0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. Ç.

Temel Navigasyon: Klasik ve Elektronik Seyir
« : Ocak 29, 2014, 08:25:49 »
Ders notlarım ve navigasyon seminerlerimden 40 sayfalık bir kitapçık hazırladım.

Teknenizde son model GPS, chartplotter ve otopilot da olsa, sadece basit bir pusula ve eski bir kağıt harita da olsa, sahip olmanız gereken tüm temel navigasyon bilgileri son derece basit bir dille anlatılıyor. Harita okuma, pusula hesabı, elektronik seyir yardımcıları, rota planlama, mevki koyma ve deniz fenerleri ile şamandıralar işlenen başlıca konular.

Google Kitaplar'dan satın almak için Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Ocak 29, 2014, 08:52:00 Gönderen: Mehmet Çömlekçi »

*

E. O.

Ynt: Temel Navigasyon: Klasik ve Elektronik Seyir
« Yanıtla #1 : Ocak 29, 2014, 08:30:17 »
Eline sağlık Mehmet Korsanım...
Çok yararlı olacağına ve ciddi bir ihtiyacı gidereceğine eminim..

Selametle..

*

H. D.

« Yanıtla #2 : Ocak 29, 2014, 09:17:02 »
Teşekkür ederim.

*

R. E.

« Yanıtla #3 : Ocak 29, 2014, 10:07:19 »
Elinize sağlık

*

İ. G.

« Yanıtla #4 : Ocak 29, 2014, 10:36:27 »
Mehmet korsanım ; link " We're sorry, the requested URL was not found on this server." Uyarısı veriyor, bilginize.

*

M. Ç.

« Yanıtla #5 : Ocak 29, 2014, 14:09:19 »
Mehmet korsanım ; link " We're sorry, the requested URL was not found on this server." Uyarısı veriyor, bilginize.

Firefox, IE ve Chrome test ettim, Google oturumu açık olmadan bile hata vermiyor ama?  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

E. O.

« Yanıtla #6 : Ocak 29, 2014, 14:41:52 »
Ders notlarım ve navigasyon seminerlerimden 40 sayfalık bir kitapçık hazırladım.

Teknenizde son model GPS, chartplotter ve otopilot da olsa, sadece basit bir pusula ve eski bir kağıt harita da olsa, sahip olmanız gereken tüm temel navigasyon bilgileri son derece basit bir dille anlatılıyor. Harita okuma, pusula hesabı, elektronik seyir yardımcıları, rota planlama, mevki koyma ve deniz fenerleri ile şamandıralar işlenen başlıca konular.

Google Kitaplar'dan satın almak için Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap.

Mehmet Korsanım, kitabı aldım ama ben 10 adet almak istiyordum, beceremedim.
Ayrıca fiyatı az değil mi?
*

M. Ç.

« Yanıtla #7 : Ocak 29, 2014, 17:06:42 »
Ne güzel bir soru: "Ayrıca fiyatı az değil mi?"
Elektronik kitaplarda aslında arada yayıncı da olmadığında fiyatların böyle olması lazım, basılı ve renkli bir iş olsaydı en az 11-12TL olurdu. Alan memnun, satan memnun olayı (win - win durumu).
Google henüz elektronik kitap hediye etme ya da hediye çeki alt yapısı sunmuyor maalesef. (bkz: Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)
Münferiden her hesap için ayrıca satın alınması gerekiyor. Ama yakında bir çözüm getirirler diye umuyorum.

*

N. Y.

« Yanıtla #8 : Ocak 29, 2014, 18:31:17 »
Mehmet korsanım teşekkürler, sorunsuzca aldım.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

U. K.

« Yanıtla #9 : Ocak 29, 2014, 18:34:56 »
Ne güzel bir soru: "Ayrıca fiyatı az değil mi?"
Elektronik kitaplarda aslında arada yayıncı da olmadığında fiyatların böyle olması lazım, basılı ve renkli bir iş olsaydı en az 11-12TL olurdu. Alan memnun, satan memnun olayı (win - win durumu).
Google henüz elektronik kitap hediye etme ya da hediye çeki alt yapısı sunmuyor maalesef. (bkz: Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)
Münferiden her hesap için ayrıca satın alınması gerekiyor. Ama yakında bir çözüm getirirler diye umuyorum.

ben yekten gugılı satın aldım  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. A.

« Yanıtla #10 : Ocak 29, 2014, 18:42:56 »
Çok faydalanacağım bir kitap teşekkürler mehmet korsanım ellerine sağlık Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

S. B.

« Yanıtla #11 : Ocak 31, 2014, 00:46:38 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. D.

« Yanıtla #12 : Ocak 31, 2014, 01:12:22 »
Elinize, emeğinize sağlık  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

D. A.

« Yanıtla #13 : Ocak 31, 2014, 11:13:47 »
Mehmet Korsan ben alamadım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

"The books on google is not available in your country yet" demekte. Sanırım Kuzey Kıbrıs'ı google da tanımıyor.
*

A. G.

« Yanıtla #14 : Ocak 31, 2014, 13:38:32 »
Mehmet kaptanım aldım ama ekrandan mı okumak zorundayız, bastırabilir miyiz?