27 Ocak 2019 Pazar, Gezgin Korsan Sohbet Toplantı İlanı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*
Haydi korsanlar fuara!!

Bu yıl biz de Boat Show katılımcısıyız.

Gezgin Korsan, Bu yıl, CNR AVRASYA BOAT SHOW -2018'de bir stand ile temsil edilecek.

Sektörün bu önemli fuarında, 7000'i aşan katılımcısıyla, hem Gezgin Korsan'ı tanıtacağımız hem Gezgin Korsan Forum, Gekopedia, Gezgin Korsan Rehber,  Gezgin Korsan Sosyal Medya hesapları (Facebook, Twitter, Instagram), Zello Kanalı ve Gezgin Korsan Radyo ve Gezgin Korsan TV'yi anlatacağımız standımızda görev almak isteyen GÖNÜLLÜ korsanları bekliyoruz.

Bu stand ayrıca fuarı gezen Gezgin Korsanlar için bir buluşma ve yüz yüze tanışma noktamız olacaktır. Bir soluklanıp, oturup dinlenebileceğimiz, bir çay-kahve-su içip bir şeyler atıştırabileceğimiz, fuara gelirken yanında kurabiye, börek, dolma getirenlerin ikramlarını tadabileceğimiz, bol bol dedikodu yapıp moderasyonu çekiştirebileceğimiz bir buluşma noktası olacaktır.
Yardımcı olmak isteyenler öne çıksın lütfen."
« Son Düzenleme: Şubat 03, 2018, 02:51:23 Gönderen: Moderasyon Grubu »
*
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Çok iyi olacak Moderasyonu ve Özelikle bu fikri öne atıp uğraşan bize yer alan Korsan(lar)ımıza çok teşekkür ederiz
Tebrikler Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Teşekkürler
*

Çevrimdışı Özlem Baha

• * Gezgin Korsan
  • 361
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • Sisu
 Ben varım. Vaktim var ve her türlü desteğe varım. Stand görevlisi de olurum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Çevrimdışı Hakan Zorlu

• * Gezgin Korsan
  • 7.172
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • S/Y Maşallah
    • S/Y Maşallah
Valla Tuğrul Özden korsanın eseri, kendisine bir kez de buradan da teşekkür ederim.
S/Y Maşallah
*

Çevrimdışı Hakan Erim

• * Gezgin Korsan
  • 14.214
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • S/Y Ekip, İstanbul
Ben varım. Vaktim var ve her türlü desteğe varım. Stand görevlisi de olurum Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Çok teşekkürler. Fuarda en az 2 kişi durmalıyız gün boyuncac. Gönüllü olacaklarla bir nöbet planı oluştururuz.
S/Y Ekip
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Özlem Korsan'ı yalnız bırakmak olmaz, ben de varım.   Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*
Valla Tuğrul Özden korsanın eseri, kendisine bir kez de buradan da teşekkür ederim.

Tuğrul Korsan
Çok teşekkürler selamlar
*

Çevrimdışı Ali Ünalan

• * Gezgin Korsan
  • 3.413
    • Yaşadığı Şehir
  • İSTANBUL
    • Tekne Adı
  • S/Y Çokomel
Tuğrul Korsanım Çok teşekkürler..

Fuarın son pazar günü ben gelebilirim Stand görevlisi olarak.

« Son Düzenleme: Şubat 02, 2018, 22:24:56 Gönderen: Ali Ünalan »
“Merhaba denizci, sen de senden sonrakilere anlat…”

S/Y Çokomel
*

Çevrimdışı Tuğrul Özden

• * Gezgin Korsan
  • 404
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • S/Y EUPHORIA , PORT IASOS MARİNA
Arkadaşlar ben teşekkür ederim.
Lütfen bu iş teşekkür konusu edilmesin.Hepimiz yapabildiğimiz kadar değirmene su taşıyoruz.
Adımın geçmesini istemiyordum.Kişisel değil çünkü Gezgin Korsan topluluğu için başvuru yapıldı ve Gezgin Korsan için yer tahsis edildi ben talep iletişiminde aracılık ettim.
Biz el ele verir bardağın dolu tarafını görürsek daha güzel dostluk ve arkadaşlıklar gelişir.Fuarda önerilerimizi birleştirir iş bölümü yaparız.
S/Y Euphoria, PORT IASOS  Marina
*

Çevrimdışı Hasan Ali Tekeli

• * Gezgin Korsan
  • 190
    • Yaşadığı Şehir
  • Fethiye/mugla
    • Tekne Adı
  • S/Y KEDİ , FETHİYE
Çok güzel olmus.Biz mayistaki fuara katilacagiz. İnşallah o fuarda da bir yerimiz olur.Bulusuruz.
*
fuar giriş biletlerini nasıl temin edebiliriz acaba
*

Çevrimdışı Tuğrul Özden

• * Gezgin Korsan
  • 404
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • S/Y EUPHORIA , PORT IASOS MARİNA
fuar giriş biletlerini nasıl temin edebiliriz acaba

Fuar firmaları normalde bedelsiz yer verdikleri basın ve sivil toplum kuruluşlarına davetiye vermiyorlar.Yoğun talebimiz üzerine sınırlı sayıda davetiye için link vereceklerini söylediler.Henüz link gelmedi.Arkadaşlarımız diğer katılımcı firmalardan davetiye ve link alarak hafta içinde korsanlara duyuracaklar.Her marina bağlı teknelere davetiye veriyor. Yetersiz kalması halinde fuar kapısında korsanlar ben geldim kapıdayım diye ararlarsa stand nöbetçisi arkadaşlar içeride bir katılımcı firmadan davetiye alıp kapıya getirebilirler.
S/Y Euphoria, PORT IASOS  Marina
*

Çevrimdışı Haluk Keçik

• * Gezgin Korsan
  • 110
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
Bu konudaki desteklerinize ve destek veren firmalara teşekkür ederim. Fuarda görüşmek üzere..
« Son Düzenleme: Şubat 03, 2018, 12:40:15 Gönderen: Haluk Keçik »
EĞİTİM; HER YERDE, HER ZAMAN EĞİTİM
*

Çevrimdışı Hüseyin Soyal

• * Gezgin Korsan
  • 6
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
Bende varım elimden ne gelirse
*

Çevrimdışı Hüseyin Soyal