Son İletiler

Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Demir alırken zincir yığılması yaşayan tekneler için harika ve çok basit bir sistem geliştirmişler. İlk fırsatta deneyeceğim.

Kaptanım bu videoyu bir hafta önce görmüştüm . Ben dün ölçüyü alıp ustaya siparişi verdim . Benim sorunum demir atarken zincirin kavelatanın en üst yuvasına tutunamayıp atlaya atlaya hızla boşalmasıydı . Bu sistem sayesinde artık zincir kavelatadan kontrolsüz kurtulamayacak .
22
Demir alırken zincir yığılması yaşayan tekneler için harika ve çok basit bir sistem geliştirmişler. İlk fırsatta deneyeceğim.

23
Direk amatör denizcilik forumu konusu değil ama bilgi olarak yazalım bulunsun;

Yunanistan yabancı bayraklı tüm ticari yatlara (AB üyesi dahil) TEPEDAH adında yeni bir vergiyi devreye sokmuş.

Kısaca 12m'lik tekneye ~850€ ek vergi gelmiş.

Detayları burada;
24
İtalyan mali bu teknede 2 adet 2000 HP MTU tercih edilmis,

Yine benzer boyutlarda bu teknede de 2 adet 2000 HP MTU var.

Ayni olculerdeki Tuzla yapimi bu teknede ise yari yariya daha az gucte bir motor tercih edilmis 2 adet 1050 HP MTU.

25
Atilla korsan tekne tipi süper yat diye geçiyor, su kesimi 1.30
çok anladığım bir konu değil ama sorduğum sorunun cevabını öğrenmem gerekiyor Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
26
Satılık Deniz, Tekne Malzemeleri ve İhtiyaç Fazlası Her şey / 135cm bot küreği
« Son İleti Gönderen: Emre Osma Mayıs 17, 2024, 09:13:02 »
136 cm bot küreği. Sıkıntısı kırığı çürüğü yok. 600tl. Pendik marina teslim. İletişim için tercihen whatsapp lütfen. 5324371712

27
Soru biraz yuvarlak olmuş gibi . Teknenin tipi , su kesimi eni , ağırlık vs vs vs bir çok parametre gerekir. En önemlisi üretici firmanın tavsiyesi nedir
28
Para devletin cebine değil oturdugu yerden işlem yapan adamın cebine gidiyor.
Gökten para yağıyor un  açılımı bu.
29
Selam sayın korsanlar, 26 metrelik polyester döküm bir tekneye hangi hacimde ne tür bir motor takılmalıdır?
30

aile randevusu var. ama evet randevu yok. çarşamba izmir kosmosun olduğu binada işim vardı. oradaki yetkiliye sordum randevu işini. rastgele açılıyor sürekli bakmanız lazım dedi
Sayfa: 1 2 [3] 4 5 ... 10