu hiç... Ben senin gibi komşuyu kaybetmenin üzüntüsüyle vurdum kendimi yollara. Yoksa motor nedir? Ulaşım şeysi. Gelicem. Dağa da çıkarız.
...

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Gel tabi, özledik valla...
*

S. S.

« Yanıtla #6 : Nisan 29, 2020, 20:44:40 »
Ankara'dan çok aktif olarak iştirak edemesem de 2 yıldır motomarinero ( motobahriye) üyesiyim...