26 Kasım 2017 - Pazar, Gezgin Korsan Atölye Toplantı duyurusu için tıklayın

KATILIMCI LİSTESİNİ GÖRÜNTÜLE

(Toplam: 32 kişi)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Semiha Berkem

• * Gezgin Korsan
  • 1
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • S/Y Tutkum
Kıyı ve Koylarımızın son çıkan yasayla betonlaşmadan ne kadar hangi koyların etkileneceği ile ilgili çarpıcı açıklamalar, sevdiğimiz koyların son durumlarıyla ilgili sorularımız ve cevapları şeklindeki 40 dakikalık bir sunum ve sonrası bir yemekle devam edilecek.

İki çeşit yemek fiyatı alınmıştır. Sınırsız alkollü 130 Tl. ve alkolsüz 90 Tl. dir.

Amacımız; Havalar güzelleşip denizlere açılmadan son durum bilgilerimizi güncellemek, sevgili Sadun BORO sadece iyi bir Denizci değil aynı zamanda iyi bir ÇEVRECİYDİ de. Bugüne dek yaklaşık 30 yıl mücadele etmiş bu iki güzel insan koylarımız için. Şimdi, kızları Deniz BORO onların misyonunu devam ettirmektedir. Bir de güzel haber Oda hanımın da katılacağı ama tabii o gün ve koşullara göre sağlık durumu nedeniyle değişmezse.

Sevgili Dostlar; 6 Nisan 2017 Akşamı 19.00 dan itibaren rotanız 'İstanbul Yelken Klübü ' olsun.

Görüşmek üzere, hoşçakalın..

Deniz Kızları

Lütfen katılım durumunuzu kişi sayısı belirterek konu altından mesajla gönderiniz.
« Son Düzenleme: Mart 24, 2017, 23:34:28 Gönderen: Semiha Berkem »
*
Ynt: Sn. Ali BORATAV'ın Değerli Sunumuyla devamında bir yemek
« Yanıtla #1 : Mart 25, 2017, 15:11:51 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Kıyı ve Koylarımızın son çıkan yasayla betonlaşmadan ne kadar hangi koyların etkileneceği ile ilgili çarpıcı açıklamalar, sevdiğimiz koyların son durumlarıyla ilgili sorularımız ve cevapları şeklindeki 40 dakikalık bir sunum ve sonrası bir yemekle devam edilecek.

İki çeşit yemek fiyatı alınmıştır. Sınırsız alkollü 130 Tl. ve alkolsüz 90 Tl. dir.

Amacımız; Havalar güzelleşip denizlere açılmadan son durum bilgilerimizi güncellemek, sevgili Sadun BORO sadece iyi bir Denizci değil aynı zamanda iyi bir ÇEVRECİYDİ de. Bugüne dek yaklaşık 30 yıl mücadele etmiş bu iki güzel insan koylarımız için. Şimdi, kızları Deniz BORO onların misyonunu devam ettirmektedir. Bir de güzel haber Oda hanımın da katılacağı ama tabii o gün ve koşullara göre sağlık durumu nedeniyle değişmezse.

Sevgili Dostlar; 6 Nisan 2017 Akşamı 19.00 dan itibaren rotanız 'İstanbul Yelken Klübü ' olsun.

Görüşmek üzere, hoşçakalın..

Deniz Kızları

Lütfen katılım durumunuzu kişi sayısı belirterek konu altından mesajla gönderiniz.

Hoş geldin Semiha'cığım.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
S/Y Chester
*

Çevrimiçi Meltem Anay

• * Gezgin Korsan
  • 1.143
    • Yaşadığı Şehir
  • Eskişehir-Mytilene
« Yanıtla #2 : Mart 25, 2017, 21:22:31 »
Semiha Korsan selamlar ve kolaylılar... Ben katılamıyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap keyifli ve verimli geçmesini dilerim... Deniz Kızları'na sevgilerimle Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Setur Mytiline Marina
*

Çevrimdışı Hakan Erim

• * Gezgin Korsan
  • 12.810
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • S/Y Ekip, İstanbul
« Yanıtla #3 : Mart 25, 2017, 21:47:00 »
Semiha Korsan selamlar ve kolaylılar... Ben katılamıyorum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap keyifli ve verimli geçmesini dilerim... Deniz Kızları'na sevgilerimle Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Bi dakka!

Katılan "Denizkızı" mı oluyo?
S/Y Ekip Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Çevrimiçi Meltem Anay

• * Gezgin Korsan
  • 1.143
    • Yaşadığı Şehir
  • Eskişehir-Mytilene
« Yanıtla #4 : Mart 25, 2017, 21:56:28 »

Bi dakka!

Bi dakka!

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap güzel olurmuş... Daha güzeli katılan Deniz Kızı görüyor  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Setur Mytiline Marina