0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. G.

Nalan Özdemir Erem korsanımızın bir kitap projesi var.
ASKIDA KİTAP
"Bir gece rüyamda kalbime bir kitap doğdu. Yaşamı başlatan tohumun yolunu izledim, kelimeler cevap verdi. Esra dinledi, Sahar ’in kulağına üfledi. Sahar cisimleştirdi, Saeed ilişkilendirdi. Andrew ingilizceye çevirdi; Julia okudu, inceledi. Diloy filmini çekti. İlhan Abi kitapla birlikte dağıtmak için kavılca buğdayı tohumlarıni gönderdi. Yeliz görünür kıldı. Emekler yol oldu, imece ile başlayan yaratma sürecinde çocuk kitabımız “Tohum’un Rüyası” basım aşamasına geldi. "

Bu kitap ile ilgili daha fazla bilgi ve destek için

Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

F. T.

Nalan Özdemir Erem korsanımızın bir kitap projesi var.
ASKIDA KİTAP
"Bir gece rüyamda kalbime bir kitap doğdu. Yaşamı başlatan tohumun yolunu izledim, kelimeler cevap verdi. Esra dinledi, Sahar ’in kulağına üfledi. Sahar cisimleştirdi, Saeed ilişkilendirdi. Andrew ingilizceye çevirdi; Julia okudu, inceledi. Diloy filmini çekti. İlhan Abi kitapla birlikte dağıtmak için kavılca buğdayı tohumlarıni gönderdi. Yeliz görünür kıldı. Emekler yol oldu, imece ile başlayan yaratma sürecinde çocuk kitabımız “Tohum’un Rüyası” basım aşamasına geldi. "

Bu kitap ile ilgili daha fazla bilgi ve destek için

İlk tebrik benden olsun  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

U. K.

ikinç...

*

B. B.

Gereği düşünüldü.

*

S. Z.

face de paylaşımlarına başladım bile Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

D. E.

Ben de paylaşımlara başladım Suat Ağabey gibi...umuyorum yayabiliriz...