0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

S. K.

Ynt: Pupa Yelken - Kısmet'in Dünya Seyahati
« Yanıtla #45 : Ocak 12, 2021, 19:59:59 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Evet, şimdi baktım idefix 96tl.den 62tl.ye indirmiş fiyatı... içişleri bakanı duymasın  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Okuyunca aklıma geldi, zaten sepete atmıştım ama stok yoktu alamamıştım... Girdim idefix'e, kitap 72₺ fiyatla sepetimde... Siz 62₺ dediniz diye sildim siparişi, ana sayfadan tekrar arayıp buldum.. Bu sefer 76,00-₺  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Dalga geçiyorlar herhalde; 4 lirasında değilim ama artık 32₺'ye indirseler almam.. THY sitesinde falan, aynı uçak bileti için birden fazla defa baktıkça fiyatın artması gibi bir algortima kullanıyorlar herhalde...

Edit: idefix'in kazıklama denemesi iyi oldu; kitapyurdu'ndan hem bunu hem de 3 tane daha denizcilik kitabını birlikte almış oldum...
« Son Düzenleme: Ocak 12, 2021, 20:14:03 Gönderen: Sedat Kasrat »

*

T. Ö.

« Yanıtla #46 : Ocak 12, 2021, 20:41:52 »
Dun Remzi Kitabevi'nde 96 liraydi. Simdi baktim odakitap'ta 57.60 lira. Reklamini yapmis gibi olmak istemem ama, internet fiyatlariyla magaza arasinda anormal fark var. Kutuphanemde Halikarnas Balikcisi'nin bir kac eseri eksikti, onlara baktim, fark 25%. Hal boyle olunca internetten alisverise devam.

*

O. A.

« Yanıtla #47 : Şubat 21, 2021, 14:35:32 »
Kitabı ben de aldım ama hafta sonu işyerinde unuttum. Henüz okumaya başlayamadım. İkinci baskısı yapılmış ve etiket fiyatı 96 TL'den 112 TL'ye çıkmış. Tabi internet sitelerinde farklı indirimler söz konusu. Yayınevi ile kısa bir görüşme yaptım. Kendilerini tebrik ettim haddim olmayarak. Fora Yelken'in de eli kulağındaymış galiba. Vira Demir'inse daha üzerinde çalışma yapılması gerekiyormuş. Eskiden Denizler Kitabevi yayınlardı Sadun Boro'nun kitaplarını.
Bu arada Türkçe olarak yelken ve denizcilik konusunda çok az yayın olduğunu fark ettim. Yabancı kaynaklarda ise pek çok kitap, spesifik konularda bile yayınlanmış.