26 Kasım 2017 - Pazar, Gezgin Korsan Atölye Toplantı duyurusu için tıklayın

KATILIMCI LİSTESİNİ GÖRÜNTÜLE

(Toplam: 34 kişi)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Dilek Ergül

• * Gezgin Korsan
  • 2.581
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
Ynt: Burası Neresi?
« Yanıtla #1965 : Haziran 27, 2017, 12:16:15 »
Peki.. biz önce kıta belirleyelim.. Kuzey Amerika Kıtasında mi..

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*
« Yanıtla #1966 : Haziran 27, 2017, 13:16:37 »
GRAND TETON milli parkı olabilir
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*
« Yanıtla #1967 : Haziran 28, 2017, 05:18:49 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
GRAND TETON milli parkı olabilir

Tebrikler! Nasil ulastiniz dogru cevaba?
Havuzun sigliginda kalmayi ya da okyanusun  derinligine cikmaya SEN karar vereceksin! Christopher Reeve
*
« Yanıtla #1968 : Haziran 28, 2017, 08:21:26 »
 Yaşasınnnn  bayram şekeri kazandım.
Amerika kıtasına değil ayak basmak yakınından bile geçmedim.Resimdeki ip ucu ise  Dağların sıra sıra sivri tepeleri olması,üstlerinde kar olması ama böyle olmasına rağmen gölün suyunda ki kişilerin pekte kışlık olmayan kıyafetlerle kano yapması üstelik kıyıda bağlı duran pahalı motoryatları görünce buranın bir tatil yöresi olduğunu düşündüm.Böyle sıra sıra tepeli gösterişli dağlar olsa olsa USA nın  kuzeyindeki "KAYALIK DAĞLAR" sıra dağları olabilir diye düşündüm.Eh bende Google dayıma bir sorayım dedim.Hem DAĞ olsun hem GÖL olsun hemde manzarası güzel olsun vede böyle yer  KAYALIK DAĞLAR  kıyısında köşesinde olsun dedim.Bana bir sürü tatil yeri,milli park ismi verdi Hepsinin resimlerine  bilhassa dağlara ve eteğindeki ormanlara dikkat ederek önce BANFF diye düşünmüşüm yanılınca daha dikkatli bakmaya başladım.GRAND TETON da karar kıldım.
İşte böle böle.
Bayramınızıda kutlarım.
« Son Düzenleme: Haziran 28, 2017, 08:22:26 Gönderen: Hüseyin Durmaz »
*

Çevrimdışı Kıvanç Tüfekçioğlu

• * Gezgin Korsan
  • 1.126
    • Yaşadığı Şehir
  • İzmir - Dikili
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • Merica , Bademli İç liman Alarga
« Yanıtla #1969 : Haziran 28, 2017, 09:21:15 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Yaşasınnnn  bayram şekeri kazandım.
Amerika kıtasına değil ayak basmak yakınından bile geçmedim.Resimdeki ip ucu ise  Dağların sıra sıra sivri tepeleri olması,üstlerinde kar olması ama böyle olmasına rağmen gölün suyunda ki kişilerin pekte kışlık olmayan kıyafetlerle kano yapması üstelik kıyıda bağlı duran pahalı motoryatları görünce buranın bir tatil yöresi olduğunu düşündüm.Böyle sıra sıra tepeli gösterişli dağlar olsa olsa USA nın  kuzeyindeki "KAYALIK DAĞLAR" sıra dağları olabilir diye düşündüm.Eh bende Google dayıma bir sorayım dedim.Hem DAĞ olsun hem GÖL olsun hemde manzarası güzel olsun vede böyle yer  KAYALIK DAĞLAR  kıyısında köşesinde olsun dedim.Bana bir sürü tatil yeri,milli park ismi verdi Hepsinin resimlerine  bilhassa dağlara ve eteğindeki ormanlara dikkat ederek önce BANFF diye düşünmüşüm yanılınca daha dikkatli bakmaya başladım.GRAND TETON da karar kıldım.
İşte böle böle.
Bayramınızıda kutlarım.

Dedektif gibisin Hüseyin abi vaaay beeee  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*
« Yanıtla #1970 : Haziran 28, 2017, 09:56:21 »
Sağolasın Kıvanç korsanım.Geçmiş bayramını da kutlarım.
Tekne resimlerini de böyle inceleyip, detaylarda bir şey fark edip yazdım mı kabahat oluyor. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Çevrimdışı Meltem Anay

• * Gezgin Korsan
  • 1.143
    • Yaşadığı Şehir
  • Eskişehir-Mytilene
« Yanıtla #1971 : Haziran 28, 2017, 10:56:30 »
Vaaayyy Hüseyin Korsan muhteşem  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap ben en baştan umutsuzluğa düştüğümden bıraktım ama, hangi ip uçlarından konum hilgisi çıkarılır diye de merak ediyordum... sevgiler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Setur Mytiline Marina
*
« Yanıtla #1972 : Haziran 28, 2017, 12:04:51 »
Huseyin Korsan,
Siz bir tanenesiniz , bosverin sizi diger konularda kabahatli bulanlari. Insanoglu eksikleri olunca, eksiklerini giderecegine camur atmayi sever..

Bu golun adi jackson, Teton icinde bir kac golden biri. Ben ozellikle burayi cok severim, daglarla suyun  birbiriyle aski gibi gelir, hani devlerin aski gibi.. Birbirlerini yok etmeyen, tam tersi farkliliklarini korumus ve  daha buyuk bir guzellik yaratan bir sevdayi animsatir...
Siir gibi bir yer, her gittigimde hep cok keyif aldigim bolge..

Bizim burada bir Fransiz var, el yapimi sahane leziz cikolatalar yapar;  bayram sekeriniz oradan, ama  sizin elden almaniz gerekiyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Havuzun sigliginda kalmayi ya da okyanusun  derinligine cikmaya SEN karar vereceksin! Christopher Reeve
*

Çevrimdışı Dilek Ergül

• * Gezgin Korsan
  • 2.581
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
« Yanıtla #1973 : Haziran 28, 2017, 12:15:28 »
 Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bravo Hüseyin Ağabey..
*
« Yanıtla #1974 : Haziran 28, 2017, 12:18:57 »
Demek ki şekerden yana alacaklıyım eh pek ala alacak defterine yazdım.Elbet bir gün kapınızı bir ihtiyar çalar doğrudan doğruya Türkçe merhaba derse bil ki şekerin tahsilatına gelinmiş.
Jacson gölü resimleri var ama hep başka açıdan çekilmiş.
İp ucu olan dağların görüntüsüne en yakın görüntü:https://www.nps.gov/grte/photosmultimedia/images/DSC_4110_edit_1.jpg
*
« Yanıtla #1975 : Haziran 28, 2017, 12:23:05 »
Bu başlıkta çok evvelden sorulmuş bir yer vardı.Bir odanın penceresinden deniz kıyısı,tekneler filan  gözüküyor.Neresi olduğunu bir türlü çıkartamadım,merağım gitmedi içimde kaldı.Üstelik o resmi şimdi bu siteyi tıkladığımız zaman açılan kayan resimlerin içindede görüyorum yahu bu yapılır mı? zalimlik buuuuu. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
« Son Düzenleme: Haziran 28, 2017, 12:23:35 Gönderen: Hüseyin Durmaz »
*
« Yanıtla #1976 : Haziran 28, 2017, 12:27:35 »
Desenize ben de artik " Kapima alacaklilar dayandi" diyebilecegim!  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap