Bağlanılan Hatırlatmalar

• Geko Forum Kuruluş Yıldönümü!: Nisan 30, 2011 - Mayıs 01, 2011

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. A.

Ynt: GeKo Forumun Üçüncü Yaşı Kutlu Olsun
« Yanıtla #30 : Nisan 30, 2011, 21:20:25 »
Nice yıllara. Benim için inanılmaz faydalandığım , sorularma düzgün yanıtlar bulduğum, herşeyden öncede sıcak kanlı, gerçek denizci dostlar tanıdığım bir site, kuranlara, emek verenlere sonsuz teşekkürler.

*

M. S.

« Yanıtla #31 : Nisan 30, 2011, 21:22:12 »
Böyle bir paylaşım ortamı için teşekkürler nice senelere inşallah

*

Y. S. P.

« Yanıtla #32 : Nisan 30, 2011, 21:57:35 »
Nice güzel Yaşlara hep birlikte sağlıkla

*

A. Ö.

« Yanıtla #33 : Nisan 30, 2011, 23:00:13 »
İnşallah GeKo'muzun 30'uncu yaşını da on binlerce üyeyle hep beraber kutlarız.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

İ. Y.

« Yanıtla #34 : Mayıs 01, 2011, 00:23:45 »
Forumdan bir arkadaşım odasında gördüğüm GeKo bandanası ile haberdar oldum. uzun süre sadece dinledim. sonra performans ardından hediye edilen Geko bandanası ile forum üyeliği için gerekli torpilleri ayarlayarak üye oldum. iyi ki olmuşum. iyi ki bu site kurulmuş. iyi ki beni de tanıştırmışlar...
nice yıllara...

*

m. b.

« Yanıtla #35 : Mayıs 01, 2011, 01:12:00 »
dgk olsun geko..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
ayrıca zarif jestinden dolayı serhat korsana çok teşekkür ederim..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. S.

« Yanıtla #36 : Mayıs 01, 2011, 02:09:27 »
Nice Yıllara Geko  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

İ. S.

« Yanıtla #37 : Mayıs 01, 2011, 10:21:32 »
Nice nice Yaşlara, kuranlara, emek verenlere sonsuz teşekkürler.
*

N. Ö.

« Yanıtla #38 : Mayıs 01, 2011, 14:44:51 »
hep keyifli olsun, lezzetli olsun, bilgi küpü olsun, en bilen, en alim olsun, yola çıkaran yoldan çıkaran, uğurlayan, karşılayan olsun, kolayına rüzgarımız, neta pruvamız olsun, dostumuz, sırdaşımız, deniz aşkımız, tek sanal bağımlılığımız olsun, 3 te kalmasın 5.  15.  35. yılımız olsun....
*

M. Ş.

« Yanıtla #39 : Mayıs 01, 2011, 17:21:39 »
GEKO'nun bu noktalara gelmesinde emeği geçen herkese teşekkürler  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Nice yaşlara GEKO Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

C. Y.

« Yanıtla #40 : Mayıs 01, 2011, 18:14:55 »
Nilufer Korsanice yazilabilecek en guzel seyleri mukemmel sekilde ifade etmis :-)
Dedigi gibi olsun insallah...
Bir de "seneye bu gun teknesiz korsan kalmasin" temennisi cok hosuma gitti... Binlerce kere AMIN...

Bu Forum'un kurulmasi ve yasamasi icin Emek verenlerin yureklerine saglik.
Hakan Zorlu kardesime bir kez daha tesekkuru borc bilirim.

Benim de bir kac  temennim var:
- Yarisci korsanlarimizin sayisi  artsin, Sevgili Guven'in bize yasattigi sevincleri ve gururlari daha fazla hissedelim.
- Daha cok denize acilmali etkinlik duzenliyebilelim.
- Bilgi paylasimi iceren konulari "sulandirmiyalim".
- Birbirimizi kiracak kelime ve tavirlardan uzak durmaya daha cok ihtimam gosterelim.
- Her denize cikisimizda, kayigi olmayan korsanlari ve/veya korsaniceleri davet ederek, kayiklarimizi zenginlestirelim, onlarin deniz ve tekne sevgisini pekistirelim. Paylasarak cogalalim.

Sevgi, Saygi ve en iyi dileklerimle, nice yillara.... 
*

K. A.

« Yanıtla #41 : Mayıs 01, 2011, 20:00:14 »
hayırlı olsun küskün gekolarıda tekrar aramızda görmek dileğiyle
*

İ. E. S.

« Yanıtla #42 : Mayıs 01, 2011, 23:00:01 »
Forumdan öncesini de sayarsak yani 5 yıl falan mı oldu? Daha dün gibi forum mu daha iyi yahoo group da mı kalsak diye tartıştığımız.

Kuruluşu başka zor, yönetmesi daha da zor olan bu ortamı düşleyip hayatlarımızın odağına sokan değerli korsan dostlarımıza teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız emeğinize sağlık.

Varlığıyla değer katan tüm Gekoları da tebrik ediyorum.

Forumun renkli simaları olup da şimdilerde bizi kendilerinden mahrum eden Gekolara da hadi artık yeter diyorum. Gelin artık. Sizlerle burası daha güzel olacak. 

Nice yıllara Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Y. Ö.

« Yanıtla #43 : Mayıs 02, 2011, 00:06:24 »
Söylenecek güzel dilek kalmamış gibi,ama en güzelleri " teknesiz korsanlar " ve küskünlerin geri dönmesi ile ilgili olanları..
Daim olsun hep GeKo ve forumu...
Forum için teknik emeği geçenlere,yazanlara,üretenlere,korumaya çabalayanlara,düşünenlere,okuyanlara teşekkürler,şükranlar..
*

Z. D.

« Yanıtla #44 : Mayıs 02, 2011, 17:36:10 »
Nice yıllara GEKO  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Emeği geçen tüm dostlara sonsuz teşekkürler. İyiki varsınız  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap