0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

G. Ö.

Pupa Yelken - Kısmet'in Dünya Seyahati
« : Aralık 11, 2020, 20:16:35 »
PUPA YELKEN - KISMET'İN DÜNYA SEYAHATİ

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Uzun aradan sonra "Pupa Yelken" yeni baskısıyla kitapseverlerle buluşmaya hazır.
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

E. G.

Ynt: Pupa Yelken - Kısmet'in Dünya Seyahati
« Yanıtla #1 : Aralık 11, 2020, 20:25:00 »
Merhaba,

Çok sevindirici haber. PANDORA kitapevi ön sipariş alıyor, 17 Aralık'ta stoklarında olacakmış.

İyi ve sağlıklı günler dilerim,
Erol

*

E. S.

« Yanıtla #2 : Aralık 12, 2020, 13:15:26 »
Darısı "Vira Demir" in başına..

*

T. Ö.

« Yanıtla #3 : Aralık 12, 2020, 14:32:28 »
Vira Demir'in guncellenmesi buyuk emek ister, mevcut haliyle basilmasinin mumkun oldugunu dusunmuyorum. Onun yerine Ali Boratav'i kitabi var. Benim dilegim; Kismet'in Dumen Suyunda, Fora Yelken, ve Bir Hayalin Pesinde kitaplarinin da bir an once basilmasi ve tum okul kutuphanelerine dagitilmasi.

*

E. S.

« Yanıtla #4 : Aralık 13, 2020, 08:28:55 »
Vira Demir'in guncellenmesi buyuk emek ister, mevcut haliyle basilmasinin mumkun oldugunu dusunmuyorum. Onun yerine Ali Boratav'i kitabi var. Benim dilegim; Kismet'in Dumen Suyunda, Fora Yelken, ve Bir Hayalin Pesinde kitaplarinin da bir an once basilmasi ve tum okul kutuphanelerine dagitilmasi.

Tuğcan korsan benimkisi biraz bencilce bir istek, kitapligimda eksik kalan tek Sadun Boro kitabi Vira Demir oldugu icin... Güncel halini değil Sadun Boro'nun kaleminden cikmiş versiyonunu okumayi tercih ederim.

*

G. Ö.

« Yanıtla #5 : Aralık 13, 2020, 11:27:37 »
Denizler Kitabevi sayfalarına da bakılabilir:

Mavi Yolculuk Rehberi için:

« Son Düzenleme: Aralık 13, 2020, 11:31:15 Gönderen: Gökhan Özertan »
*

E. U.

« Yanıtla #6 : Aralık 14, 2020, 13:41:56 »
Keşke dijital versiyonlarını da satsalar.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Ç. Ş.

« Yanıtla #7 : Aralık 16, 2020, 13:08:05 »
Ben en uygun fiyata ideefixte buldum 57 tl.

Yayınevi ile çıkan bir sorun yüzünden de tedarik tarihi 24 Aralık olarak gecikmeye girmiş.
*

G. Ö.

« Yanıtla #8 : Aralık 16, 2020, 13:56:26 »

Yayınevi ile çıkan bir sorun yüzünden de tedarik tarihi 24 Aralık olarak gecikmeye girmiş.

Şu mesajı yolladılar:

Sipariş ettiğiniz “Pupa Yelken : Kısmet’in Dünya Seyahati” adlı kitabın basım süreci zaman alan ( büyük boy ve renkli ) ve itina isteyen bir iş olduğundan, matbaadan aldığımız bilgi doğrultusunda kitabın bizim depomuza ulaşması bugün itibarıyla  23 veya 24 Aralık tarihini bulacaktır.
*

Ç. Ş.

« Yanıtla #9 : Aralık 16, 2020, 14:08:39 »

Şu mesajı yolladılar:

Sipariş ettiğiniz “Pupa Yelken : Kısmet’in Dünya Seyahati” adlı kitabın basım süreci zaman alan ( büyük boy ve renkli ) ve itina isteyen bir iş olduğundan, matbaadan aldığımız bilgi doğrultusunda kitabın bizim depomuza ulaşması bugün itibarıyla  23 veya 24 Aralık tarihini bulacaktır.

Basım sürecinin zaman alan ve itina isteyen bir iş olduğunu kitabı siteye koyup satışını yapıp, tedarik tarihini de 17 aralık olarak verdikten sonra hatırlamaları ilginç oldu.
*

B. K.

« Yanıtla #10 : Aralık 17, 2020, 08:57:58 »

Idefix'den sipariş geçtim ben de. İlk paylaşılan site fiyatı 71 TL'ye yükseltmiş, ilk baktığımda 60 kusurdu.
*

T. D.

« Yanıtla #11 : Aralık 17, 2020, 12:01:48 »
Bende DNR,a siparişi aynı rakamdan verdim. Kargo teslimi 71 tl.
*

Ç. Ş.

« Yanıtla #12 : Aralık 17, 2020, 14:28:03 »
Şu anda idefix 57.60 tl, sanırım en uygunu. 4 tane aldım ben , sevdiğim yeni yetişen bir kaç genç var onlara hediye edeceğim.
*

S. S.

« Yanıtla #13 : Aralık 22, 2020, 12:25:08 »
İstanbul Kitapçısı'ndan 57 TL'ye sipariş verdim ancak ön sipariş olarak. Dağıtım süreci önce 21 aralık yazıldı, sonra 24 aralık şimdi de 28 aralık. Kitapevi 24 aralıkta dağıtıma çıkacağını belirtti. Bakalım ne zaman teslim olur.
*

Ç. Ş.

« Yanıtla #14 : Aralık 22, 2020, 17:52:08 »
Şu anki rakamlara göre idefixte 52 tl. Ama artık fiyatından çok çıkış zamanı endişelendirmeye başladı beni.
Umarım sorun çıkmaz ve kavuşuruz. Yılbaşı hediyesi vereceklerime yetişmeyecek gibi duruyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap