27 Ocak 2019 Pazar, Gezgin Korsan Sohbet Toplantı İlanı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Andrey Sosnin

• * Gezgin Korsan
  • 1
    • Yaşadığı Şehir
  • Marmaris
    • Tekne Adı
  • Eagle
Atlantik Okyanusu geçişini yapmış olduğum teknem EAGLE Marmaris'te satıştadır. Geçen yıl ABD Boston'dan demir alarak Atlantik'i ve Akdeniz'i geçerek Türkiye'ye ulaşmıştır. Yenileme (Refit) çalışmaları henüz tamamlanmış olup şimdiden yelken yapmıştır. 1972 model New York yapımı Seafarer 31-1. LOA 9.5 m, B 2.7 m, 3/4 salma, mükemmel durumda 25 HP MD2B Volvo Penta (henüz boyanmıştır)

Ege/İon Denizi ve Akdeniz'deki herhangi bir noktaya yapılacak nakil hizmeti tarafımdan ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir. 

Eagle'ın Detayları
Bayrak: USA, Delaware
İnşa Eden: Saefarer Fiberglass Yachts Inc., New York
LOA: 9,5 m
Genişlik: 2,7 m
Yelken Alanı: 37 m2
Motor: Volvo Penta MD2B, 25hp

Tekne Envanteri:
Yelken: Ana yelken (2015, okyanus geçisi için dikimiş, ağır 9.46 oz ve çok güvenilir), jib №2 (UV korumalı ve iyi durumda), cenova 120% (iyi durumdadır),
yedek ana yelken (eskidir, ama tarafımdan atlantik geçisi için hazırlanmıştır)
Sistemler: Solar akü 70 W, rüzgar dümeni Cape Horn "Jean du Sud" model, yeke otopilotu, Furuno radar, Furuno GPS, su tankı 100 lt, yakıt tankı 38 lt, marin tuvalet TMC, pis su 20 lt. iki danforth demir, deniz demiri "jordan series drogue".

Ayrıca servis botu ve 2 hp Yamahamotoru vardık ve mükemmel durumdadırlar.

Tekne fazlasıyla donanımlıdır ve Ege'de seyre çıkmaya hazır durudadır.

Tel. 05319563815
email: Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş YapResimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Çevrimdışı Rıfat Kurteş

• * Gezgin Korsan
  • 127
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • Bora Bora 1
Hoşgeldiniz Türkiye'ye...
« Son Düzenleme: Haziran 02, 2016, 21:19:27 Gönderen: Rıfat Kurteş »
*

Çevrimdışı Hakan Zorlu

• * Gezgin Korsan
  • 7.172
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • S/Y Maşallah
    • S/Y Maşallah
Hadi bismillah Andrey korsan.

Keşke ilk mesaj biraz kendinizi tanıtma olsaydı.

Hayırlı işler. Başka satacak bişi varsa yazın Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
S/Y Maşallah
*

Çevrimdışı Can Yazar

• * Gezgin Korsan
  • 120
    • Yaşadığı Şehir
  • İzmir - Karşıyaka
    • Tekne Adı
  • SY CANOS
Okyanusu geçmiş, hayalini tamamlamış sıra tekneyi satmaya gelmiş! Hayırlısı olsun.
Okuyunca acaba ben bu işin hangi tarafındayım diye düşündüm; yol yapmak, okyanus geçmek mi?! Ben keyifçi olduguma karar verdim. Ama bir yere uluşmak dgl, yolu denizi yaşamak, keyfini çıkarmak. Cogu yabancılar bir görev gibi okyanus geçiyorlar. Onları izlemekte zevkli.
Go small, go simple, go now!
*

Çevrimdışı Hakan Aytaç

• * Gezgin Korsan
  • 714
    • Yaşadığı Şehir
  • Antalya
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • S/Y EGEBEY1 Marmaris
Okyanusu geçmiş  bir yelkenci olarak anılar çok olmalı.Satış ilanından evvel sizi tanısak,anılarınızı dinlesek.Sizi tanısak.Hayırlı satışlar....
Marmaris   S/Y   EGEBEY I
*

Çevrimdışı Hakan Erim

• * Gezgin Korsan
  • 14.189
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • S/Y Ekip, İstanbul
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Okyanusu geçmiş, hayalini tamamlamış sıra tekneyi satmaya gelmiş! Hayırlısı olsun.
Okuyunca acaba ben bu işin hangi tarafındayım diye düşündüm; yol yapmak, okyanus geçmek mi?! Ben keyifçi olduguma karar verdim. Ama bir yere uluşmak dgl, yolu denizi yaşamak, keyfini çıkarmak. Cogu yabancılar bir görev gibi okyanus geçiyorlar. Onları izlemekte zevkli.

Onların hedefi var. Cennete ulaşmak.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
S/Y Ekip
Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

Çevrimdışı Kamil Kurdoğlu

• * Gezgin Korsan
  • 2.338
    • Yaşadığı Şehir
  • Bodrum
    • Tekne Adı
  • Shima, ( gelecek )
Hoşgeldiniz, güzel şeyler yaptığınız muhakkak ta ilanınızı(!) okuyunca bir an kendimi sahibinden.com da sandım.[emoji3]
*

Çevrimdışı Kıvanç Tüfekçioğlu

• * Gezgin Korsan
  • 1.272
    • Yaşadığı Şehir
  • İzmir - Dikili
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • Merica , Bademli İç liman Alarga
Fiyatı eksik kalmış (!)
Hoş geldiniz , hayırlı satışlar...
*

Çevrimdışı Cenk Gürsel

• * Gezgin Korsan
  • 3.626
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul -Tuzla
    • Tekne Adı
  • S/Y Kara S/Y.Kuzeyyıldızı Tuzla ⛵
okyanus gecmeyi isteyenlere bedava verecekmis ne parasi Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
"Geldikleri Gibi Giderler"  Gazi Mustafa Kemal Ataturk
*

Çevrimdışı Semih Sener

• * Gezgin Korsan
  • 3.961
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
Buzullardan  geçerek dolaşan  tekneler revaçta artık:)

*

Çevrimdışı Tunç Aytunç

• * Gezgin Korsan
  • 2.174
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • TAJ
Aracımla alakalı olarak başka bir forumun üyesiyim. Total 100 tane mesajı olmayan bir üyenin satış ilanı koyması kesinlikle yasak. Ben dogrusu budur demiyorum ama 31 Mayıs üye olup ilk mesaj olarak 2 gün sonra satış ilanı konmasını da pek etik karşılamıyorum.
« Son Düzenleme: Haziran 03, 2016, 12:36:21 Gönderen: Tunç Aytunç »
S/Y TAJ, Martı Marinada, yazı bekliyor...
*

Çevrimdışı Turhan Akman

• * Gezgin Korsan
  • 969
    • Yaşadığı Şehir
  • Bargilya,Muğla
    • Sosyal Ağ Hesapları
    • Tekne Adı
  • Cybelle
    • Sudan İşler
Tunç a katılıyorum profil resmi konusu uzun zamandır kıl olduğum bir konu ikincisi geko ya sahibinden Com muamelesi yapması doğru değil .Admin uyuma sabrımızı taşırma )))

Sent from my iPad using Tapatalk
Denizleri seviyorsan, dalgaları da seveceksin. Sevilmek istiyorsan, önce sevmeyi bileceksin. Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin. Friedrich Wilhelm Nietzsche
*

Çevrimdışı Hüseyin Durmaz

• * Gezgin Korsan
  • 5.107
    • Yaşadığı Şehir
  • İzmir idi değişti şu an EDİRNE
Abimiz Tüccar. Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*
Andrey'le direkt olmasa da gıyaben tanışıyorum.

Ben de tekne bakarken teknesinden haberim oldu.

Kendisi serbest çalışan bir RYA eğitmeni.

Sanırım satış kuralları konusunda bilgisi olmasa gerek.

Acaba ilanı açarken bir uyarı verse sistem nasıl olur?
*

Çevrimdışı Hakan Erim

• * Gezgin Korsan
  • 14.189
    • Yaşadığı Şehir
  • İstanbul
    • Tekne Adı
  • S/Y Ekip, İstanbul
...

Acaba ilanı açarken bir uyarı verse sistem nasıl olur?

Hocam sistem dediğin sen, ben, bizim oğlan...  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
S/Y Ekip