Bağlanılan Hatırlatmalar

• Geko Forum Kuruluş Yıldönümü!: Nisan 30, 2011 - Mayıs 01, 2011

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

E. O.

Ynt: GeKo Forumun Üçüncü Yaşı Kutlu Olsun
« Yanıtla #15 : Nisan 30, 2011, 11:39:24 »
Nice yıllara...Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. K.

« Yanıtla #16 : Nisan 30, 2011, 11:43:14 »
Ge-Ko; varlığın Turk denizcilerine
Armağan olsun..
Nice Yıllara .. Emegi geçenlere
Teşekkürler..

*

N. B.

« Yanıtla #17 : Nisan 30, 2011, 11:50:38 »
Kutlu olsun, daha nice yıllar olsun...

Emeği geçenlere selam olsun

*

H. K.

« Yanıtla #18 : Nisan 30, 2011, 13:04:59 »
Mutlu yaşlar GEKO..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İyiki dogdun, iyiki varsın...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

K. K.

« Yanıtla #19 : Nisan 30, 2011, 13:31:37 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Nice yıllara, ve teşekkürler Serhat korsan,

GeKo'nun kuruluşunun 4.yılında teknesiz korsan kalmasın diliyorum
(Kendimi düşünüyorsam namerdim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap )

AMİİİNNN...

*

K. K.

« Yanıtla #20 : Nisan 30, 2011, 13:32:38 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
ve tabii ki nice nice yıllara....
*

M. G.

« Yanıtla #21 : Nisan 30, 2011, 13:49:26 »
Nice yillara.
*

A. Z.

« Yanıtla #22 : Nisan 30, 2011, 14:26:20 »

05. Temmuz 2009'dan beri..! tam 20 yıldır aranızdayım. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Vayh canıma..! Örneğin, bana Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap 20 yıl katlandığınıza göre..! Demektirki; Ya hepiniz Çılgınsınız, Acıcık falan delimsisiniz, Zannediyorum Totolarınız deniz suyuyla tanışmış, Hoş görülü, kişilikli İnsanlarsınız..! Şaşılası bişiii aranızda kadınlar bile var. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Mükemmelliği aşmış Ge-ko'mun ve Ge-Ko'ların daha nice Üçüncü yaşlarını birarada ahenkle geçirmelerini diliyorum.

Tanrıdan dilerim, herdaim! Totolarınız deniz ıslağı dolaşasınız. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

Ö. T.

« Yanıtla #23 : Nisan 30, 2011, 15:21:34 »
İyi ki doğdun GEKO

Bu arada TRT'de yayınlanacak belgeselin saatini bilen var mı?
*

E. Y.

« Yanıtla #24 : Nisan 30, 2011, 16:18:32 »
DENİZ YÜZLÜ İNSANLAR
Başrollerini oynadığımız Gezgin Korsanlar 27 Mart Sivriada etkinliği TRT Belgesel'de
Bu pazar 13.30'da
pazartesi 14.30
sali 15.30
carsamba 16.30
persembe 17.30
cuma 18.30
da yayinlaniyor. Teletextten kontrol edin, aynı gün tekrar yayınları da oluyor.
(Pazar 23:30 ilk tekrar. Ayırca hafta boyunca her gün 1 saat ötelenerek yayınlanıyor)
*

S. G.

« Yanıtla #25 : Nisan 30, 2011, 17:53:55 »
herkese tekrar tesekkur ederim, bana gekonun ilk belgeselini yapma serefini verdiginiz icin. ah be hakan abi, ne ince bi ruhun var... tesekkur ederim.
*

S. Ç.

« Yanıtla #26 : Nisan 30, 2011, 18:22:43 »
Vaktimin çoğunu burada geçiriyorum .forumu kuranlara çooook teşekkür ediyorum .nice yıllara inşallah.
*

N. Y.

« Yanıtla #27 : Nisan 30, 2011, 19:31:11 »

Kuranlara ve yönetenlere ve bilgilerini paylaşanlara çok teşekkürler...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

m.

« Yanıtla #28 : Nisan 30, 2011, 19:49:18 »
Timuçin Tüzecan ın Hürriyet Pazar ekinde Orsa adlı köşesinde Gezgin Korsan  kuruluşunu yazdığında yahoogroup ta hemen üye oldum...
Tarihini bile unuttum...
O zamanlar Ateş in Kedisi Maşallah dan beter refit işleri devam ediyordu...
Şimdi Hakan a yaptığımız gibi onlada dalga geçiyorduk... Şimdi aklıma geldi... Hakan Z. Kişisi belki de Ateş in ahını aldı.... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben tekne hayalleri kurarken Hakuna Matata gibi bir tekneyi bile hayal edemiyordum...
Çeto Kişisi bile Twety ile Orhaniye ye yeni gelmiş koylarda video çekip ağzımızın suyunu akıtıyordu...
O zamanlar tanışmıyorduk bile...
Bakın ondan sonra neler oldu... Hemen aklıma gelenler...
-Ben evkaftan! tekavüt oldum...
-Mudanya Yelken de yöneticilik yapmaya başladım.
-Kalp krizi geçirdim
-Teoman Arsay Ağabeyimi tanıdm..
-Haldun Sevel Ustamı tanıdım
-Utku Uçkan Ağabeyi yelkenle iskeleye yanaştığı gün tanıdım.
-Çeto evlendi..
-Çeto Girit i açtı..
-2010 Yaza merhaba etkinliği Trilye- Mudanya da yapıldı..Sanırım otuz küsür tekne katılmştı..
-Çeto-Ayşe Sarı Kafayı yaptı.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Ki, iyi yaptılar... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
-Hakuna Matata yı aldık..
-Ateş emekli oldu, Bozburun a yerleşti ve hayatının aşkını buldu... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
-Kedi değişti...
-Çeto tekne imparatoru oldu... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
-Utku Ağabey dede oldu...
-Hakan Z nin Maaşallah' ı 2 sefer refit yapıldı...
-Toyo-Mar denize indi.
-Cüneyt Baygün palstikçilikten ahşapçılağa geçip Karabiber' i aldı... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Veee, biz 100 kişiyken 1000 kişiyi geçtik...
Kimi zaman kızdım...
Kimi zaman barıştık... Aklima gelenler bunlar....

Ama hayatımda bu forum ve Gezgin korsan vardı...

Aali San 'ı,
Mehmet Atay ı,
Cüneyt Baygün, ü
Can Hocam' ı,
Özlüyorum beyaaaaaaaa... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Yine de mutluyum...
Bu satırlar Hakuna Matata nın harita masasında, yatmarin fm in latin müzikleri eşliğinde, Posaidon a şükran eşliğinde yazıldı... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Her zaman hayeller gerçek olur....
İstemesini bildikten sonra... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kutlu olsun.... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #29 : Nisan 30, 2011, 20:54:53 »
İyiki kurulmuş burası  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Akıl edenlerden, Kuranlardan ve şu andada bu sistemin devam etmesini sağlayan herkesten Allah Bin kere razı olsun  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Burayı ve buradaki herkesi çok seviyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Selam,Sevgi ve Saygılarımla  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap