Son İletiler

Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Benzer sorun benim teknemde de var . Sadece sintine pompasının bulunduğu bölüme tuzlu su geliyor. Takipteyim .
sizinki sintine pompasının sifon yapmasıdır diye tahmin ediyorum .

Ben Elan 310 da yarışırken her yarış sonrası bir kova su boşaltırdık. Tekne 3 ay dursa 1 damla su yapmazdı . bizde bulamamıştık.

Muffler dediğimiz susturucuda kılcal deliklerde olabiliyormuş okumuştum.

12
Benzer sorun benim teknemde de var . Sadece sintine pompasının bulunduğu bölüme tuzlu su geliyor. Takipteyim .
13
Tesisat / Ynt: Dalgalı hava seyri veya Yelken seyrinde su alma problemi
« Son İleti Gönderen: Ari Bagamyan Mayıs 10, 2024, 18:53:08 »
Evet kaptanim deniz suyu hatta durumu şöyle özetliyim salmalarimiz sıkıntısız tesisatlarımız sıkıntısız kıç gomulerek seyir esnasında biriken bi su tespit ettik birdahaki seyrimde daha detaylı o bölgeyi araştirip sizleride bilgilendiricem ,  denemeden önce arka kısımda bakmamı tavsiye edeceginiz yerler varsada sevinirim ( dümen palası civarı kuru)
14
Gaz ve Vites Kolu / Ynt: Vites ve Gaz kolu yardım
« Son İleti Gönderen: İzzet Ilarslan Mayıs 10, 2024, 14:17:31 »
Tesekkürler Kaptanim.  Gaz kolu makina calismaz iken yumuşacık lakin makinayı calisitinca agirlasiyor. Sizin de tavsiyenizden anladigim kolda bir sorun yok zira makina calismaz iken yumuşak olmasından dolayı. Tele odaklanayim..
kaptanım merhaba, benim şanzıman kolunda da aynı sorun var makina calismazken spiral kol rahat çalışıyor ancak makina çalışınca bilek güreşi başlıyor:)) acaba bu sorunun çözümünü bulabildiniz mı? Tavsiyeniz var mıdır?
15
Tekne Satış İlanları / Ynt: Satılık 20 ft. Yelkenli Tekne
« Son İleti Gönderen: Alpin Yalçı Mayıs 09, 2024, 23:38:28 »
güzel tekne,,,
karada da elden geçerken gördüm, hevesli olanları üzmez bence

Teşekkürler komşum  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Görüşmek üzere...
16
« Son İleti Gönderen: Alpin Yalçı Mayıs 09, 2024, 23:37:04 »
Alpin korsan ilk göz ağrıları koLay unutulmuyor , asker hatıraları gibi anlatılıyor.

Hele benim tekneye başlamam 95-96 suya atışım 2000.  24-25 sene oldu , teknenin dili olsa da konuşsa. Satarsam ya ekonomik nedenlerden ya da ancak artık binemediğim için satarım.

Teşekkür ederim Atilla Kaptan. Aynen ilk göz ağrısından ayrılmak zor. Ben de büyütmeyi amaçladığım için satmak zorunda kaldım. Yoksa teknem çok güzel ve güvenilir. Tam bir başlangıç teknesi...
17
« Son İleti Gönderen: Erkan Kaplan Mayıs 09, 2024, 22:43:10 »
güzel tekne,,,
karada da elden geçerken gördüm, hevesli olanları üzmez bence
18
« Son İleti Gönderen: Atilla Kaplan Mayıs 09, 2024, 17:38:41 »
Alpin korsan ilk göz ağrıları koLay unutulmuyor , asker hatıraları gibi anlatılıyor.

Hele benim tekneye başlamam 95-96 suya atışım 2000.  24-25 sene oldu , teknenin dili olsa da konuşsa. Satarsam ya ekonomik nedenlerden ya da ancak artık binemediğim için satarım.
19
« Son İleti Gönderen: Alpin Yalçı Mayıs 09, 2024, 15:21:09 »
Teşekkür ederim Efe Kaptan. Severek kullandım yaklaşık 7 yıldır. Ben de ona iyi bakacak, değerini bilecek birisine gitmesini diliyorum. Ayrılmak zor olacak...
20
« Son İleti Gönderen: Efe Sarıoğlu Mayıs 09, 2024, 14:25:25 »
Güzel tekneymiş, yeni sahibine hayırlı uğurlu olur inşallah.
Sayfa: 1 [2] 3 4 ... 10