0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Z.

GeKo Forumun İkinci Yaşı Kutlu Olsun
« : Nisan 30, 2010, 01:09:51 »
Kutlu olsun  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bakalım ikinci yılımızda kaç kişi olacağız? Hep birlikte, sağlıkla ve denizin tuzuyla çok uzun senelere...

2. Yıl, günlük ortalama 116 mesaj, 5.428.181 sayfa tıklaması, dostça, polemiksiz ve sevgi dolu.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Nisan 30, 2010, 01:13:45 Gönderen: Hakan Zorlu »

*

N. Y.

« Yanıtla #1 : Nisan 30, 2010, 01:22:18 »

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ne çabuk bir yıl geçti yahu, daha dün birinci yılını kutlamıştık..Pasta falan yemiştik..
2.Yaşımız kutlu olsun... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Kutlu olsun  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

2. Yıl, günlük ortalama 116 mesaj, 5.428.181 sayfa tıklaması, dostça, polemiksiz ve sevgi dolu.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. E.

« Yanıtla #2 : Nisan 30, 2010, 01:23:19 »
2 koca sene ha, bu forum da amma hızlı yaşlanıyo, bu gidişle beni geçecek... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Kutlu olsun arkadaşlar  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap hepinizi öpüyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

m.

« Yanıtla #3 : Nisan 30, 2010, 02:07:36 »
Hakikaten, Kuranlara ve emek verenlere çok teşekkürler... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Burası, amatör denizcilik de en büyük haberleşme ve bilgi paylaşım platformu oldu 2 sene içinde...
Son yaşanan, ismi lazım değil gurupta ki polemik yaratılma gayretleri ile bu daha iyi anlaşıldı...
Katkı yapan herkesi kutluyor ve saygılarımı, sevgilerimi gönderiyorum.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Herkesi tek tek yanaklarından öperim... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

m. b.

« Yanıtla #4 : Nisan 30, 2010, 04:00:18 »
dgk olsun sevgili geko.. nice yıllara.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

A. Y.

« Yanıtla #5 : Nisan 30, 2010, 07:56:32 »
 tu bi continyuuuuuuuuu
*

K. A. U.

« Yanıtla #6 : Nisan 30, 2010, 08:53:41 »
bu kaliteli ortamı bizlere sağlayanlara , ve tüm korsanlara teşekkürler.İyi ki varsın GEKO..
*

A. Ö.

« Yanıtla #7 : Nisan 30, 2010, 09:56:36 »
Nice dostluk, bilgi, keyif, bol organizasyon ve güzellikler dolu yıllara inşallah.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. K.

« Yanıtla #8 : Nisan 30, 2010, 10:03:17 »
Emeği gecen herkese sonsuz teşekkürler..
iyiki doğdun geko  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
iyiki varsınız sevgili gekolar...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. Ç.

« Yanıtla #9 : Nisan 30, 2010, 10:11:24 »
Nice yıllara...
*

K. D.

« Yanıtla #10 : Nisan 30, 2010, 10:14:34 »
Koskoca 8 mevsim gecmis Caner abi, mevsimleri sayarsak senin yasını birkaç zaman icinde gecer bile:)
mutlu , huzurlu geko yılları dileklerimle...
*

E. Y.

« Yanıtla #11 : Nisan 30, 2010, 10:26:04 »
Forumdan önce de gezginkorsan üyesi idim. Forumun kuruluşunda ne gerek var, iyiydik böyle diyenlerdendim. Herkes yanılabilir. Ben de yanılmışım. İyi ki beni dinlememişler  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .
Forum öncesi; denize sevdalı ancak bigisiz idim (ADB'ye rağmen) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap , yelken ile ilgim ve bilgim hiç yoktu Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap . Amatör denizcilik camiasından hiç kimseyi tanımazdım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap . Ailem ile mutlu mesut yaşardım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .
Foruma üye olduktan sonra; Yine denize sevdalıyım ancak bu kez biraz bilgi kırıntısına sahibim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap , yelkene ilgim çok Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap , bilgim forum  öncesine göre umman (tekne bilem gasp edebiliyorum. Bkz:Yaza merhaba etkinliği) Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap . İstanbul'dan İzmir'den, Ankara'dan, Mersin'den, Antalya'dan, Samsun'dan, Bursa'dan gerek sanal ortamda gerek şahsen can insanlarla tanıştım.  Mutlu mesut aile yaşantım tehlikede, eşim; Başlıycam senin forumundan deyip duruyo  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap .
Gelecekte ne olabilir; 1- Tekne sahibi olabilirim. (Uzak ihtimal)
                             2- Dul kalabilirim. (Çok yakın ihtimal)
Şimdi ben bu Gezgin Korsan'ı yaratanlarla forum işini icat edenlere ne diyeyim?Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Diyorum;  
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Dedim  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

« Son Düzenleme: Nisan 30, 2010, 10:27:20 Gönderen: Erol Yapıcı »
*

H. A.

« Yanıtla #12 : Nisan 30, 2010, 10:53:12 »
Mutlu mesut aile yaşantım tehlikede, eşim; Başlıycam senin forumundan deyip duruyo 

Bana da bunu Ahsen diyordu onu da üye yaptık problem çözüldü Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Ben de nice yaşlara diyorum hep beraber...
*

S. Ç.

« Yanıtla #13 : Nisan 30, 2010, 11:00:20 »

Ben yaşını daha büyük biliyordum. Büyümüşte küçülmüş maşallah. Daha nice senelere GEKO.
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap       
Günün sözü:
Bir araya gelmek bir başlangıçtır, beraberliği sürdürmek bir ilerleme... Beraber çalışmaksa gerçek başarıdır.
Henry Ford

*

Y. Ö.

« Yanıtla #14 : Nisan 30, 2010, 11:17:01 »
Bir araya gelmek bir başlangıçtır, beraberliği sürdürmek bir ilerleme... Beraber çalışmaksa gerçek başarıdır.
Henry Ford

Güzel ve tam anlatan bir söz. Nice mutlu ve paylaşım dolu yıllara. Emek çok çok fazla, sarfedenlerin eline yüreğine sağlık  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
 Demek ki pazara pasta kesmek gerekecek.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap