0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Y. T.

Eğitim Talep
« : Mart 03, 2016, 22:26:08 »
Selam çeşme de marina giriş çıkış demirleme yelken seyri konularında hafta içi herhangi birgün eğitim verebilecek kaptan arkadaş yada yardımcı olabilecek geko aranıyor .Teşekkürler .

*

V. M. O.

Ynt: Eğitim Talep
« Yanıtla #1 : Mayıs 26, 2017, 16:51:38 »
Bende aynı talepte bulunmayı düşünüyorum ama sanırım yanıt yok.
Hafta içi yada hafta sonu Çeşme'de 2 günlük temel eğitim almak istiyorum. Kısmetse alacağımız teknede. Yardımcı olacak kimse var mıdır? Detay ve ücret konusunda bilgi verirlerse sevinirim. mail Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

N. D.

« Yanıtla #2 : Mayıs 26, 2017, 18:47:31 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Hafta içi yada hafta sonu Çeşme'de 2 günlük temel eğitim almak istiyorum. Kısmetse alacağımız teknede. Yardımcı olacak kimse var mıdır? Detay ve ücret konusunda bilgi verirlerse sevinirim. mail Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Segili Yüksel ve Volkan,

yakinlarda olsam zevklen bildigim bir kac seyi paylasirdim,
para söz konusu olamaz zaten,
önemli olan denizcilik merakimizi paylasmak.

*

V. M. O.

« Yanıtla #3 : Mayıs 26, 2017, 19:47:45 »
Çok teşekkür ederim düşünmeniz bile mutlu etti beni

*

M. Y.

« Yanıtla #4 : Şubat 28, 2018, 17:13:48 »
istanbul da eğitim isteyen olursa yelkenle ilgili bilgim kadar anlatabilirim ücretsiz sevgiler

*

Ö. A.

« Yanıtla #5 : Mart 01, 2018, 19:06:06 »
Marmaris de bildiğim kadarıyla anlatabilirim . Bende acemi sayılırım aslında ama artık ne ögrendiysem. İsteyen arkadaşlar bana özelden yazabilir.
*

G. K.

« Yanıtla #6 : Mart 02, 2018, 16:03:08 »
Izmir'de bulunuyorum ve Adb ve Kmt belgelerini aldım. Yelken seyri konularında pratik yaparak bana anlatabilecek arkadaş var mı?
*

Ş. Ç.

« Yanıtla #7 : Mart 02, 2018, 23:54:09 »
Merhaba arkadaşlar; İstanbul erenköyde oturuyorum. Eğitim konusunda gönüllü olan arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Ayrıca iyi miço olurum(z). En kısa zamanda bende bir kız sahibi olmak istiyorum ama önce ona nasıl davranacağımı öğrenmem lazım.
*

A. K.

« Yanıtla #8 : Mart 03, 2018, 23:23:54 »
İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum,Yelkenli Tekne kullanmak için eğitim almak,pratik yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim
*

İ. Y.

« Yanıtla #9 : Mart 04, 2018, 10:14:08 »
Izmir'de bulunuyorum ve Adb ve Kmt belgelerini aldım. Yelken seyri konularında pratik yaparak bana anlatabilecek arkadaş var mı?
Sığacıkta Ali kaptan belki yardımcı olabilir
*

H. E.

« Yanıtla #10 : Mart 04, 2018, 18:19:12 »
Merhaba, 35,5 ft teknemle 01 Nisandan itibaren Çeşme çıkışlı eğitim verebilirim.05xxxxxxxx

Altan Korsan,
Bu eğitim için katılımcıdan bir ücret almayı planlıyorsanız forum kuralları gereği burada yayınlayamazsınız. Eğer ücret almayacaksanız bu mesajınız burada kalsın. Eğer ücret almayı düşünüyorsanız moderasyona haber verin, mesajınızı kaldırsın.
« Son Düzenleme: Mart 04, 2018, 23:48:46 Gönderen: Hakan Erim »
*

K.

« Yanıtla #11 : Haziran 19, 2018, 12:45:52 »
Marmaris civarinda ben ucretsiz vaktim el verdigince yardim edebilirim. Kanada Yelken Federasyonunun yelken egitmeniyim. Ilgilenen olursa yazabilir.
*

B. E.

« Yanıtla #12 : Ağustos 10, 2020, 22:56:30 »
Marmaris civarinda ben ucretsiz vaktim el verdigince yardim edebilirim. Kanada Yelken Federasyonunun yelken egitmeniyim. Ilgilenen olursa yazabilir.

Merhaba Erdinç Kaptan. Ben Marmaristeyim yelkenliyi yeni aldım ve biraz pratik yapmak ve bilgi paylaşımı için desteğe ihtiyacım var. Hala bu konuda destek verebilecekseniz tanışmak isterim. Bilgili bir yelken sevdalısıyla bir iki seyir yapmaktan keyif duyarım. :-) Sevgiler...
*

B. E.

« Yanıtla #13 : Ağustos 10, 2020, 22:57:34 »
Marmaris de bildiğim kadarıyla anlatabilirim . Bende acemi sayılırım aslında ama artık ne ögrendiysem. İsteyen arkadaşlar bana özelden yazabilir.

Merhaba Özer Kaptan. Ben Marmaristeyim yelkenliyi yeni aldım ve biraz pratik yapmak ve bilgi paylaşımı için desteğe ihtiyacım var. Hala bu konuda destek verebilecekseniz tanışmak isterim. Bilgili bir yelken sevdalısıyla bir iki seyir yapmaktan keyif duyarım. :-) Sevgiler...
*

R. E.

« Yanıtla #14 : Ağustos 10, 2020, 23:16:19 »

Bu işi ya nisan mayıs aylarında yapmak lazım. Ya da bu aylarda yapılacaksa sabah erken..
Sıfır rüzgar varsa, yelkenleri basın ve tekneyi izleyin. Hareketlendiğinde dümeni-yekeyi sağa sola az az oynatın. Rüzgar sertkedikçe çok güç üreteceğini unutmayın. Siz dümen veya yeke ile palayı oynattıkça tekne tepki verecek ve suz yelkene başlayacaksınız..  😊

Bir de biraz karadan uzaklaşıp deneyin...