0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

K. D.

En az 10 sene kaptan yada makine zabiti olarak çalışmış takım arkadaşı arıyoruz.

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap bünyesinde yedek parçalar konusunda müşterilerimize temel ve teknik açıdan doğru yönlendirmeler sağlayacak, gelecek destek taleplerine kısa süre içerisinde çözüm ve sonuç oluşturacak. Bilgisine güvenen. Elektronik iletişim cihazları ve programları kullanabilecek durumda olan adaylar.

Çalışma Şekli: Evinden, Cafeden, yada Tekneden

Öncelikli Başvuru Sahipleri:
Sağlık sorunları yada uzuv kayıpları yaşamış bu sebeple gemide çalışmak konusunda elverişsiz raporu olan kişiler.

0850 888 53 47

*

C. G.

Ynt: Kaptan yada Makine Zabiti Aranıyor - Yedek Parça Sorumlusu
« Yanıtla #1 : Mayıs 26, 2017, 23:34:18 »
Cok guzel bir yaklasim, tebrik ederim sizi.

*

K. D.

« Yanıtla #2 : Mayıs 26, 2017, 23:49:19 »
Teşekkürler Cenk Bey, mümkün olduğu kadar yardımcı olabilmek denizdeki ilk kuralımız.

*

Ö. Ö.

« Yanıtla #3 : Mayıs 27, 2017, 00:49:38 »
Denizcilikteki dayanışma ruhuna yakışır öncelikli başvuru tercihleri için denizdepo.com'u gönülden tebrik ediyorum!
Sektörümüzde çeşitli kazalarla kenara itilmiş, unutulmuş dostlarımıza umut olması dileklerimle ilanı kendi facebook sayfalarımda paylaştım.

öZgür (mobil)

*

K. D.

« Yanıtla #4 : Mayıs 30, 2017, 19:03:07 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Denizcilikteki dayanışma ruhuna yakışır öncelikli başvuru tercihleri için denizdepo.com'u gönülden tebrik ediyorum!
Sektörümüzde çeşitli kazalarla kenara itilmiş, unutulmuş dostlarımıza umut olması dileklerimle ilanı kendi facebook sayfalarımda paylaştım.

öZgür (mobil)

Paylaşımız için teşekkürler Özgür Kaptan,

İhtiyacı olan arkadaşlarımızla birlikte çalışmaktan çok mutlu olacağız.

Saygılarımla,
« Son Düzenleme: Mayıs 30, 2017, 19:03:30 Gönderen: Kadir Duman »