0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

M. İ.

Satılık Ege 26
« : Eylül 04, 2014, 16:38:41 »
Merhabalar,
2012 Temmuz'da aldığımızdan beri keyfini sürdüğümüz, çok emek harcadığımız ve çok sevdiğimiz Pinta'mızı hiç istemesek de satılığa çıkartmaktayız.  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Sebebi şöyle efendim ; hakkını vererek kullanamıyoruz, zaman ayıramıyoruz.Tekne/deniz sevdamız bitmedi, sanırım oğlan büyüyene kadar 3-4 sene kendimizi nadasa bırakıp biraz daha büyüğüyle kaldığımız yerden devam edeceğiz..

Henüz başka bir sitede ilan vermedim, umarım bir geko'nun olur..  Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
Detayları aşağıda olmakla birlikte aklımdaki fiyat 56.000 tl'dir
Haftasonu resim de çekip ekleyeceğim..

Ege 26,5

1998 Üstündağ yapımı.Salon, 2 kişinin rahatça konaklayabileceği kamara ve kapalı tuvalet mevcut.Boyuna göre oldukça aydınlık ve ferah bir teknedir.Mart 2015’e kadar Fenerbahçe Marina’da sözleşmesi mevcuttur.

Tekne 2013 Ocak ayında karaya alınarak 1 ay süreliğne Egeyat imalathanesine çekildi.İçi komple sökülerek tüm mobilyası zımpara+vernik yapıldı.Salon + kamara tavan ve yan yüzeylerin derileri baştan kaplandı.Tüm döşeme kumaş ve süngerleri yenilendi.

Yelken Donanımı:
Klasik Ana Yelken, Sarma Cenoa, Asimetrik Balon.Yelkenler ve halat donanımı 2 seneliktir.
Direk Z-Spars, 3 Adet vinç, ana yelken ve cenoa arabaları harken.

Motor:   
Yanmar 2GM20 , çalışma saati belirsiz, bakımları düzenli olarak yapılmakta.Son bakım Ağustos ayında yapıldı.Tek basışta çalışır, normal devirde saatte 2 litre yakan ekonomik bir motordur. 40 litre yakıt tankı + 20 litre yedek bidon mevcut.

Elektrik & Elektronik :
2 adet jel akü.Aküler yeni değildir fakat performansları iyi durumdadır.Redresör ve sahil bağlantısı vardır.
Telsiz Aselsan Cobra (2012)
Raymarine St4000 yeke otopilot
Raymarine derinlik & hız göstergesi (2012)
Plastimo pusula (2013)
12v Tv. , cd çalar
Led iç aydınlatma.

Demirleme:
Lewmar Delta çapa, 50m 6mm’lik zincir, Quick elektrikli ırgat (2013) + Yedek demir. 2m. Orca servis botu.

Mutfak:
Tek göz tüplü ocak, 12 V buzdolabı (2013) , 80 Litre temiz su tankı, hidrofor.

Tuvalet:
Manuel tuvalet, 40 Litre Pis su tankı.

Güvenlik:
6 Adet can yeleği, işaret fişekleri, otomatik sintine pompası, 12V projektör vb.

*

M. T.

Ynt: Satılık Ege 26
« Yanıtla #1 : Eylül 05, 2014, 00:56:38 »
Bağlantıları görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
... sanırım oğlan büyüyene kadar 3-4 sene kendimizi nadasa bırakıp ...
Lan oğlum bak git! Bana martaval okuma!

Ben 2 yaşında kızımla uzun seyir yapmaya başladım 27 feet kayıkla. Bu bahane beni kesmez!

İş-güç, cart-curt de, anlayayım. Çocuk engel deme.

Meslektaş falan demem, kafa göz girişirim.

Hade, hadeee.

*

F. T.

« Yanıtla #2 : Eylül 05, 2014, 12:09:09 »
Hayırlısı Olsun Murat Kardeşim.

*

M. İ.

« Yanıtla #3 : Eylül 05, 2014, 13:43:20 »
Fatih Hocam teşekkür ederim, hayırlısı bakalım..

Mesut valla ufaklık tabii ki tek başına engel değil.Ben bir iş değiştirdim, şimdi gerçekten çok yoğun çalışıyorum.İşten kalan zamanımda da ufaklıkla takılıyoruz..Görünen o ki bu tempo 1-2 sene daha devam edecek..Eski işimdeyken gayet rahat bir mesaim vardı ama şu halimle 2-3 haftada bir pazar günü denize çıkacağım anca.Onda da hava müsait olacak da, öyle de böyle de..
Zaten dediğim gibi, bu bir son değil, sonrası daha keyifli olacak bir fasıla sadece..Deniz, yelken benim hayatımda 20 senedir var, yine olacak..Hem belli mi olur, bu arada belki biraz şekil değiştiriz, güneyde daha temiz sularda dolaşır hale geliriz..bakalım, kısmet..

*

K. K.

« Yanıtla #4 : Eylül 05, 2014, 14:09:08 »
Hayırlısı olsun Murat.
Önünde çok zaman var daha.Bu da yeni tekne(ler) demektir. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

*

U. K.

« Yanıtla #5 : Eylül 05, 2014, 14:48:19 »
2-3 haftada bir pazar günü denize çıkacağım anca.Onda da hava müsait olacak da, öyle de böyle de..
e bunda tekneyi satmayı gerektirecek birşey yok ki. 
Maşallah'ın normal rutini Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

B. S.

« Yanıtla #6 : Eylül 05, 2014, 14:59:05 »
" sanırım oğlan büyüyene kadar 3-4 sene kendimizi nadasa bırakıp "

Bende şu şekilde yazmışım Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Hemen hemen aynı Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap

" Ailemize yeni bir üye ( junior ) ilave olacağından dolayı Teknemize yeterli ilgi ve alakayı bir süre gösteremeyeceğiz.. Tekne ile ilgili detayları yelkenli bakım konusunda görebilirsiniz.. "

Benimde 2.korsan doğmadan böyle bir telaş almıştı. Hatta burada başlık bile açmışım. Sonra 2-3 ay geçti dank etti Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Dur dedim Barış ne yapıyorsun. Gitmesen de kalmasan da orada bir teknen var uzakta Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap Eee ne oldu sonra, az da olsa öz de olsa her gittiğimde mutlu ayrılıyorum.

Sırf neden bu ise, düşünmeni tavsiye ederim.

*

M. İ.

« Yanıtla #7 : Eylül 15, 2014, 13:18:08 »
Arkadaşlar, yorumlarınız için teşekkürler..

sahibinden ilan linki aşağıdadır :

*

M. O. K.

« Yanıtla #8 : Şubat 03, 2015, 22:38:51 »
murat korsanım tekneniz satıldımı satıldı yazınızı göremiyorumda.
*

T. A.

« Yanıtla #9 : Şubat 03, 2015, 23:04:12 »
Murat korsanım Murat korsandan önce ben cevap vereyim.(Daha önce okuduğum için biliyorum)
Evet satıldı..
Satıldı yazısı vardı fakat forumda 3 aylık kaybımız olunca silindi. Resimleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye Ol veya Giriş Yap
*

M. O. K.

« Yanıtla #10 : Şubat 04, 2015, 07:09:25 »
teşekkürler tümay korsanım.
*

A. B.

« Yanıtla #11 : Ocak 10, 2019, 15:21:20 »
Aynı tekne herhalde değil mi? Satılık şuanda yine.

*

E. P.

« Yanıtla #12 : Ocak 13, 2019, 12:51:14 »
Evet tekneyi ben satıyorum aynı tekne ben murat beyin sattıgı kişiden almıştım cok güzel bir tekne.. şu an bavaria 30 almaya calışıyorum. Bende 75 bine bırakmayı düşünüyorum..