0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. E.

KAPTAN, TAYFA, MÜRETTEBAT ve EKİP ARAYANLAR
« : Haziran 13, 2012, 13:54:24 »
Belki de ayrı bir topik veya bölüm altında yayınlansa daha iyi olur, ama ekip ve yanına yardımcı arayanlarımız oluyor hep.
Ayrı bir başlık açsak diye düşndüm...

İlki benden, Lotus kayığı ile İstanbul-Ayvalık arası bir sefer için önümüzdeki Pazartesi'nden (18 Haziran 2012) başlayan bir sefer için ekip ve mürettebat araıyoruz. Kayığı Sergün (Firidin) götürecek, şimdilik yalnız. Belki ona eşilk edecek 1 veya 2 GeKo teknesi de olacak aynı rotada ama henüz kesinlik kazanmadı...

*

T. G.

Ynt: KAPTAN, TAYFA, MÜRETTEBAT ve EKİP ARAYANLAR
« Yanıtla #1 : Haziran 13, 2012, 15:01:15 »
Harika bir topic açmışsınız . Tam ben acacaktım ki siz kaptınız brovo size Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

K. Ü.

« Yanıtla #2 : Haziran 13, 2012, 15:31:41 »
Oooo... Doktorcum Halki de Ayvalık'ta. Görüşelim Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

H. E.

« Yanıtla #3 : Haziran 13, 2012, 15:42:38 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Belki de ayrı bir topik veya bölüm altında yayınlansa daha iyi olur, ama ekip ve yanına yardımcı arayanlarımız oluyor hep.
Ayrı bir başlık açsak diye düşndüm...

İlki benden, Lotus kayığı ile İstanbul-Ayvalık arası bir sefer için önümüzdeki Pazartesi'nden (18 Haziran 2012) başlayan bir sefer için ekip ve mürettebat araıyoruz. Kayığı Sergün (Firidin) götürecek, şimdilik yalnız. Belki ona eşilk edecek 1 veya 2 GeKo teknesi de olacak aynı rotada ama henüz kesinlik kazanmadı...

Hareket ne zaman? Ayvalık'tan nasıl dönülür?

*

K. Ü.

« Yanıtla #4 : Haziran 13, 2012, 15:51:48 »
En rahat dönüş, Balıkesir'e gidip "İdobus" ile Kabataş'a gelmek.

*

M. E.

« Yanıtla #5 : Haziran 13, 2012, 16:01:45 »
Hareket Ptesi... Dönüş en geç Perşembe.
Kendim gitmediğim için çıkış ve dönüş programını yapmadım ben...
*

C. E.

« Yanıtla #6 : Haziran 13, 2012, 17:08:41 »
Denizcilik diye ben buna derim. Kendi gitmese bile adam kayığını gezdiriyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Lotus marmaradan sıkıldı mı ne. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. E.

« Yanıtla #7 : Haziran 13, 2012, 17:19:06 »
Sorma... Hem de ne biçim sıkıldı. )))
*

N. İ.

« Yanıtla #8 : Haziran 13, 2012, 18:09:25 »
her seçim bir vazgeçiştir  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

d.

« Yanıtla #9 : Haziran 14, 2012, 22:52:34 »
Şayet uygun görürseniz,lotus a istanbul-ayvalık seferine katılmak isterim..sevgi ve saygılarımla..kendi masrafımı kendim çekerim.. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap)sevgiler..
motoryattanyelkenegecmeyiarzulayankorsan... Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap) ;?? ^+%%
*

Ü. G.

« Yanıtla #10 : Ağustos 25, 2012, 17:45:29 »
Çok geç ama belki  tesadüf eder,
 30 feet yelkenli ile yarın sabah küçükkuyudan istabul'a doğru yola çıkiyor, pazartsi gecesi boğaz ağzındaki firtinamsı rüzgardan önca gelibolu/mürefte’ye ulaşmak istiyorum. Yalnız gideceğim. Belki eşlik etmek isteyen korsan vardır, kim bilr?