0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Z.

Ynt: Bisikletçi Korsanlar
« Yanıtla #75 : Eylül 21, 2014, 01:04:05 »
Beni de yazın, velespitim ve ben..

*

C. G.

« Yanıtla #76 : Eylül 21, 2014, 12:50:09 »
Bende varim haftaya kahvaltiya bisikletlerle gidelim
« Son Düzenleme: Eylül 21, 2014, 12:51:29 Gönderen: Cenk Gürsel »

*

H. Ü.

« Yanıtla #77 : Eylül 22, 2014, 17:59:08 »
Kahvaltı ya herkes farklı yerlerden geleceği için grup olarak gezemeyeceğiz.Bir gün öncesi cumartesi olabilir mi Pendik de fuarda buluşulur fuar gezilir sonrası sahilden ya batıya ya doğuya gideriz. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. G.

« Yanıtla #78 : Eylül 22, 2014, 18:59:59 »
Ben bisiklet ile gelecegim

*

İ. S.

« Yanıtla #79 : Eylül 23, 2014, 02:07:30 »
Çok sevdiğim bisiklete günümüz şartlarından olsa gerek uzun zamandır uzaktım. Birkaç ay önce eşimle birlikte bir aile yakınımıza akşam yemeği için giderken çocukların bisikleti ile gitmeye karar verdik. Giderken genelde rampa aşağı  herşey güzeldi ama dönüş yemekte aldığımız birkaç duble içkininde etkisiyle resmen ızdırap oldu Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sanırım bir süre daha ayrı kalacağız. Bu dağ tipi bisikletlerin sele kısımları çok ince ve rahatsız edici insanlar uzun süre nasıl kullanıyor bu bisikletleri acaba.

*

C. G.

« Yanıtla #80 : Eylül 23, 2014, 09:24:47 »
Brooks sele veya mevcut sele icin jel sele kaplamalari var olmazsa lasonil surulebilir tahris olan yerlere.
*

H. E.

« Yanıtla #81 : Eylül 23, 2014, 09:30:48 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Brooks sele veya mevcut sele icin jel sele kaplamalari var olmazsa lasonil surulebilir tahris olan yerlere.

Ayrıca bisiklet şortu giyilebilir.

Normal pantolon içine çift taraflı ped yapıştırılabilir.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. G.

« Yanıtla #82 : Eylül 23, 2014, 20:42:51 »
Nasil ped Iped mi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

İ. S.

« Yanıtla #83 : Eylül 23, 2014, 21:46:17 »

Ayrıca bisiklet şortu giyilebilir.

Normal pantolon içine çift taraflı ped yapıştırılabilir.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Şakacı seni   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Decathlonda var sanırım. Daha önce duymamıştım teşekkürler bu bilgi için  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. Ü.

« Yanıtla #84 : Ağustos 26, 2015, 12:47:03 »
30 ağustos pazar günü Tuzla çıkışlı Kartal ve oradan feribotla Heybeli ada,çam limanında mola ve aynı rotadan Tuzla ya dönüş yapacağız.
*

Ç. Ş.

« Yanıtla #85 : Şubat 25, 2019, 11:50:49 »
Başlığı okudum okudum içim gitti. Dedim ki ben bu başlığı hayata döndürürüm.
Bisikleti çok seven ve mecbur kalmadıkça araba yerine ulaşımımı da bisiklet ile yapan birisi olarak, buradaki bisikletsever sayısına çok sevindim.

Havalar henüz pek iyi olmasa da şimdiden organize olursak sahil yolunun tozunu atarız gibime geliyor.

Hadi bakalım kimler var Şubat 2019 itibarı ile bir görelim.

Bu arada bisikletlerimizi de paylaşmamız güzel olabilir. Ben başlıyorum;

*

Ç. Ş.

« Yanıtla #86 : Mart 01, 2019, 13:26:10 »
Bu sabah evden çıkış-varış 17 km yaptım. Hava soğuktu rüzgar da vardı. Ataşehir-küçükbakkalköy-kozyatağı carrefour-Ataşehir.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ç. Ş.

« Yanıtla #87 : Mart 20, 2019, 13:05:47 »
Bisikletçi korsanlar, nerelerdesiniz, havalar tam bisiklet havası ne çok sıcak ne çok soğuk.
Ben dün 40 km yaptım Ataşehir-karaköy-Ataşehir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

O. E.

« Yanıtla #88 : Mart 20, 2019, 13:16:05 »
Bisikletçi korsanlar, nerelerdesiniz, havalar tam bisiklet havası ne çok sıcak ne çok soğuk.
Ben dün 40 km yaptım Ataşehir-karaköy-Ataşehir Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Denizdeki dahil mi ? Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ç. Ş.

« Yanıtla #89 : Mart 20, 2019, 15:16:41 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap   :DHayır dahil değil, Avrasya tüneli veya köprü bisiklete yasak maalesef.