0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

H. Z.

Ynt: 2021 İlk mesajını foruma atana benden flama hediye!
« Yanıtla #30 : Ocak 02, 2021, 21:30:30 »
Bir dahaki seneye Hulki korsan.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

T. Ö.

« Yanıtla #31 : Ocak 02, 2021, 21:45:18 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Bir dahaki seneye Hulki korsan.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Ben birtane flama istiyorum nasıl edinebiliriz

*

H. E.

« Yanıtla #32 : Ocak 02, 2021, 22:05:30 »
Grupta ayrımcılık var işinize gelenin mesajını başa alıyorsunuz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Acaba ben başka grubamı yazdım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

G. Ö.

« Yanıtla #33 : Ocak 02, 2021, 23:12:45 »
Ben birtane flama istiyorum nasıl edinebiliriz

Hakan Gönüllü
TR 07 0011 1000 0000 0091 2458 57    Finans Bank

Flama sipariş edecek korsanların flama bedelini yukarıda belirttiğim hesaba gönderdikten sonra, Whatsapp'dan  Aren Santikyan Korsan'a , flamanın gönderileceği adresi de bildirmeleri gerekmektedir. Flamalarla ilgili bilgiyi de Aren Korsan'dan alabilirsiniz.

Aren Santikyan: +90 532 216 6343

*

H. E.

« Yanıtla #34 : Ocak 02, 2021, 23:52:47 »
Benim bedava bayrağımı bile vermediniz Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #35 : Ocak 03, 2021, 01:51:26 »
Peşindeyim alacağım  o tişortu Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bayrakmıydı bilemedim, ama balaklava bile olsa size bırakmam Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Sonuçta ilk yazan bendim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Bu Hakan şükür hakkımı yedi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

H. E.

« Yanıtla #36 : Ocak 03, 2021, 01:54:38 »
Konuyu kapatmam! Hakkım olan tişört verilsin lütfen Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
İyi Geceler...