0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. Ö.

Ynt: 2020 Telsiz Ruhsat Harcı
« Yanıtla #120 : Şubat 01, 2021, 16:07:26 »
Hüsnü korsan "Allah sevdiği kuluna önce eşeğini kaybettirir sonra buldururmuş" bu iş ona benzedi  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)

*

M. Ç.

« Yanıtla #121 : Ocak 27, 2023, 12:07:35 »
Yahu nasıl ödüyorduk harcı internetten?
e-Devlette KEGM borç çıkıyor, öde düğmesi çıkmıyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. K.

« Yanıtla #122 : Ocak 27, 2023, 13:20:06 »
    Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bu adresten e-devlet şifresi ile girerseniz kredi kartıyla ödeniyor diye biliyorum...

*

M. Ç.

« Yanıtla #123 : Ocak 27, 2023, 15:18:37 »
Çok teşekkürler.

E-devletten girip KEGM borç sorgulamasından ödeyemiyoruz ama, KEGM'ye e-devlet şifresi ile girip borç sorgulamasından ödeyebiliyoruz.

Çok mantıklı  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. A. Z.

« Yanıtla #124 : Ocak 27, 2023, 16:38:11 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap adresinden e-devletiniz ile girip ödeme yapabilirsiniz.

*

C. İ.

« Yanıtla #125 : Ocak 30, 2023, 19:37:46 »
    E -devlet üzerinden ödemeye çalıştım olmadı. Devletin belirlediği bankalardan birisine gittim.
(Vakıfbank, Halkbank (Genel müdürü A.B.D de hapis yattı), Ziraat bankası (Türkiye Futbol Kupası parasal destekçisi )
diğer bankalar olmuyor.)
 5 yılda bir ruhsat yenileme koşulu nedeni ile vergimi bankada da ödeyemedim.
 Eeeee,  yine '' batsın bu dünya '' diyorum.
 Tekne ruhsatı belli, telsiz ruhsat numarası belli, adım, kimlik numaram belli, adresim belli.
  5 yılda bir ruhsat yenileme için belgeleri yeniden istemek eziyet değil de nedir ?
 Çöküş öyle her yanı sarmış ki, vergi bile ödeyemiyorsun.
 Soran olursa da " Telsiz Genel Müdürüyüm" diye böbürleniyorsun.
 Hadi oradan.
*

A. Ö.

« Yanıtla #126 : Şubat 13, 2024, 22:36:08 »
Allah rızası için vakıf bank dan veya birbaşka kanaldan  telsiz harcını ödemeyi başarabilen bir Korsan bu işi nasıl becerdiğini anlatabilirmi.E-Devlet ten ödemeye kalktığınızda , iki aşamalı bilmemne diye birşey çıkarmışlar. Çapariz veriyor. 5 sene önce de böyleydi. Ödeyinceye kadar Hastalar olmuştuk.
*

M. A. Z.

« Yanıtla #127 : Şubat 13, 2024, 22:59:53 »
Allah rızası için vakıf bank dan veya birbaşka kanaldan  telsiz harcını ödemeyi başarabilen bir Korsan bu işi nasıl becerdiğini anlatabilirmi.E-Devlet ten ödemeye kalktığınızda , iki aşamalı bilmemne diye birşey çıkarmışlar. Çapariz veriyor. 5 sene önce de böyleydi. Ödeyinceye kadar Hastalar olmuştuk.
e-devlet girişinde iki aşamalı güvenlik sistemi aslında güzel bir uygulama. İnternet bankacılığında kullandığımız gibi telefonunuza onaylamanız için bildirim gönderiliyor. Onaylamanız durumunda e-devlete girişiniz gerçekleşiyor. Şifrenizin kırılması ihtimaline karşı bir tedbir.
Giriş yaptıktan sonra telsiz ruhsat numaranızı yazıp sorgulama yaptığınızda borç tutarınızı kredi kartı ile de ödeyebiliyorsunuz. Benim sisteme girip ödememi yapmam 1 dk dan az sürdü.
*

H. H. A.

« Yanıtla #128 : Şubat 14, 2024, 09:22:58 »

En kolayını,gelen borç yazısını,para ile Vakıfbank'a yollayarak çözdüm
*

O. U.

« Yanıtla #129 : Şubat 14, 2024, 09:49:36 »
Merhaba,

Vakıfbank Mobil bankacılık kullanıyorsanız da çok kolay oluyor. Kurum ödemeleri menüsünden Kıyı Emniyeti seçip Telsiz İşletme Müdürlüğünü seçtiğinizde tüm borçlar görünüyor ve oradan ödemeyi gerçekleştirebiliyorsunuz.

*

M. D.

« Yanıtla #130 : Şubat 15, 2024, 00:29:09 »
Merhaba Telsiz ruhsat harcını ödemek için :
1. Kıyı emniyet sitesine girmelisiniz
2. Kıyı emniyet sitesine girebilmek için e-devlet'de iki aşamalı güvenlik sistemini aktif etmelisiniz.
3. İki aşamalı güvenlik sistemini aktif etmelk için telefonunuzu kaydetmeniz gerekiyor
4. Telefonunuzu kaydetmek için  kimlik doğrulaması gerekiyor
5. Kimlik doğrulaması için kimliğinizin yeni tip kimlik olması gerekiyor.
6. Yeni tip kimliğim var derseniz yeterli değil telefonunuzun kimlikteki bilgileri okuyabilmesi için NFC (Near Field Communication) özelliğinin olması gerekiyor.
7. Telefonunuzda NFC özelliği yoksa size temiz havada bir yol görünüyor
8. PTT ye gidip kimliğinizi göstererek ve sms doğrulaması ile telefonunuzu 4 TL ücret karşılığı e-devlete kaydettireceksiniz
9. E-devlete girdikten sonra ayarlar kısmında iki aşamalı güvenliği aktif hale getireceksiniz.
10. Kıyı emniyet sitesine iki aşamalı e-devlet şifreniz ile gireceksiniz
11. Ruhsat numaranız ile borç sorgulayıp kredi kartınız ile ödemeyi yapacaksınız, görüldüğü gibi çok kolay  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
12. Bu kadar uğraşamam ve borç ödemek için bu kadar güvenlik neden diyorsanız   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap temiz havada stres atarak bir Vakıfbank şubesine gideceksiniz. (Vakıfbank mobil müşterisi olmadığınız varsayılmıştır)
« Son Düzenleme: Şubat 15, 2024, 00:31:17 Gönderen: Mehmet Durmaz »
*

A. Ö.

« Yanıtla #131 : Şubat 21, 2024, 12:16:57 »
Tekne sahipliği akıllı adam işi olmaktan çıktı.