0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. S.

Tayfa olmak isterim
« : Haziran 13, 2017, 19:14:54 »
Arkadaşlar öncelikle kendimi tanıtmak istiyorum; 32 yaşındayım ünv mezunuyum tekstil ve enerji işi işe uğraşmaktayım. Nedense masraflı işleri sürekli kendime hobi ediniyorum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Daha önce küçük bir sürat teknem vardı, Şuan bir yelkenli almak niyetindeyim fakat, yelkenli ve deniz konusunda çok cahilim, kendimce bir çözüm düşündüm, ama olurmu olmazmı bilmiyorum, sizin gibi uzun süredir denizde olan korsan arkadaşlara Yelken yaparken tayfa olmak istiyorum, yeme içme, yakıt, marina vs masraflarına fazlası ile ortak olurum. Bir bagaj dolusu alkol stoğu ile gelebilirim😂

Çalışkan'ım, Yelkenden anlamam fakat, makine elektrik dekor vs  ufak tefek tamir işlerini yapmaktan zevk alırım, balık tutmayı çok severim, sahada ne iş söylerseniz onu yaparım işte😂

*

Ö. Y.

Ynt: Tayfa olmak isterim
« Yanıtla #1 : Haziran 13, 2017, 19:41:35 »
hoşgeldiniz

Sent from my iPhone using Tapatalk

*

M. S.

« Yanıtla #2 : Haziran 13, 2017, 20:47:42 »
Teşekkürler Özkan bey, henüz bir  teknem Yok fakat günlerdir forumu takip ediyorum, sanki teknem varmış gibi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ama gerçekten çok hoş buldum sizleri. Umarım sizlerle aynı koylarda konaklamak kısmet olur, forumu okurken bile koylarda ben yaşıyormuşum gibi hissi bile güzel, aile olarak tekneye çok uzağız bakalım ikna çabalarım sonunda yanıma birilerini dahil ederim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

C. G.

« Yanıtla #3 : Haziran 13, 2017, 20:50:43 »
Muhammed korsanim,

Ideal tayfa adayisin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

M. S.

« Yanıtla #4 : Haziran 13, 2017, 20:52:12 »
Oooow Cenk abi sizin gibi üstadlardan bunu duymak beni mutlu etti, teşekkür ederim 😊

*

C. G.

« Yanıtla #5 : Haziran 13, 2017, 20:54:12 »
Bayram haftasi Midilli'ye dogru yola cikacagim haberleselim.
*

M. S.

« Yanıtla #6 : Haziran 13, 2017, 21:04:00 »
Abi işi kaptım ben, kimseye söz verme 🙃 2 kişinin yapacağı işi yapabilirim ben, pasaport gerekmiyor değilmi ?
*

M. S.

« Yanıtla #7 : Haziran 13, 2017, 21:59:43 »
Cenk abi pasaport gerekiyorsa gelemem, çünkü ben yurtdışı Ünv mezunuyum, burada yaz okulu dersler vs var yurt dışına çıkarsam, diploma denklik konusunda problem çıkarırlar bana. Şuan içimden inşallah pasaport sorun olmaz dua ediyorum😂
*

C. G.

« Yanıtla #8 : Haziran 13, 2017, 22:09:05 »
Korsanim,

Tabiki pasaport ve vize gerekli yurtdisina cikiyoruz.

Olmazsa Bozcaada'ya kadar eslik edersin, eglenceyi kacirirsin Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. S.

« Yanıtla #9 : Haziran 13, 2017, 22:13:47 »
Haberleşelim abi kaptan sensin, ne dersen onu yapıcaz artık😂 Ben seni orda beklerim sadık tayfa 😂
*

C. G.

« Yanıtla #10 : Haziran 13, 2017, 22:57:35 »
Supersin kardesim haberlesiriz.

Sevgiler.
*

H. A.

« Yanıtla #11 : Haziran 14, 2017, 00:02:51 »
Cenk reisim , bu yaz aşağıya inmiyormusun?  İnersen haberleşelim.  Egebey Marmaris  civarında olacak..  Sevgiyle kal..
*

C. G.

« Yanıtla #12 : Haziran 14, 2017, 00:05:04 »
Hakan kardesim,

Hem Marmaris'te hem de Urla'd gorusecegiz insallah,

Sevgiler.
*

M. S.

« Yanıtla #13 : Haziran 14, 2017, 00:12:31 »
Kaptanım tayfa dahil olucakmı marmaris e 😂 Yoksa boazcaada sınav mı ? 😂 Tayfaya
*

C. G.

« Yanıtla #14 : Haziran 14, 2017, 00:19:01 »
Heryere, tayfasiz cikmam Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap